IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от megamind

    Аз не говоря' купувам ...сал ти говориш' даже не знаеш какво говориш...
    И кво си купил.... най-много някой вестник с обяви, за да влезнеш в час с цените.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev

      Е ти щом с некъв алкохолог с основно образование от тотото гушнал 2 пъти по милион взе да ме сравняваш....ок, както кажеш. Аз с Ловчанлии не споря, познавам ги добре.....злокачествен манталитет, комуняги са ви моделирали 50 години...ти гледай да изцъкаш кредита, после ще ти го вземат хлапетията...а ти поне Солун колибата запази че у Ловишкото село сигурно и наследствената ти къща ще рухне, кат те гледам колко си РОИ настроен едва ли и лев си вложил за поддръжката му.
      Ти сам подчерта че вече може да си позволиш и едно малко бре, я първо се престраши да излезеш от Пуевен, че като ти я гледам свободата на движение ме досмешава. Ама то верно при чаршафите си живял 15 години в обора при камилите...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Верно бе, Крети, ама бъркаш лицето на местоимението - не ГИ ща едни да им бачкам за 5К€ чисти, като можех по 8К чисти не да избутам...да спестя след всички възможни харчове които се сетиш...може да е малко, скромно, но вие дано бутнете повече умниците. И избутах милион и половина, сега се прибрах да съм си мобилен и да си пия питието дет ми е кеф, ти маай, маай по задачката че имаш кредит да връщаш, ни у Лович, ни у Софеа не мож го върна.
        Отдето дошло-там и отишло, пак ша виснеш на гпр-то 17%. Един в Перник така беше печелил 2 пъти по милион от лотарията, 1 година му отне да го ошушка и двата пъти и пак си остана гьотферен - те и ти така
        Много си мобилен баш в Б0стан хахахаха, друга глупост можеш ли да измислиш?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

          Пак да припомня, че явно забравяте. 2019 година края взех една маломерка за отдаване под наем, живот и здраве скоро ше приключа покупката на още една ( купувам маломерки близо до метро със 100 процента кредит). Жива и здрава да е Дъри, нормално е да е живяла повече от мен( аз съм на 38), но не е това темата- без конкретни цифри всичко е празни приказки- с малко пари отваряш магазин правещ по 1000 долара на ден( на такъв оборот биха завидяли доста от сегашните семейни магазинчета) колко апартамента по 6000 долара трябва да купиш, ремонтираш и продадеш за да си купиш изброените от нея неща каква ти е печалбата след разходите на апартамент, какво е технологичното време за вадене на всички документи, минаване през нотариус, вписване....( скици, данъчни оценки.... особено по онова време). Та без конкретни цифри нещата звучат както казва ред кретин- а като приказки под шипковия храст.
          Помня и добре си почнал с маломерките. Ще чакаш, ти кво искаш да земеш на 5 лева и след два дена да кихнеш на 10? Не става така. Дъри е имала възходящ пазар. И е чакала. И после пак е купувала и връткала там където други не са виждали потенциал. Ще чакаш момента си.
          Last edited by bulgarian lev; 09.03.2021, 00:43.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от megamind

            Е' па друго си е да си се съсипал в този си вид:
            Лорде, тоз ако го постнеш още веднъж май наистина ще го запомня, а и откривам някои черти на Кретенбах когато още беше приличен тип, макар и леко ексцентричен и двама наемателя бяха му написали благодарности...ама на шуменчето бяха предимно. Но то явно си би камшика...или по-скоро изхлузи нашия през вратата (доста по-вероятен сценарий) и ей го нашия на кво е заприличал, смета ГПР и ROI от епизодични памперси, а нема кво да еде. Лоша работа.
            Last edited by bulgarian lev; 09.03.2021, 00:44.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Мите, Дъри е живяла повечко от теб, не мислиш ли? Имай търпение. Започни от нещо, ако нямаш за апарт, таван купи. Или като Диска, парк места, гаражи, на вас ви е смешно че един гараж бил еди си колко...ще ви мине смеха и ще ви се доплаче.
              Пак да припомня, че явно забравяте. 2019 година края взех една маломерка за отдаване под наем, живот и здраве скоро ше приключа покупката на още една ( купувам маломерки близо до метро със 100 процента кредит). Жива и здрава да е Дъри, нормално е да е живяла повече от мен( аз съм на 38), но не е това темата- без конкретни цифри всичко е празни приказки- с малко пари отваряш магазин правещ по 1000 долара на ден( на такъв оборот биха завидяли доста от сегашните семейни магазинчета) колко апартамента по 6000 долара трябва да купиш, ремонтираш и продадеш за да си купиш изброените от нея неща каква ти е печалбата след разходите на апартамент, какво е технологичното време за вадене на всички документи, минаване през нотариус, вписване....( скици, данъчни оценки.... особено по онова време). Та без конкретни цифри нещата звучат както казва ред кретин- а като приказки под шипковия храст.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                После и при други с шамии, като гастар То както се научиш от малък, после пак в Плевен че те не щат другаде.
                Верно бе, Крети, ама бъркаш лицето на местоимението - не ГИ ща едни да им бачкам за 5К€ чисти, като можех по 8К чисти не да избутам...да спестя след всички възможни харчове които се сетиш...може да е малко, скромно, но вие дано бутнете повече умниците. И избутах милион и половина, сега се прибрах да съм си мобилен и да си пия питието дет ми е кеф, ти маай, маай по задачката че имаш кредит да връщаш, ни у Лович, ни у Софеа не мож го върна.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Джонката отсъства и тука пак сме на ниво далавери за десетки левове.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Ама сте го правили. И аз съм ходил като студент в Турция за стока - якета, часовници, маратонки...и учех. А мамините искат да щракнат с пръстета и хоп да купят имот и даже и за без пари...не че имат и за ,,безпарите" де.
                    После и при други с шамии, като гастар То както се научиш от малък, после пак в Плевен че те не щат другаде.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                      Аз да водя клиенти?! Та аз съм чакал наематели по обява разграфени през половин час за мой имот' ти шегуваш ли се?
                      Да му обяснявам ли какво значи ,,следващия, молА!"?
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                        Мамини сърдити синчета! Искат в Столицата за' без пари' аз съм продавал балкански кашкавал и орехи в Скопие' някой да ме е питал дали ми е било лесно и как съм се справял???
                        То, като гледам, тука сте се събрале само гладници, дето цел живот я карате на изпарения, ама иначе много сте навътре в нещата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                          Явно не сте печелели много- хората имат къщи в Швейцария, Созопол.... а ти, вместо и ти да купуваш, ремонтираш и препродаваш апартаменти в панелните квартали въпреки печалбата от гулдените се налага да водиш клиенти по огледи
                          Аз да водя клиенти?! Та аз съм чакал наематели по обява разграфени през половин час за мой имот' ти шегуваш ли се?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Ама сте го правили. И аз съм ходил като студент в Турция за стока - якета, часовници, маратонки...и учех. А мамините искат да щракнат с пръстета и хоп да купят имот и даже и за без пари...не че имат и за ,,безпарите" де.
                            Мамини сърдити синчета! Искат в Столицата за' без пари' аз съм продавал балкански кашкавал и орехи в Скопие' някой да ме е питал дали ми е било лесно и как съм се справял???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                              Митко' не се пробвай ...да сравняваш възможностите на 90-те с днешна дата' няма как да докараш същите условия..само за илюстрация' с един сервитьор си късахме маратонките да обикаляме чейнджовете по патриарха и печелехме между курс купува и продава на холандски гулдени' това време' няма как да се върне и да го повториш
                              Явно не сте печелели много- хората имат къщи в Швейцария, Созопол.... а ти, вместо и ти да купуваш, ремонтираш и препродаваш апартаменти в панелните квартали въпреки печалбата от гулдените се налага да водиш клиенти по огледи
                              Last edited by mibova; 09.03.2021, 09:08.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Мите, Дъри е живяла повечко от теб, не мислиш ли? Имай търпение. Започни от нещо, ако нямаш за апарт, таван купи. Или като Диска, парк места, гаражи, на вас ви е смешно че един гараж бил еди си колко...ще ви мине смеха и ще ви се доплаче.
                                Жена му го натиска' кредит е решението' ама не му се нрави...

                                Коментар

                                Working...
                                X