IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
    Исках да кажа, че София като голям град по принцип няма как да е добро място за живот - почти никъде по света големите градове не са добри места за живот. Малко изключение правят скандинавските държави, но те като цяло нямат недомислени мегаполиси както останалата част от Европа и света.
    Не съм искал да звучи като нападка и да се засягат софиянци - и Лондон и Ню Йорк са кенефи.
    Естествено във всеки мегаполис си има изключения за супер богатите си има избрани места, но това не променя общата картинка.
    Пловдив не е лош град, но климата е много зле и смога е може би по-зле от София зимата.
    От този тип градове ако можеш вземай колкото можеш, и стой далеч. Ходи само като началник да наругаеш някого служебно и ги карай да ти пишат мейли, и тел. номер не давай на всеки.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      точно щото не разбирам съм оставил такива като тебе да скъсат 3 чифта обувки от 2017-та да обикалят, а аз си купувам земя, опитвам се да правя нещо, а дали ще стане или не ще видим. точно щото не те разбирам съм в процес на избор на 2 малки къщи тип сглобяеми, дървени и тн сухо строителство + още един склад.

      [ATTACH=CONFIG]n3733101[/ATTACH]

      това на снимката преди 1 година беще 20 декара гора (изоставена 30+години овощна градина).
      снимката е от събота
      Браво, Берти!
      Аз избрах да бачкам за 2 пъти и повече по-малко пари но да постигна друг ефект и успех в работата. Никога не греша в избора, знам кога и как да избера тайминга за резки завои. На течения и ,,свикване" не се подавам. Но пък установих че нямам време да обработвам земя, само рент на тази която имам и купя за в бъдеще. Евала че си разчистил буша за една година и то мангустите са свършили работата.
      Last edited by bulgarian lev; 16.03.2021, 22:06.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Лев, ето ти един закъсАл ипотекар във Вазов. Цена под 1500 върху РЗПто (без мазето и общите части). Да не кажеш, че не споделям каквото видя.
        Абе идеално е да паркираш 100к.

        https://sales.bcpea.org/properties/18212
        Панеляк ли е това? Добре, но за панеляк начална 100К и ще взема да сложа 110К начална и току виж съм се окачил без да искам.
        Last edited by mibova; 17.03.2021, 08:31.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

          ще уточниш ли кой купува земята (не на чие име е). Мама и тати или ти сам си изработи паричките? :-)) Доста хора се опитват да правят нещо. (ама сами) Ти от 2017-та рекламираш и чекаш гоУемото МЯУ, що народ се подведе по акъла ти... а сега рекламираш златото (ах мамино арменче)
          .................................................. ..................................


          пп ......Не може , а и не трябва да има две мнения по въпроса .............. - арменчето е ясно като бял слънчев ден , при злато на 1200 $ .............

          А и го знам от кухнята на нещата .... ( или спалнята ... обърках вече тия стаи , в тоя многостаен .... )


          ППП ....... Бех Ковиден ....... . Познай кой ми дойде на свиждане и пренебрегна всички забрани .... И ми донесе портокали и фурми ..... за подсилка . И ми отне стреса ............

          Щот' граници нема в та'а работа ............... ( Սուրբ Նունե )

          Коментар


          • Исках да кажа, че София като голям град по принцип няма как да е добро място за живот - почти никъде по света големите градове не са добри места за живот. Малко изключение правят скандинавските държави, но те като цяло нямат недомислени мегаполиси както останалата част от Европа и света.
            Не съм искал да звучи като нападка и да се засягат софиянци - и Лондон и Ню Йорк са кенефи.
            Естествено във всеки мегаполис си има изключения за супер богатите си има избрани места, но това не променя общата картинка.
            Пловдив не е лош град, но климата е много зле и смога е може би по-зле от София зимата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
              София беше хубава подредена столица преди 90-та година. Демокрацията я унищожи!
              саче, одиш ли редовно на бузлуджа?
              препоръка е

              Коментар


              • София беше хубава подредена столица преди 90-та година. Демокрацията я унищожи!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                  От Любопитство как се разчиства подобен терен ?
                  Тез 30 годишни овошки стават ли за нещо като дървен материал ?
                  има различни техники, но ще ти споделя моя опит
                  един булдозер ги избутва, казваш на ромите в най-близкото село че могат да дойдат и да си наберат дърва и идват като термити изнасят всичко - в противен случай трябва да извозваш дърветата и да им търсиш къде да ги депозираш.

                  после един от големите и тежки трактори с големия плуг на 40 санта забива и оре и прави останалите корени на мармалад (много зависи какви дървета са ...има такива дето трябва още обработки за тях, но в моя случай не се наложи)
                  после същия танк с брана минава.
                  може да посееш ръж за година, а може и да не посееш и оставяш една година
                  след това още една оран с големия трактор и едно брануване и имаш нива та дрънка.

                  има спеиализриани фирми, които и риголват, но аз си го направих както ти казах и се получи добре.

                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    точно щото не разбирам съм оставил такива като тебе да скъсат 3 чифта обувки от 2017-та да обикалят, а аз си купувам земя, опитвам се да правя нещо, а дали ще стане или не ще видим. точно щото не те разбирам съм в процес на избор на 2 малки къщи тип сглобяеми, дървени и тн сухо строителство + още един склад.

                    [ATTACH=CONFIG]n3733101[/ATTACH]

                    това на снимката преди 1 година беще 20 декара гора (изоставена 30+години овощна градина).
                    снимката е от събота
                    От Любопитство как се разчиства подобен терен ?
                    Тез 30 годишни овошки стават ли за нещо като дървен материал ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      ще ти уточня
                      100% от земята е купена лично от мен лично на мое име с доходи от програмиране с което се занимавам професионално и ежедневно от 20+ години. На някоя от следващите сделки ще те взема с мен да видиш как стават нещата

                      ПП по отношение на златото - предвид, че имаш едни пари с които като купиш няма да имаш повече пари... изборът е сложен, защото не е важно колко харчиш, а колко изкарваш.. та в този ред на мисли...настоящата цена не е тази на която ви го рекламирах (1200-1300$ унцията), но ако си купиш с част от капитала няма да сбъркаш и за да не кажеш, че ти рекламирам някой в БГ купи си го в Холандия те имат традиции в злато и диаманти. Бърза спекула едва ли ще се случи, но ще имаш една кесия истински пари, които никоя банка не може да печати.


                      Не му обръщай внимание ,виж че няма отношение към съветите дето му даваш .Златото си е злато ,истински пари ,затова като нарежеш арменската баклава за него нито едно парченце ,докато не се извини

                      Հիմարը ասաց, ճարպիկը ստուգեց: Այս տեքստը պատճենված է

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                        ще уточниш ли кой купува земята (не на чие име е). Мама и тати или ти сам си изработи паричките? :-)) Доста хора се опитват да правят нещо. (ама сами) Ти от 2017-та рекламираш и чекаш гоУемото МЯУ, що народ се подведе по акъла ти... а сега рекламираш златото (ах мамино арменче)
                        ще ти уточня
                        100% от земята е купена лично от мен лично на мое име с доходи от програмиране с което се занимавам професионално и ежедневно от 20+ години. На някоя от следващите сделки ще те взема с мен да видиш как стават нещата

                        ПП по отношение на златото - предвид, че имаш едни пари с които като купиш няма да имаш повече пари... изборът е сложен, защото не е важно колко харчиш, а колко изкарваш.. та в този ред на мисли...настоящата цена не е тази на която ви го рекламирах (1200-1300$ унцията), но ако си купиш с част от капитала няма да сбъркаш и за да не кажеш, че ти рекламирам някой в БГ купи си го в Холандия те имат традиции в злато и диаманти. Бърза спекула едва ли ще се случи, но ще имаш една кесия истински пари, които никоя банка не може да печати.



                        Last edited by bertram; 16.03.2021, 16:23.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          точно щото не разбирам съм оставил такива като тебе да скъсат 3 чифта обувки от 2017-та да обикалят, а аз си купувам земя, опитвам се да правя нещо, а дали ще стане или не ще видим. точно щото не те разбирам съм в процес на избор на 2 малки къщи тип сглобяеми, дървени и тн сухо строителство + още един склад.

                          [ATTACH=CONFIG]n3733101[/ATTACH]

                          това на снимката преди 1 година беще 20 декара гора (изоставена 30+години овощна градина).
                          снимката е от събота
                          ще уточниш ли кой купува земята (не на чие име е). Мама и тати или ти сам си изработи паричките? :-)) Доста хора се опитват да правят нещо. (ама сами) Ти от 2017-та рекламираш и чекаш гоУемото МЯУ, що народ се подведе по акъла ти... а сега рекламираш златото (ах мамино арменче)
                          Last edited by Арменския пoп; 16.03.2021, 15:56.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                            бай Пеше, не очаквай моя енориаш да те разбере. Той не е виждал по-далеч от Гърдова глава. Как тогава очакваш да му стигне акъла дотам, че да разбере, че икономика не се прави в един град. БГ повтаря същата грешка като Франция навремето Париж-прованс. 1/3 от БГ населението живее в кочината, това ако не е малоумщина то не знам какво. Едно време имаше опити да се разсеят държавните институции из БГ, но никой не го направи. Е сега дойде време за плащане на сметката. Кочината е презастроена и в бъдеще нищо добро не я очаква, само по-голяма кочина ще става както вече писа някой. Това са фактите и те не се нравят на моя енориаш, затова са и нападките му към мене, все едно аз съм я направил такава. София ще излъчва класа когато аз стана ходжа.
                            точно щото не разбирам съм оставил такива като тебе да скъсат 3 чифта обувки от 2017-та да обикалят, а аз си купувам земя, опитвам се да правя нещо, а дали ще стане или не ще видим. точно щото не те разбирам съм в процес на избор на 2 малки къщи тип сглобяеми, дървени и тн сухо строителство + още един склад.

                            Click image for larger version

Name:	land.jpg
Views:	1
Size:	71.4 КБ
ID:	3733101

                            това на снимката преди 1 година беще 20 декара гора (изоставена 30+години овощна градина).
                            снимката е от събота
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                              Ще стане като Атина - половината гърци живеят там.
                              е те затова са цъфнали и вързали, хем имат развит морски транспорт и много по обемен туризъм, имат и производства и какво ли не и пак са задлъжнели до ушите. Същата история очаква и БГ, 1/2 обитатели на кочината и другата 1/2 пръснати из прованса.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                                бай Пеше, не очаквай моя енориаш да те разбере. Той не е виждал по-далеч от Гърдова глава. Как тогава очакваш да му стигне акъла дотам, че да разбере, че икономика не се прави в един град. БГ повтаря същата грешка като Франция навремето Париж-прованс. 1/3 от БГ населението живее в кочината, това ако не е малоумщина то не знам какво. Едно време имаше опити да се разсеят държавните институции из БГ, но никой не го направи. Е сега дойде време за плащане на сметката. Кочината е презастроена и в бъдеще нищо добро не я очаква, само по-голяма кочина ще става както вече писа някой. Това са фактите и те не се нравят на моя енориаш, затова са и нападките му към мене, все едно аз съм я направил такава. София ще излъчва класа когато аз стана ходжа.
                                Ще стане като Атина - половината гърци живеят там.

                                Коментар

                                Working...
                                X