IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    добър начин за набиране на оферти ще се окажат тия домоуправители.
    Венко внимавай в картинката

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Бай Пеше, парите не са това което бяха....
      Песи оценявам чувството ти за хумор ма един милион за София.То и София не е онова което беше.Аз може да се джафкам с Джони но за мизерията той е напълно прав.Не може НДК да смърди на пикоч,

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

        Ами, жонката не обикаля за апартаменти, друго го сърби:
        добър начин за набиране на оферти ще се окажат тия домоуправители.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Хаха, моят е 84 квадрата, тристаен, в далеч по-добро състояние и го купих за 140к наедно с нотариалните такси. И е южен, в по-добра сграда и място.
          И да, хората живеят вътре и не плащат нищо освен режийните. Когато реша, ще го продам и то на раумна цена, колкото смятам, че струва наистина.

          На мен дребни стотинки от наеми не са ми в полезрението. Не се занимавам с маломерки и разни мизерници-наематели, които да трябва да гоня, за да ми плащат. Това е кокошкарска работа, не е за мен.
          джонка, немате ли там баща ти или някой друг твой познат неко маломерка в младост?
          разбирам, че не се занимавате с наеми и не предлагате маломерки и , но все пак...ако излезе нещо при вас или "колегите", имай ме предвид.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
            Вижте я улицата на Метличина поляна как изглежда. Такава мизерия има в Нуакшот и в София, в друга Европейска държава няма.
            Кой би живял на подобно място, сред камари от трошки и прахоляк? На тази сграда не и е мястото там - било е зелено пространство с малка къщурка и е изглеждало добре през 80те години.

            https://www.google.com/maps/@42.6663...7i16384!8i8192
            Жонка бе понеже си по миските да знаеш от мене че са същите бръмчалки като другите сал возят на по голема тарифа щот са миски

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
              Вижте я улицата на Метличина поляна как изглежда. Такава мизерия има в Нуакшот и в София, в друга Европейска държава няма.
              Кой би живял на подобно място, сред камари от трошки и прахоляк? На тази сграда не и е мястото там - било е зелено пространство с малка къщурка и е изглеждало добре през 80те години.

              https://www.google.com/maps/@42.6663...7i16384!8i8192
              Лоши цени, Джонка, лоши. Виде ли като не чувахме петела кво стана? И Скептичето редеше още 2015, и Песимиста, и Лорда, и още много други...виж аз съм бил скромен с мненията си, само дето познах за перона и Дългото сбогуване...разбирай чекънье. Но нивата надминаха дори моите очаквания. ...вие слушахте Кретенбах, институционализиран кредитополучател с единствена цел да не е на червено...по-точно той е, ама да не е тъмно червено.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Дефиниция на нормален апартамент дай, моля. И на нормална жена. Да знам какво да търся.
                Нормален апартамент е апартамент с две спални по минимум 15 кв.м. две бани по минимум 4.5 кв.м холбокс 40 кв.м две тераси по 6 кв.м.Коридор 10 кв.м.А нормална цена е това да го вземеш за макс 120000 евро ако е на шпакловка и замазка.Освен Вазов и Лозенец има и други квартали и там живеят хора и там чукат готини мацки.Ти си се запънал Вазов та Вазов..ми то големо его с големи пари се оправя.Казвам ти че трябва да си голям глупак да фърлиш един милион за курник у Вазов

                Коментар


                • Вижте я улицата на Метличина поляна как изглежда. Такава мизерия има в Нуакшот и в София, в друга Европейска държава няма.
                  Кой би живял на подобно място, сред камари от трошки и прахоляк? На тази сграда не и е мястото там - било е зелено пространство с малка къщурка и е изглеждало добре през 80те години.

                  https://www.google.com/maps/@42.6663...7i16384!8i8192

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Жонка така е бате като искаш да си баровец и мацките да се подмокрят като чуят Вазов ще си платиш кат поп.Его се чеше с пари.После ше почнеш да викаш ма те жените такива ма онакива и защо все талива ми се падат на мен.Купи си едно нормално жилище и си намери една нормална жена щото после ще плачеш хем няма да имаш апартамент хем жена.
                    Кви мацки, кви милиони, кви апартаменти. Тоа само цъка с мишката от децката. Цък - тристаен в Иван Вазов. Цък - милион. Цък - миска. Само да не чуе мама.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Жонка така е бате като искаш да си баровец и мацките да се подмокрят като чуят Вазов ще си платиш кат поп.Его се чеше с пари.После ше почнеш да викаш ма те жените такива ма онакива и защо все талива ми се падат на мен.Купи си едно нормално жилище и си намери една нормална жена щото после ще плачеш хем няма да имаш апартамент хем жена.
                      Дефиниция на нормален апартамент дай, моля. И на нормална жена. Да знам какво да търся.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                        Тия опции с обещетените са добри, но обикновено строителя забранява продажба за някакъв период. Как ще стане документално?
                        Подобен е нашия случай. С договор ще се случат нещата. За непознат на продавача е рисковано, но аз имам жокер.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Бай Пеше, парите не са това което бяха....
                          мамка му да. 2005 ми се видеха цяло състояние 100к еуро сега така ми се виждат 300к. 2029 може да са между 500к и нагоре.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                            Мисля, че в момента цените в този точно блок са над 1700 евра с сключено ДДС. Бях ги проверявал на ниво разрешително за строеж. Затова ми се сториха неприемливи. Виж за Метличината бих ги дал.
                            Нормално е да е така макар и да не ни харесва. Метлиината като място я харесвам много, но все пак е доста по-далеч от парка.... За онзи момент тези 1200 дето ги искаха бяха абсурдна цифра - толкова ми искаха Артекс на Латинка в блока на Цв Цв...., но е факт че го продадоха може би за около година....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Ти дай един милион за апартамент да ти се смеят всички после.Такива пари за София са пълен смях
                              Бай Пеше, парите не са това което бяха....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Жонка така е бате като искаш да си баровец и мацките да се подмокрят като чуят Вазов ще си платиш кат поп.Его се чеше с пари.После ше почнеш да викаш ма те жените такива ма онакива и защо все талива ми се падат на мен.Купи си едно нормално жилище и си намери една нормална жена щото после ще плачеш хем няма да имаш апартамент хем жена.
                                Ех колко мъдрост! С жените си е лотария. По добре да вземе нещо до 150 - 170 с мисълта, че ще и го остави.

                                Коментар

                                Working...
                                X