IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Как дефинираме високата класа?

    За мен това е имот с цена минимум 200к Евро и плащане кеш, без кредити. То с кредит и баба знае - банката да ти плати сметката. Именно заради такива неплатежоспособни Андрешковци скочиха цените. А всико под 200к Евро е имот нисък клас - тип гараж, будка,мазе или апартамент с кофти локация. Такива не се броят.

    Ако ще купуваш някоя двустайка 60 квадрата за 50к със самоучастие 10к, по-добре не я брой изобщо.
    Явно не си наясно с имотите. Висока класа означава само един единствен елемент-локация. Аз работя по модела на Ратко- маломерка на локация, нулевите милионери търсите големи ларж апарти и къщи, като същевременно сте самотници-единаци, на които няма кой и със свещ да ви потърси да ви избърше гъза на старини. Това наистина ми е супернеразбираемо. Фараони в забвение с огромни гробници, цял живот пропилян за един хранопровод и дебело черво, а после имота усвоен от далечни "благодарни" роднини, ликвидност нулева

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Чекай да позная.- обявил си за наем , а брокерчето ти води пишман инвеститор с ипотечка :-) И вероятно за малко да те убедят да продадеш :-))))
      И на мен ми се е случвало :-)

      ПП Само да не си тръгнал да купуваш на връО на зелено :-))))
      Песимисте, днес един новоназначен млад дофтор в Медицинска Академия ме пита дали не познавам някой да давал под наем двустайка в района. 400-500 лева макс да струвало и задължително нова сграда, че не му се живеело с пенсионери. Даже обеща момчето да ме уреди с Модерна, ако му намеря оферта.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Ратко, ние май ще купуваме по едно време. Понижителните милионери, които ни обвиняват в некупуване, ще трябва явно да им покажем висока класа
        Как дефинираме високата класа?

        За мен това е имот с цена минимум 200к Евро и плащане кеш, без кредити. То с кредит и баба знае - банката да ти плати сметката. Именно заради такива неплатежоспособни Андрешковци скочиха цените. А всико под 200к Евро е имот нисък клас - тип гараж, будка,мазе или апартамент с кофти локация. Такива не се броят.

        Ако ще купуваш някоя двустайка 60 квадрата за 50к със самоучастие 10к, по-добре не я брой изобщо.
        Last edited by ejonny2376; 01.04.2021, 22:13.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          днес едно безхаберно брокерче и един пишман инвеститор успяха с общи усилия да ме вбесят.
          Ратко, ние май ще купуваме по едно време. Понижителните милионери, които ни обвиняват в некупуване, ще трябва явно да им покажем висока класа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            днес едно безхаберно брокерче и един пишман инвеститор успяха с общи усилия да ме вбесят.
            Венко не мой се коси оти че ти мине...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              днес едно безхаберно брокерче и един пишман инвеститор успяха с общи усилия да ме вбесят.
              Чекай да позная.- обявил си за наем , а брокерчето ти води пишман инвеститор с ипотечка :-) И вероятно за малко да те убедят да продадеш :-))))
              И на мен ми се е случвало :-)

              ПП Само да не си тръгнал да купуваш на връО на зелено :-))))
              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 01.04.2021, 21:24.

              Коментар


              • днес едно безхаберно брокерче и един пишман инвеститор успяха с общи усилия да ме вбесят.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от simbad Разгледай мнение

                  че как "Факти" е на Шишо, както и половината 20-стотинковци тук са платени от Шишо другата от Черепа.
                  Ако шишо и черепа имат интерес към имотния пазар в България, представи си ТИ бедния перонец кога ще се вредиш да купиш нещо измежду техните милиардни покупки. Само ще плащаш данъци за да купуват те още повече с откраднатато и цените да се качват. Не се занимавай с глупости и купувай каквото изобщо се продава ако изобщо намериш брокер да му се занимава да те води на огледи за некви пиронски 10К марки.
                  Last edited by 20000леваЗАПЛАТА; 01.04.2021, 17:51.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
                    И на мене ми омръзна перона, трябва да се купува имот бързо, да се закотвя тука да плащам максимално данъци в полза на управлението та да се оправи малко тази кочина. Ще подходя разумно както препъчват от бранша. Първо ще си избера брокерка, пък самия апартамент който може да намери тя е от второстепенно значение. Важното е да е раздвижи икономиката с парите които дарявам по веригата на посредниците. Имоти ООД с двама брокери общо които скоро бяха цитирани от квалитетното издание "Факти" ми направиха добро впечателение с коментара как трябвало да се наддава над офертна цена за да си сигурен че имота е качесвтен https://fakti.bg/imoti/566465-pazara...va-koeto-beshe. Ще пиша да като взема наториалния акт.
                    че как "Факти" е на Шишо, както и половината 20-стотинковци тук са платени от Шишо другата от Черепа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      на юг?
                      Да

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение
                        И на мене ми омръзна перона, трябва да се купува имот бързо, да се закотвя тука да плащам максимално данъци в полза на управлението та да се оправи малко тази кочина. Ще подходя разумно както препъчват от бранша. Първо ще си избера брокерка, пък самия апартамент който може да намери тя е от второстепенно значение. Важното е да е раздвижи икономиката с парите които дарявам по веригата на посредниците. Имоти ООД с двама брокери общо които скоро бяха цитирани от квалитетното издание "Факти" ми направиха добро впечателение с коментара как трябвало да се наддава над офертна цена за да си сигурен че имота е качесвтен https://fakti.bg/imoti/566465-pazara...va-koeto-beshe. Ще пиша да като взема наториалния акт.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от macedonian Разгледай мнение

                          на североизток към Ереван.
                          да не е само на свлачище яд няма

                          географията ти бяга малко север/юг, но ти е простено.
                          Last edited by bertram; 01.04.2021, 14:08.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            на юг?
                            на североизток към Ереван.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              Отказах се от Варна
                              на юг?
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • И на мене ми омръзна перона, трябва да се купува имот бързо, да се закотвя тука да плащам максимално данъци в полза на управлението та да се оправи малко тази кочина. Ще подходя разумно както препъчват от бранша. Първо ще си избера брокерка, пък самия апартамент който може да намери тя е от второстепенно значение. Важното е да е раздвижи икономиката с парите които дарявам по веригата на посредниците. Имоти ООД с двама брокери общо които скоро бяха цитирани от квалитетното издание "Факти" ми направиха добро впечателение с коментара как трябвало да се наддава над офертна цена за да си сигурен че имота е качесвтен https://fakti.bg/imoti/566465-pazara...va-koeto-beshe. Ще пиша да като взема наториалния акт.

                                Коментар

                                Working...
                                X