IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • получих интересна информация, има построени сгради, които нямат едно жилище продадено, всичко си седи в собственика ... явно е "мускулест" и отдава целия блок под наем, а на това време наемите как вървят ... мммм чудно чак ... чудя се според вас .. собственика що държи цял блок ... няколко години вече ... защото чака цените да отидат още по високо в небето, защото не може нищо да продаде, защото иска да лапка от наемчета или друго .. споделиха ми и за два подземни "гаража" 13 подземни клетки около 100 000 евро предвид цините на гаражите изглежда оферта и още един с 8 за около 50 000 евро ... стана ми интересно, как така никой не ги купува тези гаражи, предвид, крещящия проблем с паркирането в софия ... друг ми казва не ме питай как съм продавал на 450 евро кв. едното жилище от блока го продал на брат си и на него му останали гаражите ... бонус от целата схема не знам на какво да вярвам, на сайтовете с космически цени или на приказки от хиляда и една нощ, от препатили . още един .. друг случай ... 4 сгради построени в софия, след последната такъв фалит, че 10 години по късно още плащат на банки и сигурно още толкова поне ще плащат . някой ще каже, то по хубаво нещо от фалита няма, ама помня как живееха преди и как сега . всичкото това е от гледане на цифрички в нета ми се струва на мен
    Last edited by marsianec1; 19.05.2021, 01:16.
    действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

      В Америка бих купил в Тексас, ако имах достатъчно свободен кеш. А за демократите напиши в Ютюб why i am living California, или Landlord friendly states да видиш дали " демократичните" щати преобладават. Също виж и колко компании избягаха заради демократите от силициевата долина.... и къде отидоха
      И къде отидоха? Дали в Остин, при кмет демократ или в реднешките села с републиканска паплач?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        Явно гроздето е кисело. Наглите гееве от СанФран искат 2 милиона и нагоре за барака. Колкото по-малко републиканци, толкова по-скъпо, комунисти казвам ти.
        В Америка бих купил в Тексас, ако имах достатъчно свободен кеш. А за демократите напиши в Ютюб why i am living California, или Landlord friendly states да видиш дали " демократичните" щати преобладават. Също виж и колко компании избягаха заради демократите от силициевата долина.... и къде отидоха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

          Аз му изпратих имот в Синсинати, Охайо. И там републиканците газят, но пак се дърпа..
          Явно гроздето е кисело. Наглите гееве от СанФран искат 2 милиона и нагоре за барака. Колкото по-малко републиканци, толкова по-скъпо, комунисти казвам ти.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            Ми значи немаш проблеми, републиканските щати са по мизерни, може да се намери доста евтин апартамент, примерно пробвай в Алабама или Мисисипи, там демократи нема, само за тебе е.
            Митко2848 е типаж понижител, който много разчита да му падне капиталовата да 0лв. когато през 2050г. изплати маломерките. На въпроса ЗАЩО, питай него)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

              Ми значи немаш проблеми, републиканските щати са по мизерни, може да се намери доста евтин апартамент, примерно пробвай в Алабама или Мисисипи, там демократи нема, само за тебе е.
              Аз му изпратих имот в Синсинати, Охайо. И там републиканците газят, но пак се дърпа..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                Говорим за нормален апартамент в некомунистически( неуправляван от демократите щат) с достатъчно добър кешфлоу при който като приспаднеш данъците, таксите, таксите за обслужване на пропърти мениджмънт компанията ( понеже не живея там да го контролирам и обслужвам) да остава нещо и за мен
                Ми значи немаш проблеми, републиканските щати са по мизерни, може да се намери доста евтин апартамент, примерно пробвай в Алабама или Мисисипи, там демократи нема, само за тебе е.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Дръж се за бесепето мое и теб да те огрее....
                  Мое да му намалят членския внос и да му предложат ако е връзкар некое ведомствено в жк Бухово.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от СтанчевА. Разгледай мнение
                    накавръковата справка е направо страшна за гледане (перонци не гледайте!)

                    [ATTACH=CONFIG]n3761324[/ATTACH]
                    Тук са всички Бучимиши, Обели, Военни рампи, Ботунец и Сватоврачене сигурно. Толкоз, лоши новини Станчева, лоши.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от СтанчевА. Разгледай мнение
                      Случка от вчера: Съседка през 2 къщи отдава 2 стаи под наем. Единия квартирант е майстора който ми прави част от ремонта. Другия квартирант не плащал наем, ток, вода, интернет няколко месеца. Вчера михавах с колата покрай оградата и видях как хвърчат дрехи през оградата навън на улицата. Голямо шоу беше за махалата, чуваха се виковете на хазяйката от километър, а квартиранта бил в Балчик спешно да търси друг подслон.
                      Сезона иде, тоя къде е намерил да се завре под наем без да плаща. Хубаво е че не му е изхвърлила дрехите от верандата на Иво директно в морето.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                        след 100 години софия ще е турски пашалък... с това гениално население.. най-бързо изчезващото в света.. успех а имотите ви ще ги национализират както направиха в Нагорни Карабах след като го окупираха миналата зима..
                        По-скоро умрялото село и бутафорният парк, които промотираш, ще са тъжна история и то не след 100 ами след 10-15 години.
                        Паметник на човешката глупост и алчност.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение
                          Кое от " нещо свястно " не разбра?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Поне една барака не моеш ли ? :-(
                            Говорим за нормален апартамент в некомунистически( неуправляван от демократите щат) с достатъчно добър кешфлоу при който като приспаднеш данъците, таксите, таксите за обслужване на пропърти мениджмънт компанията ( понеже не живея там да го контролирам и обслужвам) да остава нещо и за мен
                            Last edited by mitko2848; 18.05.2021, 19:27.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                              С моите доходи за нищо свястно там не мога да се класирам
                              Ето, инвестирВай:

                              https://www.realtor.com/realestatean...1_M47766-69465

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                                С моите доходи за нищо свястно там не мога да се класирам
                                Поне една барака не моеш ли ? :-(

                                Коментар

                                Working...
                                X