IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.pariteni.bg/novini/imoti...mpleksi-239327

    Поскъпват имотите в затворените комплекси...абе защо не излезе някоя статия за поевтиняване?!
    Last edited by X_Y; 17.06.2021, 09:09.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение

      2500к?
      Наистина ли?
      Аз бих се съгласил, след надлежно оформени документи разбира се.
      Ще си останеш с документите в ръце значи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Ти да не си врач станал, временно е нещо което познаваш , ти докторе не познаваш ситуацията , да не кажа ,че са малцина тия дето я познават . Та спри с тая пародийна провинциална дързост в крайните и категорични икономически мнения ,щото се излагаш, не че за теб има значение де .
        Нека се излагам. Примери колкото щеш. Потърси ги. На мен ми дреме, прав си. На провинция не мож ме обиди, най-много да ме поласкаеш.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Това се прави за да продадеш и собствениците да станат повече. Ако не устискаш продаваш. Така се съблича масата, после същата тя иска пак да купи, ама нема. Да, ниска доходност, времена!...който иска излиза, после греда форевър.
          Ти да не си врач станал, временно е нещо което познаваш , ти докторе не познаваш ситуацията , да не кажа ,че са малцина тия дето я познават . Та спри с тая пародийна провинциална дързост в крайните и категорични икономически мнения ,щото се излагаш, не че за теб има значение де .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            много "ако-та" в едно изречение, символичния наем е отрицателна доходност спрямо бъдещ убав данък и падаща стойност, ако смяташ ,че кутийката дето си взел е мега ценния имотен актив ,нещо леко си се пообъркал !
            Това се прави за да продадеш и собствениците да станат повече. Ако не устискаш продаваш. Така се съблича масата, после същата тя иска пак да купи, ама нема. Да, ниска доходност, времена!...който иска излиза, после греда форевър.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
              Ама Марсианецо, точно това е грешката. Защо трябва да подчини някой всичко в живота си и да жертва за да вземе заветния четириъгълник у Софията, ето това и аз не мога да разбера.
              защото в бг доходите са такива, че за да отделиш за едно трябва да се лишиш най малко от други две .. ако това н беше така българите нямаше масово да се евакуират от бг
              действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Тъй ли? Не, имам камара познати и ще им ги дам на символичен наем и сметките да си плащат, ако е сговнена ситуацията, но съм сигурен че няма да съсипят нищо. А с данъка и зонирането наемателите ще избегат по кварталите на поносим наем. За всеки влак си има пътници, недей да вадиш заключения от позиция на врачка. 1,5К евра средна!? Та това е супер, ти грък ли искаш да си преди да им лъсне гъза - на гол грък чифте пищови.
                много "ако-та" в едно изречение, символичния наем е отрицателна доходност спрямо бъдещ убав данък и падаща стойност, ако смяташ ,че кутийката дето си взел е мега ценния имотен актив ,нещо леко си се пообъркал !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  при 1к лева мининална и средна 1.5к евра 4к евра на квадрат звучи като днешната изгъзица от 2.5к евра на квадрат и ти няма да си станал по богат нали знаеш ! и данък като вкарат подходящ свързан със зонирането в София и ако си на твърда двуцифрена отрицателна доходност ,сигурен съм че ще го продадеш ,щото ти си инвЕститор в крайни епитети !
                  Тъй ли? Не, имам камара познати и ще им ги дам на символичен наем и сметките да си плащат, ако е сговнена ситуацията, но съм сигурен че няма да съсипят нищо. А с данъка и зонирането наемателите ще избегат по кварталите на поносим наем. За всеки влак си има пътници, недей да вадиш заключения от позиция на врачка. 1,5К евра средна!? Та това е супер, ти грък ли искаш да си преди да им лъсне гъза - на гол грък чифте пищови.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар




                  • Все тая кой е , идеята е ,че ще го направят така,че да е пасив имоТЪТ ,пасив за редовия данъкоплатец. За тия с мИлиЕоните , те винаги си купуват индулгенция ,винаги !
                    Last edited by X_Y; 17.06.2021, 09:00.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Ми ти и апарт не искаш, само дето ревеш че не моеш да купиш. Споко, на 4К€ ще те огрее промото, след някоя годинка.
                      при 1к лева мининална и средна 1.5к евра 4к евра на квадрат звучи като днешната изгъзица от 2.5к евра на квадрат и ти няма да си станал по богат нали знаеш ! и данък като вкарат подходящ свързан със зонирането в София и ако си на твърда двуцифрена отрицателна доходност ,сигурен съм че ще го продадеш ,щото ти си инвЕститор в крайни епитети !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                        наистина си подивела у караванта
                        Станчева
                        ако мислиш че не аз
                        а въобще някой иска да бъде
                        едното или другото
                        потърси доктор но не д-р Енчев
                        истински доктор
                        Ми ти и апарт не искаш, само дето ревеш че не моеш да купиш. Споко, на 4К€ ще те огрее промото, след някоя годинка.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          десеторно се е увеличила.
                          па чукни в гугъла и виж, вместо да пишеш глупости.
                          Айде пак голямата уста. Айде ти чукни в Гугъла и виж и постни тука конкретна цифра да ме унижиш публично.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                            Просто в София вече рядко три поколения обитават двустаен - населението е същото, но обитава повече апартаменти.

                            Другото ново е тоталния край на двустайките - всички търсят тристайни ... още нещо, което е кът в панелките.

                            От тия две неща е силен ръста в новото.
                            Двустайният панелен лесно се преправя в тристаен с 2 спални и е икономично и оптимално решение,

                            Направо се стреснах днес като чух отново термина "демографска пустиня".

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Точно ти няма да бъдеш нито едното, нито другото. То със седене само на село и дращене по форумите и курник няма да докопаш. А за теб насекъде у Бг е село, щото това е багажа ти. Само ще остарееш и оглупееш фрустриран.
                              наистина си подивела у караванта
                              Станчева
                              ако мислиш че не аз
                              а въобще някой иска да бъде
                              едното или другото
                              потърси доктор но не д-р Енчев
                              истински доктор

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                                откачи в тая каравана колежке Станчева
                                чета в другия пост пишеш за индивидуалност

                                че те твойте са две
                                холандска снаха и
                                иеменски камилар

                                Точно ти няма да бъдеш нито едното, нито другото. То със седене само на село и дращене по форумите и курник няма да докопаш. А за теб насекъде у Бг е село, щото това е багажа ти. Само ще остарееш и оглупееш фрустриран.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X