IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

    Отливът дойде и се видя кой е плувал нейкид - депозитарите

    Дори пиянските бъртвежи са по-полезни от "ерудираните" изказвания на някои участници, които подведоха доста хора с двуцифрен коефициент на интелигентност.

    Голям грях носиш, Бертраме, голям!
    интересно, къде се покриха известни никове като накавръков, заплатката, замаушката, феникса и други понижители?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

      Отливът дойде и се видя кой е плувал нейкид - депозитарите

      Дори пиянските бъртвежи са по-полезни от "ерудираните" изказвания на някои участници, които подведоха доста хора с двуцифрен коефициент на интелигентност.

      Голям грях носиш, Бертраме, голям!
      Чак пък грях

      Грях е постъпка, действие, което нарушава законите и правилата, установени от Всемогъщия Бог. В по-общ смисъл грях е нарушаване на морално-етични норми, установени от обществото.
      от кога лични предположения са нарушение на горецитираните норми?

      За мен лично проблем ще бъде ако всички сме в една посока, че тогава ще стане мазало. Винаги е нужно да има някой с насрещно мнение било мечка било бик. Ако всички мислим и действаме еднакво в какво се превръщаме в стадо или политкоректно казано - тълпа. Хубаво е да има шарени и разнопосочни мнения. Ако всички тук почнем да пишем за срив сериозно ще се притесня и ще започна да търся бичи сигнали...не е да не съм го правил.
      Писал съм го и преди за мен импулсът нагоре в НИ трябваше да се успокои 2019-та края и 2020 началото, а после част от участниците на пазара на жилищни НИ да се усетят, че едва ли всички ще хванат желаната или обещавана доходност (визирам инвеститорите - тези купили 2,3,4,5, и тн жилища). Нещата се стекоха така, че за пореден път се убеждавам, че е вярна максимата 'пазарът може да остане по-дълго нерационален отколкот ти рационален'.
      ако, че съм аматьор съм фен на австрийската икономическа школа и това, което наблюдаваме последните 10 години(че и повече) смятам, че до нищо добро няма да доведе. Взирам държавна намеса, помпане на дефицити, трупане на дълг, печатане на пари, толериране на копрпорации и глобалисти и тн и тн.. говоря на ниво глобална икономика. Криза навън ще ни докара криза и у нас...не сме толкова неповторими и независими, а напротив смешно неефективни сме и харчим пари главно за тухли,коли,почивки и тн. екстри.

      та спокойно ме слагайте в отбора на проф. Краси Петров и ме гъбаркайте как нищо не познавам - не се сърдя факт е, че пазара в момента се движи от сили, които по принцип не би трябвало да се намесват. Слонът в стъкларския магазин ( ЦБ и правителства) се върти като пумпал в икономиката, където не му е мястото.

      Поздрави

      ПП много е дълго, но може да загубите 20-тина минутки за първите 20 минути.
      https://www.youtube.com/watch?v=oYN-Au51ob0
      Last edited by bertram; 12.08.2021, 11:38.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        по темата,
        ластика е много опънат, ножицата е отворена а стадото се е юрнало
        палачинката е аха-аха да се обърне, 2029 е вече близо
        Отливът дойде и се видя кой е плувал нейкид - депозитарите

        Дори пиянските бъртвежи са по-полезни от "ерудираните" изказвания на някои участници, които подведоха доста хора с двуцифрен коефициент на интелигентност.

        Голям грях носиш, Бертраме, голям!

        Коментар


        • по темата,
          ластика е много опънат, ножицата е отворена а стадото се е юрнало
          палачинката е аха-аха да се обърне, 2029 е вече близо
          препоръка е

          Коментар


          • Моля, коментирайте по темата.
            रादोस्त

            Коментар


            • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
              Чудех се какви ще да са тези мнения, които админите трият. Тази сутрин станах рано и успях да ви прочета бисерите, преди да ги заличат. Някои хора са ударили дъното.
              +1
              тотално се измества темата от цените и факторите,които въздействат на пазара.
              Last edited by bertram; 12.08.2021, 09:01.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Чудех се какви ще да са тези мнения, които админите трият. Тази сутрин станах рано и успях да ви прочета бисерите, преди да ги заличат. Някои хора са ударили дъното.
                Партия была, есть и будет есть!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                  Точно от Нингбо очаквам следващия контейнер
                  А, плащай, не ми пречиш Колкото повече - толкова повече.
                  Last edited by X_Y; 12.08.2021, 09:10.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                    Ламби се е " подковал" - ще води клиентите на огледи докато чака контейнера. Той единствен от брокерите в темата си призна че е такъв, за което го бях поздравил преди
                    Точно от Нингбо очаквам следващия контейнер

                    Last edited by X_Y; 12.08.2021, 08:55.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                      Ламби се е " подковал" - ще води клиентите на огледи докато чака контейнера. Той единствен от брокерите в темата си призна че е такъв, за което го бях поздравил преди

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Само малка част, , но са на нисък старт готови за имоти, има няма за два двустайни - един в Докторска и един в Бухово. Малко над 300К са в имоти, колко са към днешна дата ти сметни. Абе сложи едно 50% отгоре, тъкмо да ти е по-лесно и да обереш разликата офертна и продажна цена. Около 100К в инвест капиталови пазари и още около 80 в други активи.
                        Taka, значи на офертна си 450к, реална 150к, на печелившите честито. Другите няма да коментирам, камилар на борса = пушечно месо, донор Ела с повече обаче, тия 80 последните са ми малко...
                        Last edited by X_Y; 12.08.2021, 08:52.

                        Коментар


                        • Ламби изгоре...

                          https://www.investor.bg/evropa/334/a...covid--333525/

                          Коментар


                          • Понижителите вероватно пият по три по 100 милилитра алкохол, коват нови основания за срив и как ще важат парите им щото това е логиката на пазара на имотите за да купят тънко. Както моя опит показва само опита и комплексния подход е важен за да придобиеш представа срещу какво си изправен.
                            Сложните казуси не четат учебниците. Това ако разбере всеки мислещ (в своята сфера поне) е постигнал 90% от успеваемостта си да преценява. А това никак не е малко.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Има има, питай ками дали е сложил последните си пари на отрицателна лихва в депозит
                              Само малка част, Ред кредите, но са на нисък старт готови за имоти, има няма за два двустайни - един в Докторска и един в Бухово. Малко над 300К са в имоти, колко са към днешна дата ти сметни. Абе сложи едно 50% отгоре, тъкмо да ти е по-лесно и да обереш разликата офертна и продажна цена. Около 100К в инвест капиталови пазари и още около 80 в други активи.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                в банката на немски ли ти обясниха, че трябва и да се връща
                                защото имам чувство, че това не си го разбрал
                                Има отде да се връща, не бери грижа - туй не ти е радомирския кокошарник без купувачи с пари насреща

                                Коментар

                                Working...
                                X