IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Хахаха ,ако аз не купувам и не съм купувала имоти, то не знам кой друг от тук пишещите го прави. Дори не знаеш за колко се е изплащал един имот и какви пари носи !!! Няма да ти обяснявам и сега какви наеми получавам, че ще ти стане лошо
    Да, да ,ако не ти - кой , ако не сега - кога . Мислиш ли ,че има поне един ,който да вярва на горното. Колегата redcretin , го е казал сбито и семпло по надолу. Надявам се си го прочела и ще преосмислиш следващата покупка.
    А като виждам тишината настанала тук , верно ми става лошо. Като от клаустрофобия . Сигурно всички заедно сте на последен шопинг за апарти. Купи един кокетен 75м2 и за мен . После ще ти дам парите .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Хахаха, с наемите които получавам с тях си купувам следващите имоти
      га ше си купиш. На куково лято. И други сме отдавали. За 15 години цената на придобиване ама опаааа ИЗНЕНАДА 1/5 от цената на същия имот сега. Смисъл НУЛА - неслучайно има СТОТИЦИ ХИЛЯДИ ПРАЗНИ ИМОТИ. Ко ги питаш за кво са им не могат да ти отгорят освен мантрата - ни яде ни пие
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

        Ясно. Както си и мислех. Не купуваш имоти , нито предишни ,нито следващи . Ти пишеш за купуване на имоти. Един имот сега се изплаща за 30 години от наем.
        Имаше моменти и за 20 . Като сметнеш средното, не ми се вярва да събираш от 1996 , да не си имала празно, да не си правила ремонт и т.н.. И се получава че от 1993 досега не си купила нищо.
        Сигурно и другите повишители не са купували нищо. Още първите статии за понижение май спряха заплащането за глупости на килограм за 2029.
        Няма никой .
        Даже лорд "Къро" го няма .

        Хахаха ,ако аз не купувам и не съм купувала имоти, то не знам кой друг от тук пишещите го прави. Дори не знаеш за колко се е изплащал един имот и какви пари носи !!! Няма да ти обяснявам и сега какви наеми получавам, че ще ти стане лошо

        Коментар


        • Citigroup: Жилищният сектор в Китай е застрашен от значителен спад

          https://www.investor.bg/po-sveta/453...n-spad-336195/


          AMA .....KAK TAKA

          УжасТ АМИ АКО ДОИДЕ И ТУК

          КАК ЩЕ СЕ ЗАХЛЮПВА всеки трети вторник на месеца

          хиххихиххихих

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

            С какво . Те не ги раздават , срещу писане по форумите. Строителите все още искат пари за апартаменти. И засега са все още , доста пари.
            С шепи, Мара Шепова - като на другите шампиони тук Със стинките от писане тук ще си купи имот - на Луната 20 декара море.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Хахаха, с наемите които получавам с тях си купувам следващите имоти
              Ясно. Както си и мислех. Не купуваш имоти , нито предишни ,нито следващи . Ти пишеш за купуване на имоти. Един имот сега се изплаща за 30 години от наем.
              Имаше моменти и за 20 . Като сметнеш средното, не ми се вярва да събираш от 1996 , да не си имала празно, да не си правила ремонт и т.н.. И се получава че от 1993 досега не си купила нищо.
              Сигурно и другите повишители не са купували нищо. Още първите статии за понижение май спряха заплащането за глупости на килограм за 2029.
              Няма никой .
              Даже лорд "Къро" го няма .

              Last edited by Bearfox; 24.09.2021, 13:45.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

                С какво . Те не ги раздават , срещу писане по форумите. Строителите все още искат пари за апартаменти. И засега са все още , доста пари.
                Хахаха, с наемите които получавам с тях си купувам следващите имоти

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                  и ще направиш грешка -
                  дълго много дълго време няма да има полза
                  от актива ''имот'' освен за живеене

                  мисля че го писах вече

                  но също така мисля че захлюпвачите - повишители
                  няма да имат този дерт и тази грижа на бъдещето
                  поради една елементарна причина
                  хихииххихихи
                  Няма лошо да направя тази "грешка", аз от такива "грешки" си купувам имоти хихих

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Добре, да видим колко ще паднат цените ,аз съм съгласна да купя още някой и друг апартамент на хубава локация
                    С какво . Те не ги раздават , срещу писане по форумите. Строителите все още искат пари за апартаменти. И засега са все още , доста пари.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                      Добре, да видим колко ще паднат цените ,аз съм съгласна да купя още някой и друг апартамент на хубава локация
                      и ще направиш грешка -
                      дълго много дълго време няма да има полза
                      от актива ''имот'' освен за живеене

                      мисля че го писах вече

                      но също така мисля че захлюпвачите - повишители
                      няма да имат този дерт и тази грижа на бъдещето
                      поради една елементарна причина
                      хихииххихихи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

                        Ти не разбираш - колежката иска да каже че много хора притежават по няколко жилища в София, не само имагинерните на тукашните брокери.
                        Демек, всеки втори има по два хапартамента.
                        доайенката много добре го знае това но няма какво да напише друго
                        всички опорки падат една по една и на ежемесечните захлюпвачи вече
                        не им остава много голямо поле за изява
                        освен картинките и наивно -детските въпросчета на холандско- банската инвеститорка
                        в сгромолясани активи

                        ама ...как така ? не може да .....бъде
                        хихихихихи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение
                          200 000 празни жилища в София

                          https://19min.bg/news/8/156231.html?...iOm2UpJdcWSrEo

                          АМА ....КАК ТАКА . УжасТ - КОЙ ЩЕ ГИ ЗАХЛЮПИ . НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ
                          Чакай сега, ти не разбираш, един от брокерите тук с ник pwse или нещо подобно каза, че в края на годината имотите свършвали Даже имам скрииншот на поста и съм си го сложил до тези на Дъри и Бони в топ 3

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Ти там ще летиш ниско, на метлата
                            Но ме разочарова де, очаквах 13 апартамента да си измислиш... слабо днеска, слабооо
                            Хахаха, толкова "има" един понижител, не и аз хахаха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                              джони много правилно си мисли
                              и аз мисля като джони

                              а именно : празните апартаменти са УЖАСНО МНОГО
                              и изобщо не са ''разни строителни компании ''
                              а са на хора не живеещи вече в БГ , на много собственици
                              поради смърт на старите или на все още живи
                              бабуляци изничащи като духове зад прозорците
                              това е все - В ДОБРИ ЛОКАЦИИ , които
                              допълнително ще сринат пазара излязат ли за продан

                              и лично аз смятам че цифрата е даже ЗАНИЖЕНА

                              хихихихиххи
                              Добре, да видим колко ще паднат цените ,аз съм съгласна да купя още някой и друг апартамент на хубава локация

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                т.е. кимизарника от гарсониера е станал маломерен двустаен с кухненски бокс
                                Жалкари хахахахаха! Като поставя под съмнение цените (щото си говориш ей-така, дори квадратура няма тук), имаме 64хил + 15 хил + още един ремонт оттогава (за София - два) и каква стана тя... спечелиха само брокерастите веднъж 2х2000 евра и втори път 2х4000 и нотариусите къде 2 пъти по толкова. Което и ни води до причината да си тук въобще
                                Надявам се ,че се разбираш какво пишеш защото на мен не ми стана ясно откъде си измисли тази гарсониера. Не ти продавам нищо за да пиша квадратури ,но след като толкова ти е интересно по спомен е около 66 кв.м. Колкото до комисионните на брокерите не знам колко са ,но дори да са плащали и по 3 % не е зле.

                                Коментар

                                Working...
                                X