IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    епа аз и пешето тука у форумо му превеждаме от български
    ето;
    кратучно, хас ми пеле!
    Добре де а що го зарезахте в немско без преводач и банкерите го ушиха като първия балачор

    Той си мислел че му подаряват къща, а се оказал перачка без право на напускане

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      Къде е тоя банков роб Адреналинчо, да предложи некви по 35 иляди еврака тухлени двустайни в центъра на Бургас. Нали по толкова ги предлагали.
      колега, банковия роб е един друг участник.
      за да връща вноски му се налага да полива с ибрика и да пере чаршафи с хорбозо
      но само още 15 години, до пенция
      после вече го чака живот
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ever Разгледай мнение

        Защото ми прави впечатление, че определено има покачване в броя обяви за продажба най-вече в София и Варна. Съдя от няколко сайта за имоти.
        Или повече имоти излизат на пазара или тези, които са пуснати последните месеци не се купуват и има натрупване.
        Внимавай с впечатленията си, Поне за София не може да имаш по-грешни....:-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

          Добре де това не е ли дискриминация да карат ромите да работят?

          Според мен може да ги осъди. Най вероятно и преводач на майчин език не са му били подсигурили като е подписвал документите
          епа аз и пешето тука у форумо му превеждаме от български
          ето;
          кратучно, хас ми пеле!
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Ъх, ти ма подценяваш на поразия, а уж сме учили заедно в УНСС.
            А Импулса го очаква яко Ъп.
            еми, точно за това.
            не казвай хоп, преди да си прескочил барата.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ever Разгледай мнение

              Защото ми прави впечатление, че определено има покачване в броя обяви за продажба най-вече в София и Варна. Съдя от няколко сайта за имоти.
              Или повече имоти излизат на пазара или тези, които са пуснати последните месеци не се купуват и има натрупване.
              Защото гледаш мача от близо

              Тръгни да обикаляш да търсиш и ще видиш за какво става въпрос

              Днес един познат ми ревеше че обикаля и масово искали по 1200 евра на квм в Люлин за панелки

              Голяма част от евтините обяви били изтекли или менте за зарибяване или в отчайващо състояние

              Коментар


              • Къде е тоя банков роб Адреналинчо, да предложи некви по 35 иляди еврака тухлени двустайни в центъра на Бургас. Нали по толкова ги предлагали.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                  Абе всички тъпи понижители пишат тука за SP500 и други акции и индекси като надуто ги сравняват с имотите, ама в съответните теми за индекси и акции никакви ги няма
                  Кво да пишат там като там нема кой да им обърне внимание тука Лева си прави гаргара с тех а те си мислят че участват в разговор

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    я съм на парно
                    То парното е намазало ските.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      ти мажи ските за импулса
                      и дано не си ипотекирал семейното имение
                      Ъх, ти ма подценяваш на поразия, а уж сме учили заедно в УНСС.
                      А Импулса го очаква яко Ъп.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        наскоро в airbnb гледах един хан в Бад Ибург за 13 евро на вечер. Леглата бяха покрити с чаршафи щамповани с мотив борсови акции. Разбира се, че разбира и от акции, но най-вече от чаршафи.
                        А той купувал чершафи на едро и си мислел че купува акции - Мале мале а после се чудиме как го ушиха аргатин в хана

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          ...и за скъсаните ханджии, принудени от банките да перат чаршафите... Наздраве!
                          Добре де това не е ли дискриминация да карат ромите да работят?

                          Според мен може да ги осъди. Най вероятно и преводач на майчин език не са му били подсигурили като е подписвал документите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            я съм на парно
                            Вече не си...но ще го разбереш зимъска...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Венко дръвца събра ли за зимата?Комините изчисти ли???Зимата иде
                              я съм на парно
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                ти мажи ските за импулса
                                и дано не си ипотекирал семейното имение
                                Венко дръвца събра ли за зимата?Комините изчисти ли???Зимата иде

                                Коментар

                                Working...
                                X