IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

    аз знам за един които се гърчи в 1/2 гарсониера
    пък си е жив и здрав и първи на опашките
    в лидл
    така че това не е довод за това човек разбира ли от
    материята с която се занимава професионално
    Аз пък знам един дето още си обитава деЦката на мама и няма никакви изгледи да я напусне скоро. Не и преди 2029-та.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

      Пак си недоразбрал. Цяла нощ нищим доходността от SP500.
      Нищил съм я когато е трябвало/
      Една задача като си я решил един път не е нужно да я решаваш всяка седмица :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

        Лошото е че понякога взимат от глупавите и дават на още по-глупави.
        няма да го възприеме, защото мисли, че е от умните.
        а всъщност е от камериерките
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

          По това че цял живот се гърчиш в гарсониера - Играеш комар за да забогатееш и нямаш кинти в Люлин на зелено да купиш едностаен

          А и не помня да съм казвал бизнес - Казах доходи нема как човек като тебе да има бизнес в истинският смисъл на думата в най добрият случай си самонает дето си мисли че прави бизнес
          аз знам за един които се гърчи в 1/2 гарсониера
          пък си е жив и здрав и първи на опашките
          в лидл
          така че това не е довод за това човек разбира ли от
          материята с която се занимава професионално

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

            Радев домашно можеш да даваш на децата си ако въобще искат да те виждат

            Щом са изпаднали от индекса в повечето случай бизнеса не им е вървял добре и са заменени от други, дори някой да е направил обратно и да се е отписал там може и да има някакъв еднократен профит, който е издяен от фалирали

            Та щом ти се занимава направи сметка ако беше купил акции за по 1000 долара от всяка компания 1957 дали щеше сега да си по добре от колкото да беше купувал имоти и отдавал под наем

            Аз я направих тази сметка за от 2004-та и го бия като маче у дирек
            По финанси 3 на релси,по математика на пролет отново на изпит.
            Last edited by nradev; 17.09.2021, 12:26.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

              Реши ли си домашното.
              Радев домашно можеш да даваш на децата си ако въобще искат да те виждат

              Щом са изпаднали от индекса в повечето случай бизнеса не им е вървял добре и са заменени от други, дори някой да е направил обратно и да се е отписал там може и да има някакъв еднократен профит, който е издяен от фалирали

              Та щом ти се занимава направи сметка ако беше купил акции за по 1000 долара от всяка компания 1957 дали щеше сега да си по добре от колкото да беше купувал имоти и отдавал под наем

              Аз я направих тази сметка за от 2004-та и го бия като маче у дирек

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                Това какво общо има с доходността.
                Има Радев общо с доходността, но на теб ти е трудно да го схванеш

                Той иска към капиталовата да добави и дивидентите ама за целта трябва да е купил акции от компаниите а не индекса

                А над 80% от компаниите като ги нема вече в индекса как мислиш дали щеше да му е добра доходността от тях

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                  И двамата сте по прости и от най простата лихва - 36к на година от 500к са над 7% проста на годишна дето вие не можете и да ги сънувате камо ли от борсата да ги изкарате 20г последователно

                  Иначе сложната я разбирате на едният му изгореха парите в банка на сложна лихва а на другият му съдират кужуха в немско на сложна

                  Дето се вика страхотен тандем сте общо имате 0 имоти Радев 1 Кретена -1
                  Реши ли си домашното.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                    А ти как определи на мен какъв ми е бизнеса.
                    По това че цял живот се гърчиш в гарсониера - Играеш комар за да забогатееш и нямаш кинти в Люлин на зелено да купиш едностаен

                    А и не помня да съм казвал бизнес - Казах доходи нема как човек като тебе да има бизнес в истинският смисъл на думата в най добрият случай си самонает дето си мисли че прави бизнес

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                      Ти да не мислиш,че той знае разликата между проста и сложна лихва.
                      лихва - 36к на година от 500к са над 7% проста на годишна дето вие не можете и да ги сънувате камо ли от борсата да ги изкарате 20г последователно

                      Иначе сложната я разбирате на едният му изгореха парите в банка на сложна лихва а на другият му съдират кужуха в немско на сложна

                      Last edited by mibova; 17.09.2021, 10:11.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        КФН казваш дават гаранции в долари ? Дообре....:-)
                        Пак си недоразбрал. Цяла нощ нищим доходността от SP500.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                          А дано .Гаранцията е 500 000 USD.Като ги минеш се обади да те открехна как да не се минеш.
                          КФН казваш дават гаранции в долари ? Дообре....:-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                            Чакай сега не ти пука дали я има или няма, ама Митето иска дивиденти да смята

                            Ако 1957 си купил от всички равно претеглени дялове с парите за една къща и си ги оставил да дремат днес над 80% от фирмите ги няма, а колко и дивиденти да си получил едва ли ще те сгрее

                            Ако си играл индекс го няма този проблем ама не питай дали да смяташ дивидентите

                            При всички положения имотите бият индексите като мачета у дирек
                            А сега за домашно порови с Google и разбери защо 80% ги няма.Ако не справиш утре ще ти кажа.
                            Last edited by nradev; 17.09.2021, 09:40.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin

                              Ква капиталова бе, на оферта ли хахахаха
                              Биеш ти, с голо дупе по мъдята
                              Ами то може да е хубаво.А че е модерно спор няма.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
                                Също така си представи че с тези 500к е могло да се купят поне 25 студия по онова време и недей да им казваш какъв наем щяха да получават сега щото ще получат инфаркт. За капиталовата също не им казвай
                                Бахти студията, те са станали двойни за 3 години. Толкова време ги строят, прага на влизане е супер нисък - не се ли насити тоя пазар? Загледах една сграда преди време - ми то 30% от плана на етаж тоалетни чинии. Видя ми се много тъпо. Освен студенти други наематели има ли? С шума как е?

                                Коментар

                                Working...
                                X