IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    Това е супер успешна инвестиционна стратегия. HODL!
    Така е. Сривът миналата година не беше ли шанс? И в момента има подобни временни спадове, свързани с несигурност. Има акции, които са супер подценени.

    Покажи ми една обява за подценен имот в София, който си заслужава покупката от инвестиционна гледна точка, където:
    (12 x (месечен наем-месечна поддръжка)-годишни данъци и такси смет-провизия за бъдещи ремонти) / (цена+такси+комисионни+ремонт)>=5%
    Last edited by ejonny2376; 13.10.2021, 11:29.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Напротив, всеки спад е шанс да купя още.
      Това е супер успешна инвестиционна стратегия. HODL!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

        Ами ти се хвалеше в "началото на годината" как имаш стотици хиляди в "желаните акции", а пък те отслабнали спрямо кеша с 10%. Значи спрямо "Софийските квадратни метри" са отслабнали с 25%. Още един-два такива "успеха" и няма да остане нищо за което да ти "пука".
        Напротив, всеки спад е шанс да купя още. Нямам акция под 5% дивидент за последната година.

        А от имот в София каква полза? Освен 6%-7% такси при покупката и после по 100 лева на месец поддръжка?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          ПС: В момента всяка стотинка свободен кеш може да купи 10% повече от желаните акции сравнено с началото на годината. Мислиш ли, че ми пука Софийските квадратни метри колко струват? Ще ми пука тогава, когато почнат да идват разни измамени от теб и такива като теб ипотекарчета да ми се молят да им купя надценения апартамент. Само че тогава дискаунтът ще бъде 50%.
          Ами ти се хвалеше в "началото на годината" как имаш стотици хиляди в "желаните акции", а пък те отслабнали спрямо кеша с 10%. Значи спрямо "Софийските квадратни метри" са отслабнали с 25%. Още един-два такива "успеха" и няма да остане нищо за което да ти "пука".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Европа си заслужава да получи урок.Урок който да и държи влага поне следващите 100 години...Европа по трудният начин ще разбере че вместо да се драпа с Русия по добре ще е да я приеме в ЕС...Знам че за повечето хора това звучи налудничаво ама един такъв съюз става номер едно и е непобедим...Европейските глави трябва да узреят за това нещо....Европа в момента се управлява от идиоти и олигофрени.Тотални идиоти скъсали всякаква връзка с реалността
            Влизам и какво да видя. Чета това и се смея със сълзи, невероятно е как може да ти мине през главата Бате Пешо.
            Оставям ви да си говорите за "имоти" хахаха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              Единственото нещо,което е голям риск,е да се насочи проблема с газа в политическа насока,вече има гласове че Русия използва газа за политически цели и да блокира Европа,тръгнат ли вече натам нещата ....не ми се мисли,ако някоя от големите държави прекрачи червената линия....
              Европа си заслужава да получи урок.Урок който да и държи влага поне следващите 100 години...Европа по трудният начин ще разбере че вместо да се драпа с Русия по добре ще е да я приеме в ЕС...Знам че за повечето хора това звучи налудничаво ама един такъв съюз става номер едно и е непобедим...Европейските глави трябва да узреят за това нещо....Европа в момента се управлява от идиоти и олигофрени.Тотални идиоти скъсали всякаква връзка с реалността

              Коментар


              • Единственото нещо,което е голям риск,е да се насочи проблема с газа в политическа насока,вече има гласове че Русия използва газа за политически цели и да блокира Европа,тръгнат ли вече натам нещата ....не ми се мисли,ако някоя от големите държави прекрачи червената линия....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Големият въпрос е могат ли да противодействат на инфлацията.Покачването на лихвите ще фалира Запада.Дълговете са огромни.Предстои грандиозно шоу.Вчера отворих Имот бг и да ти кажа днеска ще ходя при една баба да ми лее куршум.Апартаменти масово по 250000 евро...Много ми е чудно кой купува.Не вярвам да има чак такива идиоти
                  Има има
                  Масово , на килограм се купуват скъпите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                    https://www.economic.bg/bg/a/view/za...a-imoten-pazar

                    Тия имат сума ти още опашки от компании готови за фалити...
                    Ти само гледай в България колко фалита ще има в България.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Вие го знаете, но като ви яхне някой тъпанар политик или формация и гласа ви се губи.
                      Човек преди десетина години кога писаха енергийната стратегия се беше стигнало до там че никой началник не смееше да си помисли за думата Белене камо ли да я изговори или напише.Само неколко такива устати като мене имаха смелостта ама не сме началнци.Манталитета ни много пречи...Никога Енергетиката не е имала толкова тъпи и неграмотни началници но откак я дадоха на ДПС потъна съвсем...Да не се заблуждаваме ДПС тука команди.Докато тая мафия не бъде разнебитена и тия криминални престъпници не отидат по затворите все ще е така.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Енергийната криза и очакваните повишения на лихвите (според някои анализатори "100% сигурни" от страна на ЕЦБ към края на 2022) натиснаха сериозно акциите на повечето водещи немски компании.
                        Инвеститорите усетиха огромните рискове, до които инфлацията може да доведе. Същевременно добрите възможности да направиш изгодна покупка на солидни акции с добри дивиденти се увеличават.

                        https://www.finanzen.net/nachricht/z...-2022-10610378
                        Големият въпрос е могат ли да противодействат на инфлацията.Покачването на лихвите ще фалира Запада.Дълговете са огромни.Предстои грандиозно шоу.Вчера отворих Имот бг и да ти кажа днеска ще ходя при една баба да ми лее куршум.Апартаменти масово по 250000 евро...Много ми е чудно кой купува.Не вярвам да има чак такива идиоти

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                          Получи се и още как. Всички имат чували с пари.
                          Много скоро и европейците ще имаме чували с пари

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            Джонка, крайно време беше някой да им го каже на алчните брокерчета. Много си повярваха, но предстоят съкращения.
                            Енергийната криза и очакваните повишения на лихвите (според някои анализатори "100% сигурни" от страна на ЕЦБ към края на 2022) натиснаха сериозно акциите на повечето водещи немски компании.
                            Инвеститорите усетиха огромните рискове, до които инфлацията може да доведе. Същевременно добрите възможности да направиш изгодна покупка на солидни акции с добри дивиденти се увеличават.

                            https://www.finanzen.net/nachricht/z...-2022-10610378
                            Last edited by ejonny2376; 13.10.2021, 00:01.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Еми аз затова апелирам към взимане на властта от военните .Национализация и преразпределение.
                              Стига си дрънкал глупости. Къде се намираш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Важното обаче е, че кешът е в сметката (или ако не е там, много лесно може да отиде там).

                                А гладният брокер си мечтае само някой глупак да му даде 3%, през останалото време лъже наляво и надясно и се моли на господ.

                                ПС: В момента всяка стотинка свободен кеш може да купи 10% повече от желаните акции сравнено с началото на годината. Мислиш ли, че ми пука Софийските квадратни метри колко струват? Ще ми пука тогава, когато почнат да идват разни измамени от теб и такива като теб ипотекарчета да ми се молят да им купя надценения апартамент. Само че тогава дискаунтът ще бъде 50%.
                                Джонка, крайно време беше някой да им го каже на алчните брокерчета. Много си повярваха, но предстоят съкращения.

                                Коментар

                                Working...
                                X