IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

    А за курса на рублата провери ли?
    дори не съм си и помислил
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

      Ти от инвестиции разбираш колкото от бридж.


      Даже и по-малко.
      :-)
      Предполагам че имаш право затва:-) Видя ли как дори и спонсорски отбор се класира за Бермудата....
      А аз от тези пусти имоти не съм играл на живо от 2+ години...., ама 18% за година не е зле.... Тва си е дохода ми от заплата за най-добрите ми 2-3 години.... без да си мръдна пръста :-)))

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

        Ти от инвестиции разбираш колкот от бридж.


        Даже и по-малко.
        И аз това се опитвам да му обясня на Песимистчо , цял ден . Но не иска да прихване. А нещата са очевадно прости.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

          Ясно. Както си и мислех. Не купуваш имоти , нито предишни ,нито следващи . Ти пишеш за купуване на имоти. Един имот сега се изплаща за 30 години от наем.
          Имаше моменти и за 20 . Като сметнеш средното, не ми се вярва да събираш от 1996 , да не си имала празно, да не си правила ремонт и т.н.. И се получава че от 1993 досега не си купила нищо.
          Сигурно и другите повишители не са купували нищо. Още първите статии за понижение май спряха заплащането за глупости на килограм за 2029.
          Няма никой .
          Даже лорд "Къро" го няма .

          По това време Лорд Къро обикаля, да види има ли промоция.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Дури, остави ги да се радват.
            По моите справки за офертните цени за града като цяло за последните 3 месеца ръста е 4%, от началото на годината 15%, 1 година назад 18%.

            От няколко месеца търся неусърдно нещо и няма нищо дето да ми хване окото.... Щом на тези цени е така не ми се мисли какво иде....
            Ти от инвестиции разбираш колкото от бридж.


            Даже и по-малко.
            Last edited by nradev; 24.09.2021, 21:11.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Отговарям ти от сутринта, само за протокола Няма нужда никой първокурсник да ми обяснява нищо защото има още много корички хляб да изяде докато се научи Пазара на имоти е такъв какъвто пиша и не се съобразява с първокурсниците икономисти
              Tи като за начало, започни да раличаваш ДДС от ДОД.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                днес в русия, утре, сещайте се къде

                https://www.investor.bg/po-sveta/453...-pazar-336216/
                А за курса на рублата провери ли?

                Коментар


                • Хайде ,преди да се оттегля със семейството си ще ви напиша само да не ни мислите с доктора Ние сме си добре и със сигурност ще управляваме имотите си и сегашните и бъдещите добре

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    + 1 за това ти мнение
                    Което обаче не променя факта, че масово се пазарува със собствени средства.
                    Отде тия собствени средства? Ей го тая година след 2 други гладни - инфлация двуцифрени проценти Събираме ви пари в Б-стан да имате за хляб, да не мрете от глад...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                      Стига де, аз да не съм като теб ! Първоначално като четях ,че си даваш под наем част от къщата където живееш ти, семейството ти и децата ти не повярвах, чак когато видях обявите ми стана ясно ,че е истина и ми стана жал за вас. Пълен ужас !!!
                      С такова мислене не можеш да влезеш в обувките ми колкото и да искаш !!!!!
                      Па как да вляза, като ти на 75м2 бруто им викаш апартамент, а аз живея на 250м2 чисто

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Преди това ще има трета вълна на поскъпване - строителни материали, хора, заплащане, терени. И като паднат тамън ще са едно 10% от нивата сега. Нищо, не е кой знае колко повече, заслужава си да почакаш. Ще се окажеш познал и пак не купил.
                        ахахахаахахахахах

                        за тебе - трета вълна
                        за други - bull trap

                        хайде бягай сега да четеш в Гугъл
                        дадох ти достатъчно за тая вечер
                        а може и утре да продължиш
                        хихихи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                          Като не четете е така, пак се изложихте Написах ,че сега взимам толкова ,не съм писала в началото колко е бил, но не виждам проблем да го напиша. Никога наема на двата апартамента не е бил по-нисък от 700 $ на всеки от тях, а това в началото бяха много пари и ми купиха някой и друг имот
                          Не забравяй че говориш с пролетарий. Кво му говориш за 700 $ наем, на него 700 лв са му таргета...за квадрат имот покупка. И то ако единия му наполеон рипне 1000%.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Само че Дъри ще купи на скъпо място може би, но ще избере наемен потенциал 100%. В това е разликата, Ботич.
                            може би - да
                            а може би - не
                            хихиххи

                            с какво бе Гугъл дофтурчето
                            с КАКВО

                            имоти со паре се купуват
                            а не както си мислиш и ти - со г..з

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                              добре добре
                              не се газирай
                              всъщност не ни интересува твоя акаунтов
                              сценарии

                              имотите тръгват на срив .
                              точка .
                              хихихихих

                              пс :
                              правилно и хубаво ли написах ''точка ''
                              можеше и ''ясно?''
                              хихихиххи
                              Преди това ще има трета вълна на поскъпване - строителни материали, хора, заплащане, терени. И като паднат тамън ще са едно 10% от нивата сега. Нищо, не е кой знае колко повече, заслужава си да почакаш. Ще се окажеш познал и пак не купил.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                га ше си купиш. На куково лято. И други сме отдавали. За 15 години цената на придобиване ама опаааа ИЗНЕНАДА 1/5 от цената на същия имот сега. Смисъл НУЛА - неслучайно има СТОТИЦИ ХИЛЯДИ ПРАЗНИ ИМОТИ. Ко ги питаш за кво са им не могат да ти отгорят освен мантрата - ни яде ни пие
                                Само че Дъри ще купи на скъпо място може би, но ще избере наемен потенциал 100%. В това е разликата, Ботич.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X