IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

    И теб те нямаше от в момента , в който имотите тръгнаха назад. И ти ли си подскачал от връх на връх , с батковци , както е написал банскиот инвеститор в полупостроен навес. Ще изпуснеш момента за продажба на панела и после ще ти остане завинаги твой.
    Това го пиши на Yandox, той купува имоти когато пише на другите да не го правят и не иска да продава

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Е кво пък толкоз гробищата. Хората са написали - отгоре и от балконите изглежда повече като парк.
      Все пак се нарича Централен Гробищен Парк

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        За 700 юро толкоз. Нищо му нема на района, идеален е за дъвкали дълго време горчивата дъвка.
        Всъщност беше 700. Вече е повечко....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

          ахахахахаах
          ти , ти рекламираш но с другото профилче
          хихихи

          глад иде за брокери като теб
          аз съм на светлинни години от тази ''уважавана ''
          професия
          ''парици '' има повече от теб - така че помощ НЕ МОЖЕШ
          да окажеш
          все пак - ако държиш да помогнеш , ще ти пратя един срамежлив
          но богат приятел - да го заведеш на един - два ''огледа с чаршафи''

          хихихихихи
          Не виждам защо да имам друг профил ? Не съм като теб, аз се държа културно и досега не съм получавала "бан" ,че да ми се налага да регистрирам различни профили от този които имам !
          Не знам на какви светлинни години си от професията брокер на НИ ,но доколкото знам точно те пращат хора да купуват имоти хихих
          Хубаво е да пращаш богати хора при мен за покупка на имоти защото тук и най-евтините вече са близо до милион франка ,аз ще помогна като ги заведа в добра кантора за покупка на такива. хахаха

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

            И теб те нямаше от в момента , в който имотите тръгнаха назад. И ти ли си подскачал от връх на връх , с батковци , както е написал банскиот инвеститор в полупостроен навес. Ще изпуснеш момента за продажба на панела и после ще ти остане завинаги твой.
            Хахаха, да тихо плаках в едно кьоше два-три дни, точно щото имотите тръгнаха назад и нямаше кой да ми шари за позитивно-въодушевителни поустинги.
            Също много се затюхках, че ще изпусна 4-тия момент да продавам панела от 1994г. насам, въпреки, че квото съм купувал не съм мислил никога да го продавам. Доене или клане, при мен такава дилема не съществува бе никове охобохо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Нека да отчетем този отомнъл икуинакс като стартиране на "ГоУемото МЯУ". Сега ще е интересно в коя част на вълната според вълновата теория ще си напазаруват имоти Ян и другите му никове с окончание ox , номчето, джони Б. Гуд и Митето2848.
              И теб те нямаше от в момента , в който имотите тръгнаха назад. И ти ли си подскачал от връх на връх , с батковци , както е написал банскиот инвеститор в полупостроен навес. Ще изпуснеш момента за продажба на панела и после ще ти остане завинаги твой.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение

                Не я слушай Dury. Иди и купи до гробищата, в новия квартал с европейска визия. Отлична локация и супер комуникации.
                Е кво пък толкоз гробищата. Хората са написали - отгоре и от балконите изглежда повече като парк.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  Не виждам да рекламирам това недоразумение, а ти написа, че ще ще пращаш клиенти да купуват там.
                  Клиентите ти не искат да купуват ли ,че само за глад пишеш ? Все пак потърси нещо хубаво на хората, не ги пращай да купуват в това "кварталче" .Да помогна с малко парици ?
                  ахахахахаах
                  ти , ти рекламираш но с другото профилче
                  хихихи

                  глад иде за брокери като теб
                  аз съм на светлинни години от тази ''уважавана ''
                  професия
                  ''парици '' има повече от теб - така че помощ НЕ МОЖЕШ
                  да окажеш
                  все пак - ако държиш да помогнеш , ще ти пратя един срамежлив
                  но богат приятел - да го заведеш на един - два ''огледа с чаршафи''

                  хихихихихи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Леле....ама и там ли ще купуваш
                    Нека да отчетем този отомнъл икуинакс като стартиране на "ГоУемото МЯУ". Сега ще е интересно в коя част на вълната според вълновата теория ще си напазаруват имоти Ян и другите му никове с окончание ox , номчето, джони Б. Гуд и Митето2848.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Гробището не е такъв минус. Индустриалната зона, гарата и пресичането на жп линията са големите проблеми.
                      За 700 юро толкоз. Нищо му нема на района, идеален е за дъвкали дълго време горчивата дъвка.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                        аз - не
                        ти предлагаш и рекламираш тази смешна ''локация''
                        разбира се - не с доаенския профил
                        хихихихих

                        както разбираш в поста си се надсмивам
                        над падението ви вече
                        глад , глад глад
                        и реклама на ''затворен комплекс до гробищата ''

                        един съвет : не рекламирай - направо си купувай 3 на зелено
                        там е точно за теб
                        хихихихихи
                        Не виждам да рекламирам това недоразумение, а ти написа, че ще ще пращаш клиенти да купуват там.
                        Клиентите ти не искат да купуват ли ,че само за глад пишеш ? Все пак потърси нещо хубаво на хората, не ги пращай да купуват в това "кварталче" .Да помогна с малко парици ?

                        Коментар


                        • Защо три ? Там и един и стига , хайде без лакомия. Хубаво е че ще бъде покрито със зелени площи ,а и паркинг ще има . Пейка само трябва да се сложи една .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            Леле....ама и там ли ще купуваш ?! Ей, не ти стигнаха покупките миналия месец на апартаментите в Боровец и къщата в Поморие, ами сега ще купуваш и апартаменти до Централна гара ,срещу Централен Гробищен Парк и ТЕЦ-а !
                            Единствения човек тук който купува на едро апартаменти и къщи ама пише никой да не купува, че ще си загуби парите си ти и друг няма
                            Не купувай там и не води клиенти да купуват там ! Локацията е лоша и няма изградена инфраструктура, да не говорим за шума
                            аз - не
                            ти предлагаш и рекламираш тази смешна ''локация''
                            разбира се - не с доаенския профил
                            хихихихих

                            както разбираш в поста си се надсмивам
                            над падението ви вече
                            глад , глад глад
                            и реклама на ''затворен комплекс до гробищата ''

                            един съвет : не рекламирай - направо си купувай 3 на зелено
                            там е точно за теб
                            хихихихихи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение

                              Не я слушай Dury. Иди и купи до гробищата, в новия квартал с европейска визия. Отлична локация и супер комуникации.
                              Гробището не е такъв минус. Индустриалната зона, гарата и пресичането на жп линията са големите проблеми.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                                какви са тези брокерски постове - какви са тези реклами
                                кажи къде ти е офисчето да ти пратя двама да си купят
                                хихихиххи
                                на Централна гара

                                как строителството на НЯКАКВА си сграда или комплекс
                                се ВПИСВА В темата : КАКВО ПОВИШЕНИЕ НА НИ ОЧАКВАТЕ
                                с отговор вече - НИКАКВО

                                какви са тези брокерски глупости
                                разгънат чертеж на разположението няма ли да качиш
                                направо да си избираме от форума
                                хихихиххи
                                съвсем я закърши ''швейцарката '' - доайенка
                                хихихихи
                                Не я слушай Dury. Иди и купи до гробищата, в новия квартал с европейска визия. Отлична локация и супер комуникации.
                                Партия была, есть и будет есть!

                                Коментар

                                Working...
                                X