IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Май да, защото две банки ме предупредиха още през Август.
    Това не звучи добре за жалост. Ще трябва да помислим семейно какво да правим, но този път ще включим и децата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

      Е ти имаш 1000 поста как ще се качват цените( дали ти или Станчева пишеща през ника ти без значение)+ 1000 поста за "перонците" пък парите в банката защо така?
      ето на този ти въпрос
      сега тече усилен дебат и потене по вайбър
      (защото няма кинти за добър VIVA план - скъпи са за тях )

      хихихиххихи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Май да, защото две банки ме предупредиха още през Август.
        тоя пък с гарсониерата в Сторгозия
        и на него му били звънели

        ''БАНКИТЕ ''

        ахахахахахахахаахахаах

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Май да, защото две банки ме предупредиха още през Август.
          Е ти имаш 1000 поста как ще се качват цените( дали ти или Станчева пишеща през ника ти без значение)+ 1000 поста за "перонците" пък парите в банката защо така?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
            Колега, не ме разбирай неправилно - всеки е свободен да харчи парите си както си иска и аз съм последния, който ще опонира на това.

            Става дума за парадокса на изсипването на огромни спестявания в имоти, които не могат да си изплащат ипотеката, камо ли да носят някаква доходност на "инвеститора". Това е всичко друго, но не и "инвестиция", както изглежда си мислят гордите купувачи, които визирам. Ако искаш можем да посмятаме реалното съотношение цена - доходност от наем в момента. но вероятно и ти съзнаваш, че за един трезв рационален купувач всички коефициенти са безумни. За неликвиден актив като жилищния имот това е огромен риск, много по-голям от балонясалите технологични акции, които можеш да разкараш за секунди като усетиш жегата.

            Както и да е, оставям ви да се надъхвате колко яка инвестиция са имотите, дано сте прави....


            Колега, успяхте успешно да ни разсмеете :-)))) , а и с появата си затвърдихте някои подозрения за пазарЯ.
            Поздравления !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Това сериозно ли е ?! Ужас !
              Ужас , да . Последен напън чрез поръчкова статия да вкарат и най - съпротивляващите се стадни единици във кланницата. За да им вземат кожите . Я ,като е ужас , и си богата реститутка още утре отивай и купувай , защото банките ще обложат <милионите> ти с такса .
              Аз съм сигурен , че няма да го направиш , и няма да купиш на тези цени . Ти само пишеш за покупки на тези цени , това ти носи пари . Ти самата , не купуваш . Лично аз, мисля че и нямаш с какво , но това е подробност .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Това сериозно ли е ?! Ужас !
                Май да, защото две банки ме предупредиха още през Август.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  само бота продаде 2018-та на върха
                  Ботича е точен и беше коректен, че сделката е от 2018, ама обявата от 2017.... та е продал на върха по цена през 2017 :-)
                  Сори Ботич :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение


                    И какво ти показва колегата с появата са ? Изкажи се , какви са тези подхвърляния под сурдинка, като мома на първа седянка. Не е в унисон с постовете на Великото Брокерско Братство състоящо се от няколко изветрели и платени , абсолютни лаици ли ?
                    Моля , уважавай хората с IQ над "" имота леб и вОда нЕще"
                    Може ли някой строител(инвеститор) да сподели,колко е себестойността на 1м2 „до ключ“.И какъв е % обезщетение в район ,в който има наблюдение

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      https://m.24chasa.bg/novini/article/10229089
                      много лоши новини, Лордиевич.
                      Това сериозно ли е ?! Ужас !

                      Коментар



                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        Мимолетната ти поява тук е достатъчно показателна колега инвеститор
                        И какво ти показва колегата с появата са ? Изкажи се , какви са тези подхвърляния под сурдинка, като мома на първа седянка. Не е в унисон с постовете на Великото Брокерско Братство състоящо се от няколко изветрели и платени , абсолютни лаици ли ?
                        Моля , уважавай хората с IQ над "" имота леб и вОда нЕще"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение

                          Както и да е, оставям ви да се надъхвате колко яка инвестиция са имотите, дано сте прави....


                          Мимолетната ти поява тук е достатъчно показателна колега инвеститор

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                            това беше просто от куртоазия , но не беше нужно
                            тук няма обикновени хора , споделящи мисли за ръст
                            и разсъждаващи наистина за инвестициите си
                            или финансите си вкарани в НИ
                            има 3-4 брокери или работещи за брокери (какво падение)
                            които ежедневно и ежечасно бълват 100% глупости
                            поради комерсиални интереси

                            не могат да осъзнаят че губят години от живота си
                            за да се изявят като песачинка от морския браг

                            историята , циклите , икономиката и стадния начин на мислене
                            правят на прах - всеки който не ги познава
                            и застава против тях

                            хихихихи
                            +1 Че колегата съфорумец е нов и не е вникнал в темата и защо седи на първа страница най- отгоре

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                              Колега, не ме разбирай неправилно - всеки е свободен да харчи парите си както си иска и аз съм последния, който ще опонира на това.

                              Става дума за парадокса на изсипването на огромни спестявания в имоти, които не могат да си изплащат ипотеката, камо ли да носят някаква доходност на "инвеститора". Това е всичко друго, но не и "инвестиция", както изглежда си мислят гордите купувачи, които визирам. Ако искаш можем да посмятаме реалното съотношение цена - доходност от наем в момента. но вероятно и ти съзнаваш, че за един трезв рационален купувач всички коефициенти са безумни. За неликвиден актив като жилищния имот това е огромен риск, много по-голям от балонясалите технологични акции, които можеш да разкараш за секунди като усетиш жегата.

                              Както и да е, оставям ви да се надъхвате колко яка инвестиция са имотите, дано сте прави....


                              това беше просто от куртоазия , но не беше нужно
                              тук няма обикновени хора , споделящи мисли за ръст
                              и разсъждаващи наистина за инвестициите си
                              или финансите си вкарани в НИ
                              има 3-4 брокери или работещи за брокери (какво падение)
                              които ежедневно и ежечасно бълват 100% глупости
                              поради комерсиални интереси

                              не могат да осъзнаят че губят години от живота си
                              за да се изявят като песъчинка от морския браг

                              историята , циклите , икономиката и стадния начин на мислене
                              правят на прах - всеки който не ги познава
                              и застава против тях

                              хихихихи

                              И разбира се - НЕ СА ПРАВИ
                              и това ще се докаже до 3 години
                              Last edited by Yandox; 29.09.2021, 19:28.

                              Коментар


                              • Колега, не ме разбирай неправилно - всеки е свободен да харчи парите си както си иска и аз съм последния, който ще опонира на това.

                                Става дума за парадокса на изсипването на огромни спестявания в имоти, които не могат да си изплащат ипотеката, камо ли да носят някаква доходност на "инвеститора". Това е всичко друго, но не и "инвестиция", както изглежда си мислят гордите купувачи, които визирам. Ако искаш можем да посмятаме реалното съотношение цена - доходност от наем в момента. но вероятно и ти съзнаваш, че за един трезв рационален купувач всички коефициенти са безумни. За неликвиден актив като жилищния имот това е огромен риск, много по-голям от балонясалите технологични акции, които можеш да разкараш за секунди като усетиш жегата.

                                Както и да е, оставям ви да се надъхвате колко яка инвестиция са имотите, дано сте прави....


                                Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                                В България сме склонни да притежаваме жилище повече от това да наемаме“, коментира той, но допълни, че очаква в средносрочен план това да се промени.
                                Хампарцумян не е кой знае какъв капацитет. Доста неща е казал, но всеки от нас може да ги каже.
                                Та по неговата мисъл. Едва ли някой сериозен човек купува имот, за да спекулира или живее в него в краткосрочен план. За дългосрочния - никой не знае колко ще е на този свят (имам предвид инвестиции с цел наем). Очакването му е, поради все повече повишаващите се цени на имотите, както и поради идването на поколения с потребителски нагласи, това да се промени в средносрочен план. Какво пък, това ме устройва. Потребявайте, потребявайте, потребявайте!!
                                Всъщност той си говори, но общи приказки. Нетът е пълен с такива.

                                Коментар

                                Working...
                                X