IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    А я ми кажи имаш ли представа колко пари държат някои и то немалко физически и корпоративни лица в банките.
    Пак разводняваш. В статията която си пуснал дословно пише че звънят на физически лица и фирми имащи на влог меежду 200 000 и милион лева, като само 1 банка звъняла за 200 000, а другите от 400 000 нагоре. Да приемем най- ниския възможен вариант- звъняли са ти от 2 банки. В едната банка имаш 200 000 в другата 400 000= 600 000 лева. Писа че кеша ти е 1/ 3 от стойността на имотите. Та казваш че апарта ти в докторската, този в Плевен и " мавзолея" струват над милион и двеста хиляди лева?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Щото докато сънува с отворени очи 10Е метъра, аз му харча паричките
      Да ти ги сметна ли, кредитарю? Точно от мен харчиш по-малко от 1 цент на 10 години. , а без достатъчно доходи докато си плащаш кредита или мизерстваш, но обикновено успоредно с това харчиш по още100€ месечно от рестрикциите си само. Тоест с толкова по-скъпо ти излиза мизерстването. Или ти е трудно да го асимилираш.
      Last edited by bulgarian lev; 30.09.2021, 00:05.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
        Според статията която пусна лева ти звънят от банката, ако имаш депозит над 400 000 лева. Щом са му звъняли от 2 банки трябва да има общо над 800 000 лева в банката. Защо българският лъв, който използва термини като " перонци",
        " влакогонци" и т.н държи 800 000 лева в банката?
        А я ми кажи имаш ли представа колко пари държат някои и то немалко физически и корпоративни лица в банките.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

          Не бягай по тъча, кажи конкретно след като имотите поскъпват и са най- добрата възможна инвестиция защо си държиш парите в банката?
          Щото докато сънува с отворени очи 10Е метъра, аз му харча паричките

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

            Само че, въпросния ник не може да си представи едната трета....
            Мечтае си да му кажеш номинал...
            Ми да гледа цените на идеален център София и да смята колко е една трета поне на един. Представата му ще е мъглява, но да сложи 50% от себе си към получената стойност и ще се ориентира за един имот. Да умножи по 4 и да се примири.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Според статията която пусна лева ти звънят от банката, ако имаш депозит над 400 000 лева. Щом са му звъняли от 2 банки трябва да има общо над 800 000 лева в банката. Защо българският лъв, който използва термини като " перонци",
              " влакогонци" и т.н държи 800 000 лева в банката?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Защото ще купя, но не в Сф точно, там купих докато вас отдавна още ви нямаше, не си гризях ноктите, защото имам за още вход на капиталовите, и защото кеша ми е 1/3 от пазарната на имотите към момента които съм купил досега.
                Само че, въпросния ник не може да си представи едната трета....
                Мечтае си да му кажеш номинал...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  И що да купя като тези активи ми носят двуцифрена доходност, пори това първата цифра не е 1?
                  Тогава се откажи и не гледай шибаните имоти изобщо. Таргета е много далеч от нивата в момента.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                    Не бягай по тъча, кажи конкретно след като имотите поскъпват и са най- добрата възможна инвестиция защо си държиш парите в банката?
                    Защото ще купя, но не в Сф точно, там купих докато вас отдавна още ви нямаше, не си гризях ноктите, защото имам за още вход на капиталовите, и защото кеша ми е 1/3 от пазарната на имотите към момента които съм купил досега.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Аврам Бакалина Къде 8Е/метъра бе Харалампи, ти туй и да го сънуваш не смееш Може само на реклама да привличаш камилари така
                      Камилари в момента отдава на 6,2; 6,15 и 10€/кв.м. скромно, но сигурно, съдържателю на Конак в 21-ви Век.. .абе, дали знаят ептен олиго фауната кво е Конак ..ти поне си дърт знаеш.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Ми като си толкова успешен "инвеститУр" оти се пенявиш срещу мен на тема инвестиция в имот. Дай доводи, мотиви и т.н. Не ми тръгвай с бутонките. Какво очакваш, след като такава плоскост на дикусия предлагаш...?!?
                        Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        И що да купя като тези активи ми носят двуцифрена доходност, пори това първата цифра не е 1?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          ... аз...който и да е, ние сме единомислещи и две мнения няма. Показвам ти какво се случва, как се сърба попарата на лесните пари, как ще поскъпнат активите, не само имотите. Има и продължение какво следва после, но айде и сами да решите някой ребус. ...все с подсказване не става.
                          Не бягай по тъча, кажи конкретно след като имотите поскъпват и са най- добрата възможна инвестиция защо си държиш парите в банката?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Джони ли? Вчера ме разстреля със стотици хиляди евро в различни активи и дялове във фирми, около милион спомена, колко скъта той си знае. И да допусне досега да не е купил...за мен това е глупост или лакомия. Но за каки не сме лакоми а мятаме по 2 бона днес ей така. Утре пА. Но за имоти не, когато касиерките си купят тогава и ние, даже под нивата на касиерките.
                            Виж, спокоен съм, с такива инвеститори ще ми отдаваш имотите на калъп от желаещи, а аз даже и до Сф няма нужда да бия пътя.
                            В "оптимъзъма" един "инвеститор" го питах реципрочно: къде отиват депозитите... и ми разви теорията за бързо излизане от хартишки.... и до там...

                            Коментар


                            • Спрете да се обиждате и пишете по темата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Джони ли? Вчера ме разстреля със стотици хиляди евро в различни активи и дялове във фирми, около милион спомена, колко скъта той си знае. И да допусне досега да не е купил...за мен това е глупост или лакомия. Но за каки не сме лакоми а мятаме по 2 бона днес ей така. Утре пА. Но за имоти не, когато касиерките си купят тогава и ние, даже под нивата на касиерките.
                                Виж, спокоен съм, с такива инвеститори ще ми отдаваш имотите на калъп от желаещи, а аз даже и до Сф няма нужда да бия пътя.
                                И що да купя като тези активи ми носят двуцифрена доходност, пори това първата цифра не е 1?

                                Коментар

                                Working...
                                X