IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Несигурността не е до цените бре Янко, а до посоката на развитие на живота....доколкото ще го има . и под каква форма....
    Предвид факта че си имам достатъчно имоти за семейни нужди може би е по-добре да насоча кеша в друга посока, която може да не е толкова доходна в паричен смисъл, но да дава други екстри, които да бъдат по-важни в даден момент....
    ахахахаахахахахаахахахах
    ти баш няма да се извъртиш от стойка ''партер''

    тук говорим за цените бре песимисченце
    тук не обсъждаме личните бъдещи и евентуални
    превратности в животя на някой си

    предвид факта , че изобщо не знаем имаш ли жилище -
    имот , че изобщо не знаем имаш ли ''свободен кеш ''
    ( изобщо не те познаваме и не знаем кой си )
    това за посоките и екстрите което съчиняваш
    е с нулева стойност за и по темата

    а за реалната посока на кеша (по принцип)
    отдавна съм дал насока и посока
    само ти трябват лист и химикалка
    хихихихиххихихи
    Last edited by Yandox; 11.10.2021, 14:58.

    Коментар


    • Ъъъъ не !
      В ЕС лихвите ще се вдигат по-трудно. Иначе трябва да има 2 нови ЕС-та Южно и останалото.
      Ама и когато се вдигнат достатъчно много като е съчетано с двуцифрена инфлация имотите ще си джиткат пак напред с малко забавяне.
      За справка Турция - имотите се вдигат всяка година с по 30% в лири....
      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 11.10.2021, 15:08.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        ВидЕ ли сега ползата от Радомир на 40 км.... :-) Той и затва Ратко търси до 50км....
        Той печели много от наеми и може да си позволи и на 110 км.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo

          И аз имам дворове на 3 места.

          Едното е високо в планината и там стават ягоди, малини и картофи. Но не го обработвам.

          Другото е в Ловешкия балкан. Там пролетно време си бера лалета, коприва и лозови листа. Ако отида есента има ябълки, орехи и круши (ако не ги е обрал един роднина). Преди 20г имахме стар дядо и дори цяло заклано агне и произведени от мен картофи съм пренасял по автобуса. И лук съм произвеждал.

          На третото място съм дал двора да го обработват (и плащам водата) и като отида ми дават по нещо - мед, ракия, яйца,

          Не сея и не копая, защото не е оправдано на 110 км и на 200 км.
          ВидЕ ли сега ползата от Радомир на 40 км.... :-) Той и затва Ратко търси до 50км....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

            АМА КАК ТАКА

            тука доста твои съмислители за 2029
            накупиха и в Бургас и в Доминикана и в Созопол
            и гаражи и маломерки точно последната година

            бива ли такива неща
            и ДА ИЗПУСНЕШ ЦЕЛИОТ ОЧАКВАН РЪСТ
            до 2039
            хихихиххихихихи
            човек който се отказва доброволно от сигурен келепир
            още Алеко го е нарекъл - будала
            хихихихих
            Несигурността не е до цените бре Янко, а до посоката на развитие на живота....доколкото ще го има . и под каква форма....
            Предвид факта че си имам достатъчно имоти за семейни нужди може би е по-добре да насоча кеша в друга посока, която може да не е толкова доходна в паричен смисъл, но да дава други екстри, които да бъдат по-важни в даден момент....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Нема се паушиш бре Янко. Шъ паднат имотиту и аз мисля така. Ако не цените им поне панелките :-))))...Скоро.
              Ей го де е 2039 година. Нема и двайсе до тогава :-)))
              Наемите нема какво да ги гледам, тях ги определям.....хихихихи
              Policymaker warns households must prepare for interest rates to rise earlier than expected as Bank of England attempts to keep lid on inflation (msn.com)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Добре е в такива времена да имаш покрив .... Вероятно повечето ще свикнем с по-малко , но нещата ще се балансират и поддържат, че гладът може да е опасен мотиватор....
                Иначе за първи път в живота си не съм сигурен какво бъдеще ни чака и на тази база какви решения да взема. Това е и една от причините да не съм купил нищо последната година.... несигурността....
                АМА КАК ТАКА

                тука доста твои съмислители за 2029
                накупиха и в Бургас и в Доминикана и в Созопол
                и гаражи и маломерки точно последната година

                бива ли такива неща
                и ДА ИЗПУСНЕШ ЦЕЛИОТ ОЧАКВАН РЪСТ
                до 2039
                хихихиххихихихи
                човек който се отказва доброволно от сигурен келепир
                още Алеко го е нарекъл - будала
                хихихихих

                Коментар


                • Michael Saunders, who sits on the MPC, hinted rates could be hiked as early as this year. Markets are starting to price in a December rate rise.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Песи идват нови времена......Западият човек ще бъде принуден да живее по скромно.В началото ще е по трудничко но после ще свикнат...с новата реалност
                    Добре е в такива времена да имаш покрив .... Вероятно повечето ще свикнем с по-малко , но нещата ще се балансират и поддържат, че гладът може да е опасен мотиватор....
                    Иначе за първи път в живота си не съм сигурен какво бъдеще ни чака и на тази база какви решения да взема. Това е и една от причините да не съм купил нищо последната година.... несигурността....

                    ПП Вчера под дъжда бях на село. Събрах 2 торби орехи и обрахме последните домати преди снега да дойде. Човек има нужда от малко.... поне ние сме така....
                    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 11.10.2021, 14:36.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Купи си по-нова, ти имаш пари,

                      Да ви е комфортно и по-безрисково.
                      Да бе безрисково...., а с тъщата ко праим ?!
                      Пари имам само за боб и тули. За коли не.....:-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Ай ся шоуруми да гледам. Не съм. Тва е все едно да послушам Джони и да си взема Х5-ца нова дето на втората година струва наполовина, вместо нова тухла дето на втората година струва с половина повече :-))))
                        Потреблението ще продължи да се увеличава мерено в пари възможно и поради инфлацията, а тока и горивата , топлото , които поскъпват ще отхапят малко кеш разбира се от ПОВИШЕНИТЕ доходи, но те така или иначе са малък към нищожен процент от разполагаемият доход на КУПУВАЧИТЕ на имоти. Тва че месечните разходи ще ми се увеличат със 100-200 лева поради тези неща не е ок, но няма да ме спре да купя тула.... Този разход би бил сериозен проблем за хората които не могат да бъдат купувачи, за изсилили се кандидат ипотекари и т.н.....
                        И продължаваме в посока окрупняване на имотите и по-голяма недостъпност за масовият човек. Вече двупосочно не само като по-високи цени, а като по-малко останал разполагаем доход за покупка....
                        Песи идват нови времена......Западият човек ще бъде принуден да живее по скромно.В началото ще е по трудничко но после ще свикнат...с новата реалност

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                          пак празнословие
                          незнам защо го трие модито като е точно такова

                          браво бе Колумб
                          ти откри Америка
                          хихихи
                          разбира се че ВИНАГИ ще има хора под наем

                          от как свят светува го има - ще го има и след като завладеем Космоса

                          НО не това е темата и напразно се опитваш да я избуташ натам
                          хихихихихи
                          кой къде и как ще живее СИ Е НЕГОВА ЛИЧНА ГРИЖА

                          темата е само за ИМОТИТЕ
                          а ВСИЧКИ макро и микро показатели сочат
                          че идва СРИВ за Имотите и почти всички други активи
                          хихихихи
                          Нема се паушиш бре Янко. Шъ паднат имотиту и аз мисля така. Ако не цените им поне панелките :-))))...Скоро.
                          Ей го де е 2039 година. Нема и двайсе до тогава :-)))
                          Наемите нема какво да ги гледам, тях ги определям.....хихихихи
                          Last edited by X_Y; 11.10.2021, 14:33.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Досетлив си Евго 125-ца като нова е на 30К километра ... Истинска нумизматична ценност , наследство от тъщата :-) Всички ми завиждат :-)
                            Джони е добър в писането на книги :-)
                            Купи си по-нова, ти имаш пари,

                            Да ви е комфортно и по-безрисково.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Вече няма какво да свикват с цените. Да свикват че просто никога няма да могат да купят. Се ла ви!
                              Че накъде повече? Време е децата да си купуват вече Се ла ви

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Съгласен съм че почти всеки човек има добър момент да купи имот, но поради различни причини по-често се пропуска.... Е в бъдеще тези моменти ще са все по-редки и разбира се жилищата ще се ползват от хората... под наем....:-)
                                пак празнословие
                                незнам защо го трие модито като е точно такова

                                браво бе Колумб
                                ти откри Америка
                                хихихи
                                разбира се че ВИНАГИ ще има хора под наем

                                от как свят светува го има - ще го има и след като завладеем Космоса

                                НО не това е темата и напразно се опитваш да я избуташ натам
                                хихихихихи
                                кой къде и как ще живее СИ Е НЕГОВА ЛИЧНА ГРИЖА

                                темата е само за ИМОТИТЕ
                                а ВСИЧКИ макро и микро показатели сочат
                                че идва СРИВ за Имотите и почти всички други активи
                                хихихихи

                                Last edited by X_Y; 11.10.2021, 14:27.

                                Коментар

                                Working...
                                X