IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За 13 години понижителите не измислиха нещо ново, освен да вдигат данъците на чужди имоти. 13 години се върти една и съща плоча. През това време някои си възвърнахме цената на по 1 апарт хахаха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      за люкс повечко = 10к за дофтурската е идеално. И то за 100кв, за 500 - 50к. Това е само 1% данък + 1такса смет. За жилището по лична карта 0,1%. Купувай ко си нямаш работа. Ето данъка в банките е 1,5% над 400к, от къде на къде за имотите ще е 0,01%
      а не бе
      хихихихихихи

      но тук списващите световни корифей на
      инвестирането и спасяването на кеша от инфлация
      си мислят и се убеждават че специално за тях са измислили схемата
      бухай в имоти --- спасяваме се от инфлация
      другите които не може да им роди това главата (хихихиххи)
      да си губят парите

      наивно , простовато , невярно е това мислене
      и разбира се скоро ще го разберат всички
      закупили през 2020 и 2021

      Коментар


      • Пазара на имотите е като варненско свлачище - уж се укрепва ,ама къщетата от баира се надпреварват непрекъснато към Първа линия!

        Двата крупни софийски имото-държателя за които споменах преди време са в безизходица - нищо че единия си пароструйва офиса всяка сутрин,а другия не стопанисва изобщо.Но и двамата биха излязли директно не през агенцийка,а директно или през банка....
        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Сложи по 2000 лева данък всеки и ще ти се изясни какво следва Годишно.
          за люкс повечко = 10к за дофтурската е идеално. И то за 100кв, за 500 - 50к. Това е само 1% данък + 1такса смет. За жилището по лична карта 0,1%. Купувай ко си нямаш работа. Ето данъка в банките е 1,5% над 400к, от къде на къде за имотите ще е 0,01%
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
            Като заговорихме за Априлци - ето на какво се натъкнах:

            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...hjg&f1=3&fe7=1

            Тук инвеститорът няма как да не е Купата, много в негов стил е, хахахаха.....

            ПС:
            "Хотелът" в процес на изграждане си стои така още от 2007 година, защо ли? Тогава обявената цена беше нещо от сорта на 250.000 Евро без ДДС. Преди месец и нещо видях подобна сграда насред "елитния" Кръстова Вада - от шубраци се виждаха само керемидките на покрива, поне каквото беше останало от тях. И това ми било Европейска държава...По-скоро нещо средно между Исламабад и Ташкент - това е София.
            утепало се е за старчески дом. Ако хванеш някоя програма обаче да ти платят довършването (1млн). Ще го накичиш со фотоволтаици че нали модерно сега. матейко ще ги напрай без пари - по програма за крадене
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sarcastic insinuation Разгледай мнение

              това означава, че наема ти ще скокне 2-3 пъти.
              не мисля че наемите които взимам ще мога да ги повиша
              идните години , имайки предвид какво предстои
              твоя наем който даваш - много зависи от хазайна ти
              но чак 2-3 пъти - едва ли

              както казах : по скоро ще стане бутаница и ръганица с лакти
              за излизане от актива '' имот''
              което ще доведе до понижаване на цената и на наема

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sarcastic insinuation Разгледай мнение

                а добро утро!
                но те и нищо не вършат, освен да запознаят продавача и купувача.
                Как да не вършат- пускат обяви за апартаменти СЪС СТАТУТ НА ГАРАЖ примерно, които били подходящи за
                " инвестиция" . Не знам дали е законно човек да живее в гараж?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
                  Брокерите взимат пари на ръка, не издават касови бележки, не плащат данъци..
                  а добро утро!
                  но те и нищо не вършат, освен да запознаят продавача и купувача.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                    малко е

                    за 3ти 4ти 5ти и така нататък
                    мисля че ще ги направят 3000 /4000 /5000 лева на година


                    и ще стане : олеле станке , не бутай се , аз съм преди теб

                    няма да ми е приятно да гледам понижение
                    на активите си в имоти ( другите ще компенсират като скачени съдове )
                    да му мислят разни вечни ъперчета ,
                    собственици на панелнчета , купувачи на зелено с кредит ( че е много добра лихвата )
                    разни гаражни ''инвеститори '' и морски '' предприемачи'' за по 5 иляди на година
                    хихихихихи
                    това означава, че наема ти ще скокне 2-3 пъти.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Сложи по 2000 лева данък всеки и ще ти се изясни какво следва Годишно.
                      малко е

                      за 3ти 4ти 5ти и така нататък
                      мисля че ще ги направят 3000 /4000 /5000 лева на година

                      и ще стане : олеле станке , не бутай се , аз съм преди теб

                      няма да ми е приятно да гледам понижение
                      на активите си в имоти ( другите ще компенсират като скачени съдове )
                      да му мислят разни вечни ъперчета ,
                      собственици на панелнчета , купувачи на зелено с кредит ( че е много добра лихвата )
                      разни гаражни ''инвеститори '' и морски '' предприемачи'' за по 5 иляди на година
                      хихихихихи

                      Коментар


                      • Брокерите взимат пари на ръка, не издават касови бележки, не плащат данъци..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                          И ти ще ти се смеем значи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            А бе вярно ли е че преброителите установили до момента 200000 празни апартамента
                            Сложи по 2000 лева данък всеки и ще ти се изясни какво следва Годишно.

                            Коментар


                            • Като заговорихме за Априлци - ето на какво се натъкнах:

                              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...hjg&f1=3&fe7=1

                              Тук инвеститорът няма как да не е Купата, много в негов стил е, хахахаха.....

                              ПС:
                              "Хотелът" в процес на изграждане си стои така още от 2007 година, защо ли? Тогава обявената цена беше нещо от сорта на 250.000 Евро без ДДС. Преди месец и нещо видях подобна сграда насред "елитния" Кръстова Вада - от шубраци се виждаха само керемидките на покрива, поне каквото беше останало от тях. И това ми било Европейска държава...По-скоро нещо средно между Исламабад и Ташкент - това е София.
                              Last edited by ejonny2376; 03.10.2021, 23:46.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Не крадат - вземат си. Това не е кражба....Поне според тях. При това чисти като сълза българи - нищо ромско в тях. Някои от тях дори братовчеди. Просто влизат в двора когато им скимне (все пак гледат да няма никой), вземат си каквото им потрябва и после като го поставиш на въпрос (въпросното нещо се намира вече на видно място в техния двор, а на него инициалите на дядо ми) - обидени. Поне 2-3 години не ти говорят, защото са ти откраднали нещо, а ти си ги разкрил. Те така. По долно, крадливо и лъжливо племе от българите едва ли се е пръквало на тоя свят.

                                Ти нали щеше да купуваш в Априлци, какво стана?
                                По-долни са педеругите, ругаещи предците си. Само ползват наследствата, но не създават нищо освен лайна. Хубаво е че не се възпроизвеждат, ще изчезнат сбърканите ви гени.

                                Коментар

                                Working...
                                X