IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
    да питам повишителите ... не помните ли, че преди няколко месеца ви споделях, че брокери с по 500 + имота от всякакъв тип, от офиси, къщи до партаменти и промишлени складови помещения, не могат да дадат ни един под наем ?! тенденцията е яко надолу и ако ковид истерията продължи, тенденцията само може да се затвърди . цените на наемите ще повлекат и цените на имотите . предствям си какво се случва със сгради наети изцяло от софтуерни компании .. някои са платили напред, а сега не влиза никой в сградите, офис сградите стоят с празни бюра ... отвън се вижда . предстоят интересни времена, инфлацията която имаме се преекспонира точно както короната. който се нашие, нашие .. парите ще стават дефицит, а това колко били пълни банките с пари ще е следващия мит, който ще рухне .. фирмената задлъжнялост стои ..
    Много точно.
    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение


      не знам, може и с приятни спомени да е останал наемателя.
      за някой конкретен квартал ли имаш наблюдения или си отворил няколко пъти страницата за цяла софия и...така..
      Който и квартал да отвориш, обявите с редуцирани цени са доста често срещани. А пък не е като и да са качени преди седмица-две.

      Коментар


      • да питам повишителите ... не помните ли, че преди няколко месеца ви споделях, че брокери с по 500 + имота от всякакъв тип, от офиси, къщи до партаменти и промишлени складови помещения, не могат да дадат ни един под наем ?! тенденцията е яко надолу и ако ковид истерията продължи, тенденцията само може да се затвърди . цените на наемите ще повлекат и цените на имотите . предствям си какво се случва със сгради наети изцяло от софтуерни компании .. някои са платили напред, а сега не влиза никой в сградите, офис сградите стоят с празни бюра ... отвън се вижда . предстоят интересни времена, инфлацията която имаме се преекспонира точно както короната. който се нашие, нашие .. парите ще стават дефицит, а това колко били пълни банките с пари ще е следващия мит, който ще рухне .. фирмената задлъжнялост стои ..
        действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ever Разгледай мнение

          Като гледам от колко време висят огромна част от обявите за наем и как им падат цените, оправянето на всеко 5-то число изглежда ще е само приятен спомен.

          не знам, може и с приятни спомени да е останал наемателя.
          за някой конкретен квартал ли имаш наблюдения или си отворил няколко пъти страницата за цяла софия и...така..
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            наемателчето е висяло прекалено дълго по форумите да раздава непоискани съвети
            по непонятни за нему материи и хазяина му го е отпарАл около всяко 5-то число
            оставил е така кревата следващия наемател да се сеща
            Като гледам от колко време висят огромна част от обявите за наем и как им падат цените, оправянето на всеко 5-то число изглежда ще е само приятен спомен.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              не ми се занимава с тъпотии

              не се взимай толкова на серизно. освен повтарянето за 2029-та ...нищо интересно не правиш и коментираш тук

              айде не се прави на арменски светец, вече поне 4 човека ми препратиха това което си им писал на ЛС по мой адрес. Ела що ми се заканваш да те преслушам. Ама да не пискаш после.

              Коментар


              • За колко най-евтино може да се намери двустаен тухлен в Младост 3 ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ddb

                  Това Ишханян ли ти го нашепва?
                  не ми се занимава с тъпотии

                  не се взимай толкова на серизно. освен повтарянето за 2029-та ...нищо интересно не правиш и коментираш тук


                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    https://www.investor.bg/novini/130/a...n-vryh-338364/
                    а аз имам очаквания да паднат цените на имотиту всеки момент
                    и аз, само имаме разлика в очакванията на момента. Нооо, 2029-та не е чак толкова далеч...

                    Коментар


                    • https://www.investor.bg/novini/130/a...n-vryh-338364/
                      а аз имам очаквания да паднат цените на имотиту всеки момент
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                        Даже нямам време да следя поскъпването. Песи, би ли постнал инфо когато можеш. Или ddb, вестите ти са разпарящи обикновено. Но фактите да си факти.
                        Глутницата изчакватели кибик-инвеститори от 2005 насам когато много са ходели още с биберон са извинени. Но стари ветерани в детските пречат на родителите си вече. Та те също може да подпрат с малко инфо. Да изчислят кога може да купят.
                        проблема е, че сметките им излизат чааааак след 139 годишната им възраст. Май нещо не ги устройва сметката за което сме виновни ние вестоносците на фактите и всемогъщите брокери покачващи цените. Чакащите не са виновни, та те само си чакат. Не карай песимиста да дава инфо за поскъпването, че и той ще биде намразен, ако че реално е понижител.

                        Коментар


                        • Даже нямам време да следя поскъпването. Песи, би ли постнал инфо когато можеш. Или ddb, вестите ти са разпарящи обикновено. Но фактите да си факти.
                          Глутницата изчакватели кибик-инвеститори от 2005 насам когато много са ходели още с биберон са извинени. Но стари ветерани в детските пречат на родителите си вече. Та те също може да подпрат с малко инфо. Да изчисля кога може да купят.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Ама леглото как е подпряно с дискове . Голямо клатене е падало ....
                            наемателчето е висяло прекалено дълго по форумите да раздава непоискани съвети
                            по непонятни за нему материи и хазяина му го е отпарАл около всяко 5-то число
                            оставил е така кревата следващия наемател да се сеща
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Мечето, три апарта, гараж, с ремонт на още два които имам отпреди. Посочил съм ясно. Ти си спал зимен сън тогава, а тук съм коментирал с колеги много префи ти да се събудиш и пораснеш за инвестиция различна от една жълтица.
                              Ключови думи прави ти, статистици на релси и регистратори. Друго не можете, а влака си се кара и сам.
                              Да, да посочил си ясно . 500 00 € за апартамент и гараж през 2014 . Май ти още спиш зимен сън от 2012



                              Първоначално изпратено от bulgarian lev
                              когато вложиш половин милион евро в имоти още през 2014-2015, .

                              Първоначално изпратено от bulgarian lev

                              Вече 5 години вземам наем от апарта, втория не отдавам и си го ползвам. Студиото и гаража откакто съм ги купил са под наем директно с наемателите. Даже да паднат цените не продавам. А купувам още. Това е Резюме




                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение




                                Брей човек , това са два твой поста за два дена . Искаш да кажеш , че си купил апартамент , студио и гараж през 2014 за 500 000 € ли ???
                                Явно сделките силно са намалели и някой брокери не издържат психически . Статистиката ще го покаже , но ще бъде чак през декември.
                                Направете си софтуер за ключови думи в постовете . Бива ли такава излагация .


                                Мечето, три апарта, гараж, с ремонт на още два които имам отпреди. Посочил съм ясно. Ти си спал зимен сън тогава, а тук съм коментирал с колеги много префи ти да се събудиш и пораснеш за инвестиция различна от една жълтица.
                                Ключови думи прави ти, статистици на релси и регистратори. Друго не можете, а влака си се кара и сам.
                                Last edited by bulgarian lev; 26.10.2021, 22:05.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X