IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Хаха Ботич, спрели са ми достъпа до Ковидската тема . Последната седмица не съм писал нищо значимо или пък много , нито пък имах планове да пиша в нея кой знае какво защото случая е ясен, ама цензурата в сайта се е задействала. Пак дълго издържаха.
    Време ми е да посветя повече време на нещата извън форума....
    Бъдете здрави и неваксинирани :-)
    има си други теми да се джафкаме ....
    ма имотната е в киреча.
    Дали всички си изпонакупиха вече и няма интерес
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Току що писах на вестник Билд в Германия за да засилят натиска над ЕЦБ и лихвената им политика .

      Адресирах го до изпълнителния им директор

      Matthias Schönwandt
      Managing Director Crossmedia
      Berlin

      subject : Inflation der Immobilienblase der europäischen Zentralbank

      Hallo Herr Matthias Schönwandt,
      Mein Name ist ......... und ich schreibe Ihnen aus Bulgarien.
      Ich bin beeindruckt von der Position von Bild zur Inflation und der destruktiven Politik von Christine Lagarde und der Europäischen Bank.
      Ich möchte Sie auffordern, sie nicht zu verlassen und den Druck aufrechtzuerhalten, denn die Inflation trifft jeden Aspekt unseres Lebens, aller Menschen in der Europäischen Union, und sie stehen nur und beobachten, lassen die Zinssätze null und negativ, alles zerstören.
      Sie können sich selbst davon überzeugen, dass Ihre Publikationen nicht nur in Deutschland eine breite Wirkung bei den Menschen haben.

      Wir dürfen nicht zulassen, dass sie durch diese Politik des billigen Geldes auf Dauer die Wirtschaft zerstören.
      Mit Respekt
      ...................

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        не се филмирай. бъгнала се е темата и аз не мога да вляза.
        Влиза се без да съм логнат в профила. Гледам има и мнения писани наскоро....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Хаха Ботич, спрели са ми достъпа до Ковидската тема . Последната седмица не съм писал нищо значимо или пък много , нито пък имах планове да пиша в нея кой знае какво защото случая е ясен, ама цензурата в сайта се е задействала. Пак дълго издържаха.
          Време ми е да посветя повече време на нещата извън форума....
          Бъдете здрави и неваксинирани :-)
          ха те и на доайенката са го спряли
          изглежда че целия офис са ви ограничили от темата

          плащали ли сте си тоя месец
          да пишете глупостите тук - в тази тема
          да не е заради това

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Хаха Ботич, спрели са ми достъпа до Ковидската тема . Последната седмица не съм писал нищо значимо или пък много , нито пък имах планове да пиша в нея кой знае какво защото случая е ясен, ама цензурата в сайта се е задействала. Пак дълго издържаха.
            Време ми е да посветя повече време на нещата извън форума....
            Бъдете здрави и неваксинирани :-)
            Заради това ли и аз не мога да вляза там? Ха-ха...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Хаха Ботич, спрели са ми достъпа до Ковидската тема . Последната седмица не съм писал нищо значимо или пък много , нито пък имах планове да пиша в нея кой знае какво защото случая е ясен, ама цензурата в сайта се е задействала. Пак дълго издържаха.
              Време ми е да посветя повече време на нещата извън форума....
              Бъдете здрави и неваксинирани :-)
              не се филмирай. бъгнала се е темата и аз не мога да вляза.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                А на бас че като се пенсионира ще дойде да си живее в БГ в краен случай в Гърция?
                Хаха Ботич, спрели са ми достъпа до Ковидската тема . Последната седмица не съм писал нищо значимо или пък много , нито пък имах планове да пиша в нея кой знае какво защото случая е ясен, ама цензурата в сайта се е задействала. Пак дълго издържаха.
                Време ми е да посветя повече време на нещата извън форума....
                Бъдете здрави и неваксинирани :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Къща в която не живееш и не ти носи доходи си е безсмислена НАБУТВАЦИЯ. Това е като в багажника да си разкарваш туба бензин, палатка, газова бутилка и две кила месо. Ей така, за всеки случай. Когато ти потрябва ще си купиш/ наемеш каквото ти потрябва.
                  хем е така хем не е.
                  не ти говоря за нещо лукс, а по-скоро нещо скромно, но с възможност да изкараш там повече време ако се наложи и когато ти се наложи.
                  покрай короната много хора изкараха месеци в подобни имоти.

                  тази тенденция вдъхна много живот в пазара на селски имоти в близост до градовете.

                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    не подценявай селския имот.
                    хубаво е при възможност човек да има един. при форс мажор ти дава най-малкото някава енергийна-ресурсна независимост. какво визирам : къща с двор, сондаж, отопление на пелети, малка соларна мощност. Парник, градина и тн са екстри за който му се занимава.

                    да не влизам в конспиративните теории за зомби апокалипсиса дето на пешо ясновидките го пророкуват, но има моменти, когато да имаш вода и топло + възможност да си отгледаш чиста храна е много добра застраховка и място да наместиш някой лев излишен.

                    за деца и образование селото все още не е опция.
                    Къща в която не живееш и не ти носи доходи си е безсмислена НАБУТВАЦИЯ. Това е като в багажника да си разкарваш туба бензин, палатка, газова бутилка и две кила месо. Ей така, за всеки случай. Когато ти потрябва ще си купиш/ наемеш каквото ти потрябва.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      а на мен ми се иска кондорчо тоя път да познае
                      Дано. Но, досега първо идва кризата, а цените падат около две три години след основната криза. Да видим как ще е този път.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        А на бас че като се пенсионира ще дойде да си живее в БГ в краен случай в Гърция?
                        Разбира се. С 1000-1500 евро пенсия на село в Германия си жив умрял....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          За справка : в Амазон са изкупили всички газови котлони и които стават за малки бутилки .

                          в София - люкс,цивилизация и купон, но съм на ток 100% ( отоплявам се с термопомпа). Стигне ли се до режим на тока (като в развит Китай примерно) лошо... зимата трябва да се изнасяме от града.
                          газ е донякъде опция, но там пък зависиш пак от картели и геополитика - германците се юрнаха да намаляват зависимостта си от газ и вносни горива за отопление, а те не са хич прости.

                          когато всичко е ок проблеми няма, но както сме тръгнали не виждам нещата да се оправят, а ще се радикализират... в този ред на мисли и да ти остане етажът не си капо.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            не подценявай селския имот.
                            хубаво е при възможност човек да има един. при форс мажор ти дава най-малкото някава енергийна-ресурсна независимост. какво визирам : къща с двор, сондаж, отопление на пелети, малка соларна мощност. Парник, градина и тн са екстри за който му се занимава.

                            да не влизам в конспиративните теории за зомби апокалипсиса дето на пешо ясновидките го пророкуват, но има моменти, когато да имаш вода и топло + възможност да си отгледаш чиста храна е много добра застраховка и място да наместиш някой лев излишен.

                            за деца и образование селото все още не е опция.
                            За справка : в Амазон са изкупили всички газови котлони и които стават за малки бутилки .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                              я вземи, че ми намери нещо подобно около Papenburg или Emden
                              То е ясно, че има и по-скъпи села (все едно да сравняваме Лозен с Долно Камарци).
                              Дадох пример, че ако нещо се намира в Германия, това не означава автоматично, че не е непродаваем коптор

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                                На никой не му е приятно да купува по-скъпо. Обаче фактите са такива, горива, ток, отопление, всичко е нагоре. Което още веднъж показва колко е тъпо да се набуташ в краен квартал с цел икономия. Спестяваш 100-200 евро от ипотечната вноска, колкото даваш за ток, вода и парно. А пък мъдреците с евтини селски къщи направо ще припаднат като видят каква е сметката за газ/ пелети и като добавят разходите за колите. Ами като се принудят да търсят частно училище на децата, щото у село е мор? 10 хилки на дете годишно, начи 2 деца да завършат седми клас ти требе 140 хилки без транпорта. После мое и да влезнат у некоя добра държавна гимназия.
                                не подценявай селския имот.
                                хубаво е при възможност човек да има един. при форс мажор ти дава най-малкото някава енергийна-ресурсна независимост. какво визирам : къща с двор, сондаж, отопление на пелети, малка соларна мощност. Парник, градина и тн са екстри за който му се занимава.

                                да не влизам в конспиративните теории за зомби апокалипсиса дето на пешо ясновидките го пророкуват, но има моменти, когато да имаш вода и топло + възможност да си отгледаш чиста храна е много добра застраховка и място да наместиш някой лев излишен.

                                за деца и образование селото все още не е опция.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X