IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    В Гоцето не към момента и затва гледам на други места.
    Ма то и по другите места цената е толкова.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Песи аз не те питам какво имаш а ще дадеш ли 500000 лева за маломерен тристаен?
      В Гоцето не към момента и затва гледам на други места.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        250 са малко. Този пич иска вече 350.

        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...rrk&f1=1&fe7=1

        И не било със спекулативна цел, нали? Купено на 1500 и мокри сънища за 130к печалба, още няма и акт 15.
        Някой пречеше ли ти ти да си го купил ? Нали я гледа сградата, пък сега мрънкаш....
        Разбира се много е вероятно този продавач накрая да ''спечели'' като Ратко от неговата продажба / сори Ратко/ . Взимаш толкова много пари, че после можеш да си купиш по-малко на същото място/качество с тях :-)))))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Ми аз си имам вече в района и към момента като оферта цена трябва да е около/поне 400К без гаражите.... Разбира се има и минус 273 градуса шанс да го продам дори и за милион.... Просто НЯМА НИТО ЕДНО дори доближаващо се подобно предложение на оферта като параметри на имота.
          Сега не ми трябва друго такова голямо жилище. и ме интересуват основно маломерни 3-стайни.
          Песи аз не те питам какво имаш а ще дадеш ли 500000 лева за маломерен тристаен?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
            Пеше, кой е казал насред кЪро, (да не се бърка с борсата на Слатина )
            В момента в широк цетър, 3 -стайно и читаво под 250 К € няма (долна граница), в идеален център под 3 К €/ кв.м. - няма.
            Нови, добри проекти в южни райони стартират в диапазон 1 900 - 2 200 €/ м2.
            Не мога да ти дам типичен профил на въпроса за коптора.

            п.п. Във вторник купих на 1 000 € за клиент, ама тия промоции свършиха.


            Аз питам има ли такива смелчаци да дават 500000 лева за тристаен?Щото продавачите може да си искат и по два три милиона..При положение че 150000 имат официални доходи над 3000 лева кой ще купува...То и с 10000 на месец не става..както казва Джони искат 355000 евро и то на шпакловка ами докат влезеш?Ми то отива на милион бе човек...Аз мисля че най късно до лятото ще дойде отрезвяването...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Защото е изкупено със спекулативна цел и желание за препродажба след това. На никой не му трябват тези имоти, те са напълно ненужни.
              Никой не купува апартаменти просто така за спорта. Само ти. И ще си понесеш последствията (ако наистина е вярно това, което говориш).
              Настоящето и обозримото бъдеще ще донесе тежка цена за 95% от хората. Аз не съм в изключенията. Въпросът е кой колко ще пострада. За себе си се надявам да е по-малко :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Песи честно ти ще дадеш ли 250000 евро за коптор у Гоце Делчев?
                Ми аз си имам вече в района и към момента като оферта цена трябва да е около/поне 400К без гаражите.... Разбира се има и минус 273 градуса шанс да го продам дори и за милион.... Просто НЯМА НИТО ЕДНО дори доближаващо се подобно предложение на оферта като параметри на имота.
                Сега не ми трябва друго такова голямо жилище. и ме интересуват основно маломерни 3-стайни.

                Коментар


                • Пеше, кой е казал насред кЪро, (да не се бърка с борсата на Слатина )
                  В момента в широк цетър, 3 -стайно и читаво под 250 К € няма (долна граница), в идеален център под 3 К €/ кв.м. - няма.
                  Нови, добри проекти в южни райони стартират в диапазон 1 900 - 2 200 €/ м2.
                  Не мога да ти дам типичен профил на въпроса за коптора.

                  п.п. Във вторник купих на 1 000 € за клиент, ама тия промоции свършиха.

                  Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Маверик много ми е интересно какви хора купуват коптори на цена 500000 лева в нищото в калта и кирта насред къро?Не мога да нарека подобни хора глупави щото глупав човек такива пари не може да извади...Вдигнат ли лихвите тия купувачи отичат и ще има много сълзи и сополи и драми...Ако дохода ти е 4000 кинта и сметката за газ е 1200 за ток 600 и вноската стане 2000 какво ще ядеш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Трябва да си изключително да си купиш в Брюксел :-)))).... дори и да е за живеене, а за инвестиция направо на 4-ти км спрямо София :-))))
                    Демек всички дето бачкат по Евроинституциите и са си купили там са , само Песимистът е умник - купил си е в Гоце Делчев.
                    Не се върти света около теб мой човек, нито около Гоцето.
                    Last edited by X_Y; 27.01.2022, 09:02.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Песи честно ти ще дадеш ли 250000 евро за коптор у Гоце Делчев?
                      250 са малко. Този пич иска вече 350.

                      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...rrk&f1=1&fe7=1

                      И не било със спекулативна цел, нали? Купено на 1500 и мокри сънища за 130к печалба, още няма и акт 15.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Брюксел е по-евтин от София. Средната цена е около 4000 Евро в центъра. В София е повече ако се сметне с реалната квадратура. Заплатите там са x3, лихвите наполовина.
                        Трябва да си изключително да си купиш в Брюксел :-)))).... дори и да е за живеене, а за инвестиция направо на 4-ти км спрямо София :-))))
                        Last edited by X_Y; 27.01.2022, 09:02.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Хихихихи , е поне най-накрая си призна че никога нема да купиш :-) Евала !
                          Песи честно ти ще дадеш ли 250000 евро за коптор у Гоце Делчев?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Там е работата - не каза абсолютно нищо. Имали 5 души бюджет половин милион. Е и?
                            Мога да те светна, че моят бюджет е над милион (лева). И какво? Ще дам на някого си там 250.000 Евро за имот-боклук? Само в някой друг живот.
                            Хихихихи , е поне най-накрая си призна че никога нема да купиш :-) Евала !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Джони на лъжата краката са къси и ти го ДОКАЗАХ за пореден път.
                              И Кавръка преди мен също защото неговите цифри също са верни. . Сам си сметки колко са 20% по-малко от 30800.
                              Ти иначе може да си правиш и справки по улици и там да има 500% ръст на предложенията / Фениксови/ , но не написа това.... :-)
                              И да Лидъл е супер - преди 2 седмици си купих 20 кила мандарини по 69 стинки килото. Вече почти свършиха ама за децата имаше фреш всеки ден за без пари....В Германия колко са ?
                              Джони можеш да лъжеш само някой , който не знае за какво става въпрос / няма да ти помогне/ и следващият път като пишеш за лоши черти на Българина се погледни в огледалото....:-)
                              Доказал си - трънки. Аз споменах кои райони следя. Общият брой оферти най-малко ме интересуват. С една дума: лъжецът казва - дръжте лъжеца.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                                Е там ти е проблема на теб. Ако е реален.
                                Пропусна две години и особено "страха" (03 - 10/2020).
                                Когато всички се страхуват - купуваш, когато всички се радват - продаваш. Последното не го виждам и усещам в момента.
                                Това, което плащаш е цена, това, което придобиваш е стойността. Търси за себе си реалността.

                                Маверик много ми е интересно какви хора купуват коптори на цена 500000 лева в нищото в калта и кирта насред къро?Не мога да нарека подобни хора глупави щото глупав човек такива пари не може да извади...Вдигнат ли лихвите тия купувачи отичат и ще има много сълзи и сополи и драми...Ако дохода ти е 4000 кинта и сметката за газ е 1200 за ток 600 и вноската стане 2000 какво ще ядеш?

                                Коментар

                                Working...
                                X