IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    даже не се е сетил милия, че за сгради над 100 кв.м. си има изисквания...

    пък може и незаконно да е, той си пада по таквиз работи...

    после ще плаща и за багера дето ще го бута...
    няма да стане
    той познава кмета
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      не, ботчо е намерил сметките на тоя, къде му продаде резиденцията
      даже не се е сетил милия, че за сгради над 100 кв.м. си има изисквания...

      пък може и незаконно да е, той си пада по таквиз работи...

      после ще плаща и за багера дето ще го бута...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Чудесно, а някои 2050 ще са в паралелната вселена.
        За съжаление човешкият живот така завършва, като шепа пепел.

        То поради тази причина човек не трябва много да се впряга,

        Коментар


        • https://www.investor.bg/pazari/538/a...a-do-2-344344/

          Айде и ЕЦБ ,то почна да говори за озаптяване на инфлацията и вдигане на лихвите...

          Дьо Гало: ЕЦБ ще направи всичко необходимо, за да смъкне инфлацията до 2% Паричната политика не трябва да е нито спирачка за икономическото възстановяване, нито ускорител на инфлацията, смята гуверньорът на Френската централна банка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от никол Разгледай мнение

            Шоково покачване на данъците, искат предеклариране до октомври от всички собственици на имоти.
            Нормирани наеми ,ще разширят обхвата и удължават спирачката на наемите до 2029г.. До 2025 отоплението 65% ВЕИ, слънчеви панели за всички нови търговски и жилищни сгради. Разделение на цената на CO2 между наемодатели и наематели, на 1 юни 2022 г. ще бъде въведен модел, базиран на енергийните класове на сградите. Ако това не е успешно, разходите ще бъдат разделени поравно между наематели и наемодатели. Тези критерии могат да покрият много малко собственици. А тези с хановете, Бог да им е на помощ!
            неее!
            надявам се поне да ги задържат там по някаква програма за малцинствата или нещо такова.
            дано не са коравосърдечни, като франсетата, които ни върнаха обратно цели родове, преди години.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              какви са тия законопроекти?
              притеснявам се ромовете от България, да не останат без ханове
              Шоково покачване на данъците, искат предеклариране до октомври от всички собственици на имоти.
              Нормирани наеми ,ще разширят обхвата и удължават спирачката на наемите до 2029г.. До 2025 отоплението 65% ВЕИ, слънчеви панели за всички нови търговски и жилищни сгради. Разделение на цената на CO2 между наемодатели и наематели, на 1 юни 2022 г. ще бъде въведен модел, базиран на енергийните класове на сградите. Ако това не е успешно, разходите ще бъдат разделени поравно между наематели и наемодатели. Тези критерии могат да покрият много малко собственици. А тези с хановете, Бог да им е на помощ!

              Коментар


              • https://fakti.bg/imoti/647196-v-tozi...hta-zamraznaha

                Я вижте какво става на наемния пазар в Пловдив.
                По отдолу в коментарите са ме цитирали едно към едно в материала от Инвестор.
                Трябваше да искам авторски права.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  ЗА така наречените ЛУКСОЗНИ сгради е 300€, за шкартото по ливади е макс 200€ + 100€ подкупи + 100€ парцел.
                  И за това искат 2000€ или 5 пъти повече. И има ли будали да им ги дават !?!?!?
                  550 евро на кв.м. минимум за строеж.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    хомо не ти ли е познато. 1 път в седмицата да се разпишеш и да заредиш хладилника. Аз откак има пландемия карам по 3-4к км годишно, преди по 15-20к, то само до офиса ми беше над 1000км месечно
                    Това за хоум офиса не е гарантирано с дългосрочен прозорец.Я сметни след година да ти кажат да се връщаш на 3 лева бензина?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Аз съм довършил от много груб строеж (без покрив) излезе точно 300лв квадрата + 100лв обзавеждане.
                      На 6-7 колеги съм помагал със съвети - на всички им излезе ПОД 300€. Трябва да си най-големия глупак да те излъжат поне со 100€ за да не можеш да се вместиш в 300€
                      ботчо, ти си моя човек
                      дай пак оная история, колко колеги си спасил последните 5-6 години да не купят
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от никол Разгледай мнение

                        Мерси за отговора.Споделям мнението, че западните страни ги чака мизерия.Два немски проектозакона ме хвърлиха в потрес. Ако влязат в сила, 70% ще останат без имотите си. Ако спрат топлофикациите, поради липса на газ , а хората преминат на ел. енергия, ще може ли от АЕЦ да покрие потреблението??
                        какви са тия законопроекти?
                        притеснявам се ромовете от България, да не останат без ханове
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                          Много им даваш, максимум 200 лева излиза с парцела, подкупите, трафопоста, вертикалната планировка, 200 метра улица, японска градина и фонтани.. За 300 ще си построите палат с Жонката, не знам какво чакате
                          Аз съм довършил от много груб строеж (без покрив) излезе точно 300лв квадрата + 100лв обзавеждане.
                          На 6-7 колеги съм помагал със съвети - на всички им излезе ПОД 300€. Трябва да си най-големия глупак да те излъжат поне со 100€ за да не можеш да се вместиш в 300€
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid
                            Ако спрат доставките на газ да му мислят тия които са на парно.Там мрежите и трансформаторите няма да издържат натоварването.Аз не съм се интересувал колко мегавата е топлинният товар на всички топлофикации в страната...Но алтернативата са дърва и въглища както и студ.Вместо да се топлят две или три стаи ще се топли една и всички там на накуп ще спят.Това ще върне много хора по селата особено близките...Ковида и Глобалното затопляне са финансови продукти за разправа с по бедните страни.Резултата ще е глад и унищожение на богатите,В Природата има баланс.Западните държави крадоха много години от богатствата на Африка и Азия...Затова жителите на ограбените страни емигрират в тези държави.Краденото ще се върне до стотинка ще си платят гяволъка.Запада го чака повсеместна мизерия...По глупавите и кухи наши сънародници за които материалното и вещите е култ като отидат на Запад се дивят на строежи паметници статуи на лъскавите градове...И малко хора си задават въпроса кой е финансирал това и откъде са парите.Е парите са от робство кражби убийства...Видяхме в САЩ какво се случи....Предстоят десет изключително интересни години..
                            Мерси за отговора.Споделям мнението, че западните страни ги чака мизерия.Два немски проектозакона ме хвърлиха в потрес. Ако влязат в сила, 70% ще останат без имотите си. Ако спрат топлофикациите, поради липса на газ , а хората преминат на ел. енергия, ще може ли от АЕЦ да покрие потреблението??

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                              Това обор ли е?
                              не, ботчо е намерил сметките на тоя, къде му продаде резиденцията
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                ЗА така наречените ЛУКСОЗНИ сгради е 300€, за шкартото по ливади е макс 200€ + 100€ подкупи + 100€ парцел.
                                И за това искат 2000€ или 5 пъти повече. И има ли будали да им ги дават !?!?!?
                                Много им даваш, максимум 200 лева излиза с парцела, подкупите, трафопоста, вертикалната планировка, 200 метра улица, японска градина и фонтани.. За 300 ще си построите палат с Жонката, не знам какво чакате

                                Коментар

                                Working...
                                X