IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

    С тоя манталитет на изутите гащи къде точно мислиш че можеш да се скриеш?
    Що бе Боби ти да не мислиш да се биеш с Путин

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Бобка не знам какво си пушил ама не е на добре.Много ми е интересно как тия хора със семейства ще опазят земите си от руската армия?Това да не са ти френските педали в Коиловци?
      А ти какво - направо изуваш гащи?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Айде сега както Путин може да ползва ядрено оръжие, така и САЩ могат. Изключено е Нато /Сащ/ да допуснат превземане на страна от Нато от руснаците. Това би обезмислило целият съюз и руснаците са наясно, че при такова тяхно действие ще има ВОЕНЕН отговор... , ако е нужно и ядрен....дори и за България.
        В конкретният случай става въпрос само за държави които не са част от Нато и го отнасят без вина. Първо Американците свалиха / дори не криха бюджета колко им е струвало - жълти стотинки/ с преврат проруският президент Янукович / избран на избори/ и назначиха техни подлоги след това / все едно Кире/ , сега Путин ще ги измете и ще назначи руска подлога разбира се с цената на вероятно стотици хиляди невинни животи и разрушена прекрасна страна / харесвам много Украйна/
        Тъй да се каже батковците бият шамари на случайно срещнати минувачи.... тъпа работа, но такъв е света.
        Това с прехвърлянето на кеша навън е безумие по време на война. Ето например точно в Украйна много пъти мислех да си отворя сметки там. Даваха по доларовите депозити по 10% и повече лихва.... ама дали може да си ги вземеш после....или по-точно сега или ще ти ги изплатят в гривни поевтинели няколко пъти за периода....
        Акции на ТВОЕ име / не на посредника/ или сейфове по добри убежища вероятно е ок, но отново над нивото ми е.... Аз съм дребно селско човече отдавна приключил с кариери и т.н. Силите ми стигат да осигуря имоти за близките си хора у нас и толкова....
        Песи моля те запри глупостите наистина не ти подхожда на претенциите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

          Много ясно, че "имаш" планове от А до Е, но само така си мислиш. Светът се крепи на хора със семейства, които си пазят земята от мародери и разбойници като руснаците. Ако бяха като теб, скоро нямаше да има къде да се скриеш.
          Бобка не знам какво си пушил ама не е на добре.Много ми е интересно как тия хора със семейства ще опазят земите си от руската армия?Това да не са ти френските педали в Коиловци?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            НАТО като нападна Югославия за да отдели Косово - кой беше тогава мародерът и разбойникът? Я си спомни? От София се виждаха експлозиите.
            Много глупави и промити мозъци сте, ей. Щял да защитава земята си. Ако се стигне до война ще бягаш с 200 към летището и ще се молиш ти и семейството ти да можете да се качите в последната секунда на някой самолет.
            Жонка бе какво става бе човек да не са ти хакнали профила.Не мога да те позная..Браво много си израснал...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              Доста народ накупили до сега жилища ще реват и то много ,това е истинската криза ,затова и толкова се надяват на бежанци белким нещо пак дойде от небето да закрепи цените ,това беше ,кризата в истинската си същност сега се разгръща.
              А,тези със зеленото не ми се мисли ...
              За рев си е.... Всеки който е останал на кеш го разбирам , но няма да му помогне....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                Добре де, не забелязваш ли, че долара и златото поскъпват тези дни? А твоя имот, който продаваш, няма ли по същата логика да го хване намалението на цените? Дори и да паднат цените на имотите, имаш ли кеш да се възползваш? И на колко ще купуваш, къде ще е дъното според теб? Ей тия въпроси ме глождят и се чудя как ги мислиш.
                Moята ситуация с продажбата също не е в добра позиция но имам достатъчно кеш за покупка ,златото ще ескалира но без изнасяне на конфликта към НАТО ще задържи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  Доста народ накупили до сега жилища ще реват и то много ,това е истинската криза ,затова и толкова се надяват на бежанци белким нещо пак дойде от небето да закрепи цените ,това беше ,кризата в истинската си същност сега се разгръща.
                  А,тези със зеленото не ми се мисли ...
                  Добре де, не забелязваш ли, че долара и златото поскъпват тези дни? А твоя имот, който продаваш, няма ли по същата логика да го хване намалението на цените? Дори и да паднат цените на имотите, имаш ли кеш да се възползваш? И на колко ще купуваш, къде ще е дъното според теб? Ей тия въпроси ме глождят и се чудя как ги мислиш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    До Атина дали ще стигнат. Щото аз там смятам да бягам. Да не мислиш че съм ги взел ей така за лудо (освен че сега са 3-5 ПЪТИ повече във финикийски знаци)
                    Защо ще бягаш в Атина, нали казваше, че ще посрещаме руските десантчици с хляб и сол? Продаваш ли къщата и за колко?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Да ей сега са ттръгнали бежанците ,в момента дори няма с какво да ги евакуират ,а и много от тях казват че ще си останат .
                      Хората не са подлоги като теб и други .
                      Освен това бежанци ще приемт и всички останали държави ,видяхме колко е желана България при бежански поток ,заобикалят я като дявол от тамян .
                      Къде ще иде един украинец в България или в Германия ,Полша ,Унгария ,Словакия и да не продължавам ???
                      Българина ще изяде дървото защото е прост и алчен и това е масово .
                      Подчертавам прост и алчен в комбинация ,като никога не е в час къде е гранницата да наливаш пари в нещо ,а биткойна е чудесен пример заедно с имотите .
                      В момента в НАТО се разгръща план за актиивация на членове в защита на страните членки при нападение и заплаха плюс екшун план за още войски и техника по фланга .
                      Още след Ковид ви набутах в умните тикви че идва война ,но е трудно да го проумееш с пилешкия си мозък .
                      Ако Китайските лидери имат акъл сега е момента да вземат и Тайван. Американците абсолютно нио не направиха на Русия. Разсеяни са с инфлация и слаби банки. Един бърз удар по тайван посред объркването ще е единсвената възможност за десетилетия. При един такъв ход ще има много изолация и азия ще трябва да се откъсне поне за известно време. А запада ще трябва да се военизира особено по границите къде сме и ние. За туризъм и имоти ще трябва да се забрави за известно време.

                      Коментар


                      • Западните граници на Украйна бяха сравнително тихи в четвъртък сутринта, но официални лица и свидетели казаха, че трафикът леко се е засилил.

                        „Виждаме умерено по-висок трафик на граничните пунктове с Украйна, предполагаме, че ще нараства през деня“, каза служител на словашкото вътрешно министерство.

                        „Словакия е готова да помогне, бихме могли да допуснем хора, които нямат всички необходими документи.

                        Посланикът на Украйна в Прага Перебийнис Йевхен каза на пресконференция: "Не мога да изключа някакви вълни от хора. Но по-скоро ще бъдат в западната част на Украйна, отколкото в чужбина."

                        В Чешката република живеят около 260 000 украинци и десетки хиляди работят в Унгария, която има голямо етническо малцинство от около 140 000 души, живеещи в Украйна точно отвъд границата.

                        Българският президент Румен Радев каза, че страната се готви да евакуира по суша над 4000 етнически българи от Украйна и е готова да приеме други украински бежанци.

                        Ако не дойдат бежанците за имотите кой ще чакате ?

                        Извънземните ли ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Да ей сега са ттръгнали бежанците ,в момента дори няма с какво да ги евакуират ,а и много от тях казват че ще си останат .
                          Хората не са подлоги като теб и други .
                          Освен това бежанци ще приемт и всички останали държави ,видяхме колко е желана България при бежански поток ,заобикалят я като дявол от тамян .
                          Къде ще иде един украинец в България или в Германия ,Полша ,Унгария ,Словакия и да не продължавам ???
                          Българина ще изяде дървото защото е прост и алчен и това е масово .
                          Подчертавам прост и алчен в комбинация ,като никога не е в час къде е гранницата да наливаш пари в нещо ,а биткойна е чудесен пример заедно с имотите .
                          В момента в НАТО се разгръща план за актиивация на членове в защита на страните членки при нападение и заплаха плюс екшун план за още войски и техника по фланга .
                          Още след Ковид ви набутах в умните тикви че идва война ,но е трудно да го проумееш с пилешкия си мозък .
                          Ако работата запече сериозно имотиту ги чака такъв краш ,че им е бедна фантазията на някои люде тук !

                          Коментар


                          • Доста народ накупили до сега жилища ще реват и то много ,това е истинската криза ,затова и толкова се надяват на бежанци белким нещо пак дойде от небето да закрепи цените ,това беше ,кризата в истинската си същност сега се разгръща.
                            А,тези със зеленото не ми се мисли ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Държавата ще секвестира тъмните прозорци и ще ги настани там хахахаха
                              щолц щял да настанява украинци по буренясали ханове в швабистан
                              като първо ги секвестира от предната вълна икономически бежанци
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                                Сега ще има бежанци от Украйна, търсещи убежище в Бг и цените на жилищата съвсем ще се изстрелят в небесата.
                                За шок и ужас на Кавръков хахаха. Верно, колко трябва да си спрял за да пишеш ДЕНОНОЩНО в някакъв форум колко е добре да си беден и колко е набутващо да си богат?
                                Държавата ще секвестира тъмните прозорци и ще ги настани там хахахаха

                                Коментар

                                Working...
                                X