IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Вземи се информирай каква е целта и за какво се използва и шЪ разбереш кво е.
    Имам подозрение защо държавите ПОЗВОЛЯВАТ да се използва. Представям си какво би било няколко трилиона вместо във виртуално нищо и хардуер за целта да отидат в реални активи, стоки и услуги. Одма 10% на всичко цената нагоре....
    Когато/ако държавите решат криптото приключва.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Идеята, технологията...Под една или друга форма това е бъдещето на разплащанията в глобален мащаб.

      Апартамент в бедна държава без население бъдеще няма, особено при наличието на 3 апартамента/глава.
      Технологията сигурно е добра / не съм спец/ и е възможно да се ползва за бъдещите дигитални евро, долар или квото е там. Виж тези няколко хиляди първопреходници дори и в рамки не можеш да си ги сложиш.
      Без одобрението на държавите подобни шитни могат да имат много минимално приложение за криминално-перачески опити....
      3 апарта на човек ама 0.3 реално ставащи за ползване.... Огромен недостиг на тули....:-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Така е гранита и турският мрамор са МНОГо важни, както и всички безкрай много други екстри.
        За сметка на това старата тухла има някои недостижими качества при новото - наситен аромат на кисело зеле и тиня ;-) Бетон братче...мириса не може да мръдне стотици години и ще надживее сградата.... Ама се свиква с него де , а прекараш ли вируса даже нема да го усещаш :-)
        Песи просто се излагаш,Новото е пълен боклук пълен при това е опасно.А разно Вади Ливади Долини Манастири Малини Къпини Витоши Папуре Бучумиши изобщо няма да коментирам.Оня ден се наложи да отидм до Студентски град...Нема такава отврат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Гледах наскоро един нов строеж на една от реномираните строителни компании. 1/3 от тухлите - строшени, с фуги по 5-10 см. Между тухлата и плочата - още по-големи фуги, тук-там запълнени с пяна. На цялото това нещо му лепват една пластмаса отгоре да го скрие (т.нар. окачена фасада) и почват да говорят колко "безупречно" било качеството.
          Аз наистина ще взема да снимам каква и колко арматура слагат на все по малките шайби....Ново не бих купил ако не съм го строил аз...Опасно е за живота

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            Айде честито ,по новия бюджет вдигнаха прага на 3400 лева ,богатите ще дават повече за бедните ,работете с песен
            Нямам нищо против стига наистина да вдигнат пенсиите на нашите родители и да направят втората година на майчинството на 710 кинта а и повече...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Много добро чувство за хумор :-)
              Какво бъдеще има специално в Биткойна ? За какво може да се ползва ?
              Всички други активи, форма на пари през различните времена имат някакво предназначение , полза, улеснение, все нещо. Дори Холандските лалета имат. А биткойна специално какво има освен реклама ? Дори и Понци схемите са по-добре :-)
              Почвам да се чудя тези всичките енергоемки криптогупости дали не се спонсорират от Енергийните производители
              Вземи се информирай каква е целта и за какво се използва и шЪ разбереш кво е.
              Last edited by better; 23.01.2022, 14:59.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Ми то и ти си чичко паричко ама и си плащаш.Нали по 1000 евро за кака даваше
                Точно така. И не се оплаквам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  Биткойн пирамидата отиде в канала полека лека,сега остава и балона с имотите да се спука.
                  Как отиде? 35000 $, малко ли са?
                  Last edited by better; 23.01.2022, 14:59.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Толкова интуитивни, че се хвърлят на първия чичко-паричко, изпречил се на пътя им.
                    Ми то и ти си чичко паричко ама и си плащаш.Нали по 1000 евро за кака даваше

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Става за офиси, не и за живеене. Кой би живял в подобно недоразумение? Шум и мръсотия около Баучер и Маринелата.
                      Аз искам сутрин да мога да излезя да се изпикая на спокойствие в парка и да си пия кафето сред дърветата. Това ми е дефиницията за качествен живот (ако може да има такъв в София).
                      Бе ти до преди малко война водеше тука и ми се подиграваше за външната тоалетна и баня са било качествен живот да изпикаеш в парка и да си пиеш кафето сред дървета....Нещо май кацна на батковия а

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Да остарееш, предплащайки 40 годишни наема + данъци + ремонти + брокер + нотариус, в най-лошия случай цялото това на кредит с плаваща лихва...
                        Доста по-глупаво от наема, не мислиш ли?
                        На 25-30г дали ще доживееш?
                        Ами нетна настояща стойност на парите - дори при 2-3% поне още толкова ака 80 години.
                        Айде увеличението на наема да го компенсира ...
                        Ами РИСКА - да останеш без работа, да се разболееш, да роди жена ти (и това е риск или ко си жена ти да родиш.
                        Това значи да мизерстваш за да родиш. И после що нямало деца? Ами строителите ги изяждат буквално ама на никой не му пука.
                        Ето "братята" не купуват имоти - няма кой да им изяде децата и имат деца
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Да остарееш, предплащайки 40 годишни наема + данъци + ремонти + брокер + нотариус, в най-лошия случай цялото това на кредит с плаваща лихва...
                          Доста по-глупаво от наема, не мислиш ли?
                          Въпрос на гледна точка, а и не всеки е теглил ипотечен заем за да си купи собствен апартамент.
                          Относно биткойна си в тотална заблуда - бъркаш се с бъдещето на електронните пари и електронното разплащане, в което бъдеще биткойна го няма никакъв, защото там структурата е съвсем друга. Отделен въпрос е, че 10% от миньорите държат 90% от добива на биткойни, друг въпрос е и че големия дял от биткойни се държи от шепа собственици, останалите сте цаца.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                            Колеги, напоследък все по-рядко пускам справки поради обезстрчението от цените. Та начи днес има добра и лоша новина.
                            Цените продължават да растат яко, НО предлагането се УВЕЛИЧАВА за първи път от не знам кога. Дали не сме достигнали неква точка.... Повод за замисляне...., а може и да е случайно и временно....
                            Ми нека си растат.На мен ми е чудно кой купува на тези цени?300000 за две стаички е безумие...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Идеята, технологията...Под една или друга форма това е бъдещето на разплащанията в глобален мащаб.

                              Апартамент в бедна държава без население бъдеще няма, особено при наличието на 3 апартамента/глава.
                              Това не е никакво бъдеще само тотален глупак може да се занимава с битхуйни

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение

                                Някой ще остареят под наем, докато чакат балона да се спука. А иначе за биткойна си прав, че е вятър и мъгла.
                                Да остарееш, предплащайки 40 годишни наема + данъци + ремонти + брокер + нотариус, в най-лошия случай цялото това на кредит с плаваща лихва...
                                Доста по-глупаво от наема, не мислиш ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X