IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Моите очаквания са че сега започва истинската икономическа криза.И най яко ще го отнесе Запада..Започва обедняването на Западните държави.Вече няма колонии и никой не може да граби и краде...Ще трябва наистина да се работи а с труд няма как да си богат...Имотите ще са последна грижа и ще поевтинеят щото просто няма кой и с какво да ги купи...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      И в старото и в новото е манджа с грозде.Топлофикация отчита топломера на сградата вашите са за дяловото разпределение..При вертикалното изпълнение е едно при хоризонталното друго....За една и съща кубатура и температура няма как да се получи такава разлика...
      Ако за всеки апартамент строен преди 2010 идваха по 500 лева парно, досега щеше да има революция. Песито говори пълни измишльотини и си мисли, че някой му верва.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Толкова Бай Пеше - имам и по-стар апарт на индивидуално отчитане, а не обща манджа с грозде и там за 2-3 пъти по-малко площ сметката е повече. А той е поне 2 ПЪТИ по-евтин от стари сгради дето добронамерени съседи се топлят за твоя сметка....:-) 500 лева е минимума.... :за такъв размер -)
        И в старото и в новото е манджа с грозде.Топлофикация отчита топломера на сградата вашите са за дяловото разпределение..При вертикалното изпълнение е едно при хоризонталното друго....За една и съща кубатура и температура няма как да се получи такава разлика...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          При теб е прогнозно, при мен е ежемесечно реално....
          Ново Джони, ново....
          За всичко е така....:-)
          Ти си безнадежден случай.
          Искрено се надявам повечето да са като теб, така неминуемо ще се освободят хубави апартаменти старо строителство на добрите места и ще има сериозен дискаунт при тях. Вие си се бутайте в тези картонени кутийки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Боби, не си запознат с нещата. При ''старият'' ми апарт топломера е разположен вътре в апарта и след него под пода към радиаторите. На теория може някак да се вържеш преди топломера / не знам как ще стане, но да речем че е възможно/ или да го манипулираш ако си спец. Мога да имам след него 60 вързани радиатори и не върви да ги махам и слагам кога ми е кеф.
            При новите апарти топломерите са в коридора на общите части. Как ще се вържеш преди топломера или манипулираш като всички са там ? Отчитат се дистанционно и т.н.
            Новото няма НИЩО общо със старото и във тази част....А Топлофикация какво мами е друг въпрос....това ми е извън контрола., но никога / няма грешка/ няма да купя апарт без нея. Разбира се в новата версия и никога стар апарт пак по същата причина ако ще да е на Московска....:-)
            Песи намали глупостите и си гледай програмирането.Парното и тока не са ти сила...Пущате си разни фантасмагории и си вярвате...

            Коментар


            • https://www.investor.bg/bloomberg-tv...zarite-344288/

              "Инвеститорите трябва да си зададат и въпроса при едно такова евентуално агресивно увеличение на лихвите и последващо потапяне на пазарите, дали Федералният резерв няма отново да обърне своята политика и да се втурнат да спасяват пазарите, където доверието ще бъде доста разклатено".

              ЕС няма къде много да отлага повишаването на лихвите, тя трябва да го направи".

              На въпроса за състоянието на пазара на недвижимите имоти и по-специално при индустриалните и офис площите гостът каза: "Оценките на индустриалните имоти и парцелите в България също са на доста високи нива и не мисля, че могат да предложат висока възвращаемост".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Market Summary > S&P 500
                4,397.94+2,103.25 (91.66%)past 5 years

                Market Summary > S&P 500
                4,397.94+542.58 (14.07%)past year

                Аз съм 25% за последната година напред и 2.5-3 пъти за последните 5 години в зависимост от апарта.
                Това за ЕТФ-ите на Радев :-) Иначе биткойн ме бие от секъде :-)
                Друга ми беше мисълта ,не ме разбра иначе процените не се гледат така , за минимум 10 годишни прозорци,като теглиш чертата излиза същото ,защото тук нямаш сложени проценти с разходи за ремонти ,и всички останали разходи по едно жилище .
                Както и да е ,пратил съм ти съобщение .Виж го

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Песимисте посвещавам този линк на теб


                  https://www.infostock.bg/infostock/c...zi-bichi-pazar
                  Дж. Грантъм: Намираме се във "вампирската фаза" на този бичи пазар

                  23 Януари 2022 10:00

                  Съединените щати наближават края на „супербалон“, обхващащ акции, облигации, недвижими имоти и стоки след огромни стимули по време на пандемията на COVID, което потенциално ще доведе до най-голямото намаление на богатството в нашата история, след като песимизмът се завърне на пазарите, според легендарния инвеститор.

                  Това е „докато, точно когато започнете да мислите, че нещото е напълно безсмъртно, то накрая, и може би малко антиклиматично, не се завърти и умре“, каза Грантъм. "Колкото по-рано, толкова по-добре за всички."
                  Market Summary > S&P 500
                  4,397.94+2,103.25 (91.66%)past 5 years

                  Market Summary > S&P 500
                  4,397.94+542.58 (14.07%)past year

                  Аз съм 25% за последната година напред и 2.5-3 пъти за последните 5 години в зависимост от апарта.
                  Това за ЕТФ-ите на Радев :-) Иначе биткойн ме бие от секъде :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Всичко е прогнозно отчитане. Какви са тези 500 лева за Топлофикация? Много ме съмнява.
                    При теб е прогнозно, при мен е ежемесечно реално....
                    Ново Джони, ново....
                    За всичко е така....:-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Не ходят, щото не е тяхна. Биткойн е тяхната собственост, там собственост се брани със джелезо.
                      Вакуумът е във цифричките нарисувани от Фед.
                      Ми никой нема да ви ги вземе. Дръжте си ги. Просто ще е незаконно да се ползват в реалният свят. Лошо се изразих не незаконно, а строго наказуемо... и всичко приключва. Всъщност дори и в момента не съм сигурен / не знам/ дали е законно да се ползва платежно средство в дадена страна различно от нейната валута.....
                      Поне в рамка да можеше да ги сложите :-)
                      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 23.01.2022, 20:54.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Боби, не си запознат с нещата. При ''старият'' ми апарт топломера е разположен вътре в апарта и след него под пода към радиаторите. На теория може някак да се вържеш преди топломера / не знам как ще стане, но да речем че е възможно/ или да го манипулираш ако си спец. Мога да имам след него 60 вързани радиатори и не върви да ги махам и слагам кога ми е кеф.
                        При новите апарти топломерите са в коридора на общите части. Как ще се вържеш преди топломера или манипулираш като всички са там ? Отчитат се дистанционно и т.н.
                        Новото няма НИЩО общо със старото и във тази част....А Топлофикация какво мами е друг въпрос....това ми е извън контрола.
                        Песимисте посвещавам този линк на теб


                        https://www.infostock.bg/infostock/c...zi-bichi-pazar
                        Дж. Грантъм: Намираме се във "вампирската фаза" на този бичи пазар

                        23 Януари 2022 10:00

                        Съединените щати наближават края на „супербалон“, обхващащ акции, облигации, недвижими имоти и стоки след огромни стимули по време на пандемията на COVID, което потенциално ще доведе до най-голямото намаление на богатството в нашата история, след като песимизмът се завърне на пазарите, според легендарния инвеститор.

                        Това е „докато, точно когато започнете да мислите, че нещото е напълно безсмъртно, то накрая, и може би малко антиклиматично, не се завърти и умре“, каза Грантъм. "Колкото по-рано, толкова по-добре за всички."

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                          То и тия с "индивидуално отчитане" са алабала. Накрая всичко на общия топломер на входа трябва да се разпредели. Ако има тарикати, плащате и техните сметки. Не виждам гаранция, че в по-ново строителство няма да се появят подобен род крадци. Или просто Топлофекация да почне да ви ебава масово, както го е правила много пъти. Ще плащате и ушите ви ще пукат.
                          Боби, не си запознат с нещата. При ''старият'' ми апарт топломера е разположен вътре в апарта и след него под пода към радиаторите. На теория може някак да се вържеш преди топломера / не знам как ще стане, но да речем че е възможно/ или да го манипулираш ако си спец. Мога да имам след него 60 вързани радиатори и не върви да ги махам и слагам кога ми е кеф.
                          При новите апарти топломерите са в коридора на общите части. Как ще се вържеш преди топломера или манипулираш като всички са там ? Отчитат се дистанционно и т.н.
                          Новото няма НИЩО общо със старото и във тази част....А Топлофикация какво мами е друг въпрос....това ми е извън контрола., но никога / няма грешка/ няма да купя апарт без нея. Разбира се в новата версия и никога стар апарт пак по същата причина ако ще да е на Московска....:-)
                          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 23.01.2022, 20:47.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Те с това оръжие могат да отидат и в истинска банка ама не ходят....
                            Никой не ги е принуждавал да купуват вакум....
                            Друго си е тулата. Не мож я мръдна 100 години....:-)
                            Не ходят, щото не е тяхна. Биткойн е тяхната собственост, там собственост се брани със джелезо.
                            Вакуумът е във цифричките нарисувани от Фед.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Толкова Бай Пеше - имам и по-стар апарт на индивидуално отчитане, а не обща манджа с грозде и там за 2-3 пъти по-малко площ сметката е повече. А той е поне 2 ПЪТИ по-евтин от стари сгради дето добронамерени съседи се топлят за твоя сметка....:-) 500 лева е минимума.... :за такъв размер -)
                              То и тия с "индивидуално отчитане" са алабала. Накрая всичко на общия топломер на входа трябва да се разпредели. Ако има тарикати, плащате и техните сметки. Не виждам гаранция, че в по-ново строителство няма да се появят подобен род крадци. Или просто Топлофекация да почне да ви ебава масово, както го е правила много пъти. Ще плащате и ушите ви ще пукат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Толкова Бай Пеше - имам и по-стар апарт на индивидуално отчитане, а не обща манджа с грозде и там за 2-3 пъти по-малко площ сметката е повече. А той е поне 2 ПЪТИ по-евтин от стари сгради дето добронамерени съседи се топлят за твоя сметка....:-) 500 лева е минимума.... :за такъв размер -)
                                Всичко е прогнозно отчитане. Какви са тези 500 лева за Топлофикация? Много ме съмнява.

                                Коментар

                                Working...
                                X