IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Не, махнали са гаража и е като опция.
    Не си наясно все още с брокерските трикове :-)
    Напротив, обявата я следя отдавна. Беше 850 с допълнителни 100 за парокмястото. Сега е 750+100.

    Ето още един на същото място - 800+150 за идентична квадратура и кофти етаж:
    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...vni&f1=1&fe7=1
    Last edited by ejonny2376; 04.02.2022, 17:37.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Ха, до вчера са му искали 850+100 наем, сега свалят на 750+100. Наемчето пада с над 10%, щото нема ора. Предплагам, че ще опищят света ако поискам да свалят от 330к на 300к цената (а аз повече от 200к няма как да им предложа така или иначе).
      Не, махнали са гаража и е като опция.
      Не си наясно все още с брокерските трикове :-)

      Коментар


      • https://www.bloombergtv.bg/a/8-novin...raya-na-2022-g
        Банките и пазарите прогнозират края на отрицателните лихви в Европа през 2022 г.

        ЕЦБ за последно повишава лихвите през 2011 г.

        14:00 | 4 февруари 2022
        Обновен: 16:33 | 4 февруари 2022
        Автор: Даниел Николов


        Наблюдателите на Европейската централна банка от Goldman Sachs Group Inc. до Deutsche Bank AG прогнозират, че увеличението на лихвените проценти ще започне веднага през септември след изказването на президента Кристин Лагард в четвъртък, пише Bloomberg.

        Това са сред най-агресивните призиви сред потопа от нови прогнози след изненадващия сигнал на ЕЦБ в четвъртък, че ще се откаже от позицията на изчакване по отношение на растящата инфлация – подход, който бе все повече в противоречие с глобалните конкуренти.

        Икономистите от двете банки вече виждат повишение с четвърт пункт през септември и декември, свеждайки лихвения процент по депозитите до нула за първи път от 2014 г. В момента той възлиза на -0,5, едно от най-ниските в света. Стратезите на Commerzbank AG и Bank of America Corp. също са сред тези, които преразгледаха прогнозите си, и вече очакват, че лихвите по депозитите ще достигнат 0% през декември.

        ЕЦБ за последно повишава лихвите през 2011 г.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          750€
          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=7n3qfb&f1=1
          До 330k€ - 40+ години.
          Джонка вземи го за 1 година под наем - изклецай квот изклецаш и кой откъде е
          Догодина друг такъв "изплащаш" се за 40г
          Ха, до вчера са му искали 850+100 наем, сега свалят на 750+100. Наемчето пада с над 10%, щото нема ора. Предплагам, че ще опищят света ако поискам да свалят от 330к на 300к цената (а аз повече от 200к няма как да им предложа така или иначе).

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Защо му е на това семейство с 6000К лева доход да купува това скъпо нещо като може да си кюта под наем спокойно и то в лукс жилище?
            Щот кат се пенционира ако избщо има пенции до тогава ще умре от глад, като куче.

            Коментар


            • В тази тема се начетох на финансови гурута-мЕлионери, на които все нещо пазара не им е на сгода и затова живеят под наем. Дано не се замислят, колко бира са изпили, а после са я изпикали, че ще се откажат и от бирата. Ако беше жив Гогол, щеше да разпознае героят си Плюшкин.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                750€
                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=7n3qfb&f1=1
                До 330k€ - 40+ години.
                Джонка вземи го за 1 година под наем - изклецай квот изклецаш и кой откъде е
                Догодина друг такъв "изплащаш" се за 40г
                Да на тоя боклук наема му е не повече от 600 лева..Време е всички купили за инвИстиция да видат какво са направили

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  750€
                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=7n3qfb&f1=1
                  До 330k€ - 40+ години.
                  Джонка вземи го за 1 година под наем - изклецай квот изклецаш и кой откъде е
                  Догодина друг такъв "изплащаш" се за 40г
                  Туй му думам от две годин, ма ни ще!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    По твоята тема. Жалко, че този апарт са го правили с мебели Виденов. Сигурно за наем е бил.. Всъщност не е ли точно този дето го гледахме тук обявен за наем ? Сега наистина ако го вземеш за теб трябва да похарюиш камара пари да се стегне като за теб.
                    По темата, пак пречупваш през теб нещата. Да , скъпото е за предпочитане пред евтиното, но въпросът е като не можеш да си го позволиш какво правиш ? Компромис с мястото, качеството и така нататък. Не може без компромис за нещо. Средната цена е 180К, ама има сигурно и за 120К тристайни и ще ги ремонтираш обзаведеш за 20К, а не за 100К.... Има ламинат и евтини плочки и т.н., уреди втора употреба ...варианти много. Като не ти стигат парите правиш нужното, но си в София....:-)
                    Разбира се най-добрият вариант е да си седиш под наем, както каза Левчо, поне към момента...Супер изгодно е.
                    750€
                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=7n3qfb&f1=1
                    До 330k€ - 40+ години.
                    Джонка вземи го за 1 година под наем - изклецай квот изклецаш и кой откъде е
                    Догодина друг такъв "изплащаш" се за 40г
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Ми аз познавам една такава дето държавата и дава 60/40 вече година и половина плаща и тока а тя си купува мазерати...Такива наглеци раздаващи хуманитарни помощи на работниците си вместо заплати наистина трябва да върнат всичко до стотинка на държавата
                      А защо изобщо трябва да има помощи от държавата за когото и да било?
                      Когато правиш бизнес, си наясно с рисковете. Фалираш и точка:

                      https://www.facebook.com/watch/?v=684401535588635

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Всички помощи за т.нар. бизнеси трябва да се спрат ВЕДНАГА.
                        Ако бяха дали 5 МИЛИАРДА за стимулиране на българско ПРОИЗВОДСТВО щяха да цъфнат налъмите.
                        Отрязване на всякакви пари раздавани на ЧАСТНИ ЛИЦА - това болници, училища, детски градини
                        Ми аз познавам една такава дето държавата и дава 60/40 вече година и половина плаща и тока а тя си купува мазерати...Такива наглеци раздаващи хуманитарни помощи на работниците си вместо заплати наистина трябва да върнат всичко до стотинка на държавата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          100000 няма да стигнат.Аз преди седем осем години пръснах 500 евро на квадрат и не съм правил луксове...Сега не ми се мисли просто
                          Така е. А тука всички гледат средните цени. 1700 Евро средна цена за ПОЛУквадрат, ама недовършен или за изриване.
                          От средна цена в imot.bg до краен продукт, готов за нанасяне е колкото от Лом до Лондон.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            радвам се, че тоя път пропусна една конкретна локация
                            Без да искам така че сега добавям папуре и бучумиши

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Ами и на мен не ми харесва (харесва ми локацията). Но му искат 650.000 лева! Плюс още 100.000 да го направя така, че да ми харесва и на мен.
                              100000 няма да стигнат.Аз преди седем осем години пръснах 500 евро на квадрат и не съм правил луксове...Сега не ми се мисли просто

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                                Да си знаете за какво ни подготвят.
                                Ми знаем.Крах на долара и еврото и нова цифрова световна пара нещо като ООН....Свърши американската хегемония.Решенията ще взимат САЩ Русия Китай Индия Бразилия и надявам се ЕС.Край на еврейските далавери

                                Коментар

                                Working...
                                X