IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Изглежда не разбираш за какво иде реч. Бабата, отива при брокер с предложение за продажба на гараж на цена 10000 евро. Брокерката знае ,че аз търся гараж там и казва, че има купувач. Бабата доволна, ние още по-доволни Е, брокерката не пуска обява за да купи гаража заплатката, ама той така и не работи с брокита Та, аз не прецаквам никой ако той не се е прецакал сам
    Бабата отива при квалифициран екперт по оценяване и пласиране на имот на пазара за да си определи сама цената, без обявата и да се пусне публично да стигне максимум заинтересовани купувачи и да плати комисион отгоре на това? Не ти ли светва лапмата че хем бабата е сенилна хем брокера и купуача се възползват от това?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

      Много хубаво. Кажи им сега на всички които продават през броки как ги цакат в полза на търтеите които не работят. Всеки продавач трябва да го знае това. Брокито уж много информация има уж много експертиза за цени за тва за онва, квалифицирани оценители, консултанти много в час с пазара. Всичко това и накрая ти крие офертата от потенциални купувачи за да може Дъри да те прецака с няколко хиляди еврака. Повече такива истории искам тук, щото много реклами на брокита има а това са болшинството от случаите.

      Пак да напомня, инвеститор през броки не минава. Брокерите са само за балъци. Докараш ли я до броки значи не си за тоя пазар.
      Изглежда не разбираш за какво иде реч. Бабата, отива при брокер с предложение за продажба на гараж на цена 10000 евро. Брокерката знае ,че аз търся гараж там и казва, че има купувач. Бабата доволна, ние още по-доволни Е, брокерката не пуска обява за да купи гаража заплатката, ама той така и не работи с брокита Та, аз не прецаквам никой ако той не се е прецакал сам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

        Радев, ще го приема за шега. ​​​Предполагам, че съм дребен инвеститор в имоти, не пишман, и ползвател на апартаменти за лични нужни. Информацията, която си намирам сам е недостатъчна, затова използвам специализирани услуги. Мисля, че си счетоводител? То по твоите думи дай всички сами да си оправяме счетоводството и то тогава няма да има нужда от твоите услуги.
        Моите услуги изикват квалифкация, а брокерските не.
        Last edited by nradev; 06.02.2022, 18:15.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

          Тва мнение как събра 7 плюса не знам...
          Живеем в най-дивия комунизъм в момента. Централните банки раздават пари на олигархията и хазяите до степен че всички които работят за парите са вече на ниво крепостни селяни, а "инвеститорската класа" се изтреля на луната от пари. Реално единственото което държи инфлацията още "ниска" е че правителствата печатат пари за фирмите да работят на загуба като продават на сегашни цени. Реалните цени се виждат много добре по енергията например, но и там заляха пазара с помощи за да скрият истинската цена от консуматорите. Дори по Живково време не е имало такова стъкмяване. Хардвардците по образование са комунисти. Поинтересувайте се какви откачалки предподават в Хардвард и ще ви стане лошо.
          Зарежи ги,те не осъзнават как се печат на червения огън.Аз го виждам ,защото съм близо до държавните пари,и виждам какво се прави.Един милиард ще ни дадат тази година .Всичко това ще се излее в полза на новия пролетариат,който се радва на това което предстои.
          Хората са шастливи че се дава,че се раздава,фирмите на практика се одържавяват,но това става бавно и с други ,нови механизми.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

            Каква партийна линия те гони? Ти да не си станал активист някакъв, партиец? Поредното доказателство че най-некадърните, не можещите и наглите се бутат в политиката.
            Каврък преди 77 години комунистите са взели всичко на дядо ми. Той и неговите братя са имали 300 декара земя, през 20-30те са имали освен земи, дюкяни, търговия са правели, Шевролет са имали, правели са превози. Имало е към 2-3000 автомобила в България тогава. Всичко почти са им взели партията и селските завистници. Дядо ми е лежал в Белене, хвърлят го веднага след като се връща от фронта.
            Мога много да разказвам, но има ли смисъл.
            Тоя път няма да ви мине номера. Ще ядете дебелия.
            Хващай правия път овреме, че малко те в блъскал живота май?
            ​​
            Тва мнение как събра 7 плюса не знам...
            Живеем в най-дивия комунизъм в момента. Централните банки раздават пари на олигархията и хазяите до степен че всички които работят за парите са вече на ниво крепостни селяни, а "инвеститорската класа" се изтреля на луната от пари. Реално единственото което държи инфлацията още "ниска" е че правителствата печатат пари за фирмите да работят на загуба като продават на сегашни цени. Реалните цени се виждат много добре по енергията например, но и там заляха пазара с помощи за да скрият истинската цена от консуматорите. Дори по Живково време не е имало такова стъкмяване. Хардвардците по образование са комунисти. Поинтересувайте се какви откачалки предподават в Хардвард и ще ви стане лошо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Хахаха, бабата толкова пари поиска и веднага и бяха платени от нас с мъжа ми, не сме се пазарили изобщо ! Не, на българи няма да отдам нито един от апартаментите в Изток, само един малък отдавам на една млада двойка която очаква дете ,а те пък искат да го купят и го пазят. Този апартамент го купих на луда печалба и с удоволствие бих им го продала ако не бяха такива времена. Ще изчакат малко с покупката и наистина може и да им го продам
              Обаче апартаментите в Изток, забрави да влезе българин вътре. Абсурд !
              Много хубаво. Кажи им сега на всички които продават през броки как ги цакат в полза на търтеите които не работят. Всеки продавач трябва да го знае това. Брокито уж много информация има уж много експертиза за цени за тва за онва, квалифицирани оценители, консултанти много в час с пазара. Всичко това и накрая ти крие офертата от потенциални купувачи за да може Дъри да те прецака с няколко хиляди еврака. Повече такива истории искам тук, щото много реклами на брокита има а това са болшинството от случаите.

              Пак да напомня, инвеститор през броки не минава. Брокерите са само за балъци. Докараш ли я до броки значи не си за тоя пазар.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                Ти ако сам не можеш да си намираш информацията си пишман инвеститор.Народа е казал:"На вълка му е дебел врата защото си върши работата сам."
                Радев, ще го приема за шега. ​​​Предполагам, че съм дребен инвеститор в имоти, не пишман, и ползвател на апартаменти за лични нужни. Информацията, която си намирам сам е недостатъчна, затова използвам специализирани услуги. Мисля, че си счетоводител? То по твоите думи дай всички сами да си оправяме счетоводството и то тогава няма да има нужда от твоите услуги.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Спомняш ли кла предсказах че в България ще докдат социалистите .Те са тук.
                  Сега участвам в едни комуникации по партийна линия които да доведат до щателно налагане на данъци на определени имоти които държавата ще посочва по специалн асхема в големите градове.Данъцитр ще са такива че да разкараме тъмните прозорци.
                  Каква партийна линия те гони? Ти да не си станал активист някакъв, партиец? Поредното доказателство че най-некадърните, не можещите и наглите се бутат в политиката.
                  Каврък преди 77 години комунистите са взели всичко на дядо ми. Той и неговите братя са имали 300 декара земя, през 20-30те са имали освен земи, дюкяни, търговия са правели, Шевролет са имали, правели са превози. Имало е към 2-3000 автомобила в България тогава. Всичко почти са им взели партията и селските завистници. Дядо ми е лежал в Белене, хвърлят го веднага след като се връща от фронта.
                  Мога много да разказвам, но има ли смисъл.
                  Тоя път няма да ви мине номера. Ще ядете дебелия.
                  Хващай правия път овреме, че малко те в блъскал живота май?
                  ​​

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                    И си много горда че брокера ти помогна да ограбите бабата нали? Ама на българи не отдаваш...
                    Хахаха, бабата толкова пари поиска и веднага и бяха платени от нас с мъжа ми, не сме се пазарили изобщо ! Не, на българи няма да отдам нито един от апартаментите в Изток, само един малък отдавам на една млада двойка която очаква дете ,а те пък искат да го купят и го пазят. Този апартамент го купих на луда печалба и с удоволствие бих им го продала ако не бяха такива времена. Ще изчакат малко с покупката и наистина може и да им го продам
                    Обаче апартаментите в Изток, забрави да влезе българин вътре. Абсурд !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                      И си много горда че брокера ти помогна да ограбите бабата нали? Ама на българи не отдаваш...
                      Боже, някой хора ще ме уморят от смях.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Няма да те разберат Нали и аз така си купих гаража на Оборище за 10000 евро, в момента в който беше дошла бабата при брокерката и тя ми се обади . Гаража дори и съкооператорите и не знаеха ,че се продава. После всички се изредиха да искат да купят от нас, но много се смях на едни ,че ми предложиха 12000 евро и започнаха да ме убеждават какъв % ще спечеля и колко ще се мина ако не им го продам. Смях се от сърце
                        И си много горда че брокера ти помогна да ограбите бабата нали? Ама на българи не отдаваш...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          По БТВ даваха да се готвят тези с ипотеките,и че ниските лихви са вече в историята..
                          Ти да не гледаш "Мармалад" - токшоу с водещ Радост Драганова?
                          Last edited by cecostef; 05.02.2022, 21:03.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Няма бой.Боя ще бъде за алчните рентиери.Пътя на държавата е към нов вид социализъм.Скоро ще го разберете всички,ако не сте още.
                            Социализма, винаги е бил един и същ. Отнема се от можещия и се дава на неможещия. Проблема е как да накарат можещия да работи и да го доят на макс без да се оплаква и без да му пада ефективността. Това е причината Източния блок да се разпадне. Това е причината и капитализма да се разпадне, защото напрактика капиталистическите корпорации са едни социалистически организации, в които производителността на труда е граничеща с нула. Виждал съм с очите си, как с даването на един бонус може да се съсипе цял отдел на една компания. Даваш бонус на неможещия, правиш му публична похвала и изведнъж, шефовете се чудят, що бай Иван почнал да кръшка...Ама как така този съвестен човечеч след 10 години в компанията, започна да не работи.

                            ПП. Това между другото е и основната причина България да се обезлюдява.

                            Коментар


                            • По БТВ даваха да се готвят тези с ипотеките,и че ниските лихви са вече в историята..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                Поредни глупости, апартамента, който купих от брокерката миналата пролет, изобщо не беше пуснат още на обява. Как ще намериш тази инфо, ако нямаш доверен брокер?
                                Няма да те разберат Нали и аз така си купих гаража на Оборище за 10000 евро, в момента в който беше дошла бабата при брокерката и тя ми се обади . Гаража дори и съкооператорите и не знаеха ,че се продава. После всички се изредиха да искат да купят от нас, но много се смях на едни ,че ми предложиха 12000 евро и започнаха да ме убеждават какъв % ще спечеля и колко ще се мина ако не им го продам. Смях се от сърце

                                Коментар

                                Working...
                                X