IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Това пиша и аз Започнете да следите морските ваканционни имоти ,по мой сметки от есента тази година ,но може да се появят интересни неща още това лято. За разлика от Евго, бих препоръчала южно черноморие защото там има повече руски имоти ,а и смятам ,че климата му е много по-добър.
    Започнат ли масови продажби на руски имоти цените няма как да не паднат. По морето вече строителството спира ,а и руснаците са основните собственици на ваканционни имоти.
    Добър съвет, но доминото ще тръгне от руските имоти. Ще са необходими свежи пари!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

      Артекс в Изток продаваха преди 6 години за 2500 на зелено
      Радев, да се намериш в приказка а ? :-)
      Пишеш за неща за които нямаш представа, а аз имам оферти за Тинтява, Гагарин и Диамант 1 в мейла от това време + последният останал на Латинка в сградата на ЦЦ ... построен тогава / той беше на 1200 - 250К тотал първи етаж/.
      Дори преговарях 2-3 пъти в офиса им. Отказах се от тях защото ми искаха 30% на старта тотал. / 10% на предварителен +20% на старта/. На други места схемите на плащане ми харесаха повече.
      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 05.05.2022, 10:53.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        За какво са им на хората ваканционни имоти с тези цени на горивата ?
        Едно ходене до морето ще ти излезне баснословно скъпо,в България няма добре развита жп мрежа с високоскоростни влакове и алтернативи за пътуване в добри графици .
        Ваканционния имот няма никакъв смисъл
        Има няколко начина да стигнеш до морето без кола:

        - със самолет
        - с автобус
        - с влак (спален вагон)
        - споделено пътуване

        Не вярвам да те събори някой от тези варианти.

        Аз ползвам първите 2 варианта. Интересното е, че аптекарката и една от Пловдив искаха да идват на море при мен, но не като гаджета. И аз изобщо не се вързах, тъй като искаха да са free riders.

        Дали на север или на юг, човек като се разходи и огледа, сам ще си прецени коя вила или апарт ще го грабне. Може и апарт в Бургас, ако е евтин.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          За какво са им на хората ваканционни имоти с тези цени на горивата ?
          Едно ходене до морето ще ти излезне баснословно скъпо,в България няма добре развита жп мрежа с високоскоростни влакове и алтернативи за пътуване в добри графици .
          Ваканционния имот няма никакъв смисъл
          как да няма - брокерите, банкерите са мнооо щастливи
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
            Купих си апартамент и кола, парите свършиха и вече спя спокойно. Имах спестени към 150 бона, почнаха да се обезценяват, инфлацията взех да я сънувам", това казва завърналият се от гурбет преди година кърджалиец А., цитиран от 24rodopi.com.

            https://blitz.bg/regioni/gurbetchiya...ews883778.html
            А. е от хората, които купуват имоти, за да спасят парите си от инфлацията. Придобил апартамент в Пловдив. Не е послушал баща си, който го увещавал, че е най-добре да си пази спестяванията в злато и евро.

            Това подчертаното е много важно !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
              Купих си апартамент и кола, парите свършиха и вече спя спокойно. Имах спестени към 150 бона, почнаха да се обезценяват, инфлацията взех да я сънувам", това казва завърналият се от гурбет преди година кърджалиец А., цитиран от 24rodopi.com.

              https://blitz.bg/regioni/gurbetchiya...ews883778.html
              БЕДНИЯ е свикнал ЦЯЛ живот да НЯМА.
              И като случайно проима някой лев ВЕДНАГА го ПРОФУКВА да му е спокойно .
              Може спокойно да псува в кръчмата, да се оплаква че няма 1лев и т.н.
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Това пиша и аз Започнете да следите морските ваканционни имоти ,по мой сметки от есента тази година ,но може да се появят интересни неща още това лято. За разлика от Евго, бих препоръчала южно черноморие защото там има повече руски имоти ,а и смятам ,че климата му е много по-добър.
                Започнат ли масови продажби на руски имоти цените няма как да не паднат. По морето вече строителството спира ,а и руснаците са основните собственици на ваканционни имоти.
                За какво са им на хората ваканционни имоти с тези цени на горивата ?
                Едно ходене до морето ще ти излезне баснословно скъпо,в България няма добре развита жп мрежа с високоскоростни влакове и алтернативи за пътуване в добри графици .
                Ваканционния имот няма никакъв смисъл

                Коментар


                • Купих си апартамент и кола, парите свършиха и вече спя спокойно. Имах спестени към 150 бона, почнаха да се обезценяват, инфлацията взех да я сънувам", това казва завърналият се от гурбет преди година кърджалиец А., цитиран от 24rodopi.com.

                  https://blitz.bg/regioni/gurbetchiya...ews883778.html

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Добро утро,

                    купи една хубава вила на Северното черноморие, с гледка към морето. Да си пиеш бирата навън, да гледаш морето и понякога да си цъкаш на лаптопа. И ще си спестите много пари от хотели във времето. И ще си каните гости понякога.

                    Благодарение на това, че през 1994 г. баща ми "имаше топки" и купи хубава вила (която подобрихме във времето), въпреки кризисните години по онова време си ходя безплатно на море и си свиркам,

                    По същата схема може да се купи планинска вила или апарт. Стига сте стискали парите,


                    Поздрави
                    Това пиша и аз Започнете да следите морските ваканционни имоти ,по мой сметки от есента тази година ,но може да се появят интересни неща още това лято. За разлика от Евго, бих препоръчала южно черноморие защото там има повече руски имоти ,а и смятам ,че климата му е много по-добър.
                    Започнат ли масови продажби на руски имоти цените няма как да не паднат. По морето вече строителството спира ,а и руснаците са основните собственици на ваканционни имоти.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      убавци, щом математическата гордост на радомирските села и хард лайнера на тъщините финансиИ, песимисчо
                      е дал сигнал за спад след 2 години, най-добре се спасявайте от ненужните имоти, скоростно.

                      за сега личните ми работят, но не се знае, още колко.
                      така, че, първите оферти ги разглеждам с предимство
                      разни уникални коптори, без достъп до метро, не ме интересуват.
                      Добро утро,

                      купи една хубава вила на Северното черноморие, с гледка към морето. Да си пиеш бирата навън, да гледаш морето и понякога да си цъкаш на лаптопа. И ще си спестите много пари от хотели във времето. И ще си каните гости понякога.

                      Благодарение на това, че през 1994 г. баща ми "имаше топки" и купи хубава вила (която подобрихме във времето), въпреки кризисните години по онова време си ходя безплатно на море и си свиркам,

                      По същата схема може да се купи планинска вила или апарт. Стига сте стискали парите,


                      Поздрави

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                        https://www-actualno-com.cdn.ampproj...s_1748516.html
                        Пефектната буря. .....Тройна криза в САЩ,Европа и Китай...!!!!!

                        Перфектната буря - рецесия в САЩ, Китай и Европа 04.05.2022 21:00 2813
                        Моментът не е избран случайно. Целта е срив при петрола и газа, а тези с кредитите ще бъдат наградени с по-високи лихви!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                          Дай рецепта, решения за всеки поединично и по групи. Имоти ли да купуваме или продаваме, кеш ли да се пази, с храна ли да се запасяваме, трябва да се подготвим. Ето, аз залагам на купонна продоволствена система, в България може и да няма, но другаде да. Чета ти статията и си го потвърждавам.
                          ​​​
                          Станете лекари,адвокати ,хора с редки и ценни професии
                          Това е съвета на Уорън Бъфет в сегашно време по повод инфлацията ,иначе никой няма как да се спаси от нея ,това са негови думи .
                          Също така никой не може и да я прогнозира нито в посока нагоре ,нито в посока надолу ...

                          Всъщност единствения защитен от инфлация според Бъфет е Лева
                          Ирония на съдбата ,такава му е работата просто

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Миналото лято можех да взема на 1400 построено на Акт 15 на 200 метра от мен, но ми трябваше кредит и не можеше да се оправя за седмица преди да замина Сега е 2400....
                            Сегашното лято / на 2400/ не ме интересува....Свърши тази. Онова на половин цена беше в Бусманци ама като нема риба и жабите са риба....
                            Дреме ти ,след такива увеличения срива в пазара е калкулиран ,в момента купуват само глупаците защото просто ги е страх .
                            Те не купуват за да позлват жилището ,не влагат разум къде купуват,на каква цена ,дали изобщо им излиза сметката като инвестиция дори най-грубо ,просто никаква сметка ,купуват защото така пише в медиите,защото УЖ спасявали кеша,купуват от страх че ще се минат защото всички около тях това правят например и още много други ситуации.
                            Това е реалността и историята е показала че всички те после са купили нещо което буквално до година цената му заминава с едни 30-40% надолу минимум .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                              Артекс в Изток продаваха преди 6 години за 2500 на зелено
                              Ама това е цена за не-Гербаджии

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Затова тая година никаква почивка,тука в София да дебнеш за имот
                                Миналото лято можех да взема на 1400 построено на Акт 15 на 200 метра от мен, но ми трябваше кредит и не можеше да се оправя за седмица преди да замина Сега е 2400....
                                Сегашното лято / на 2400/ не ме интересува....Свърши тази. Онова на половин цена беше в Бусманци ама като нема риба и жабите са риба....

                                Коментар

                                Working...
                                X