IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

    Значи да се краде бензин не може, а имоти може така ли?
    Чак пък имоти, каръка е спец по доматите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Ха ха ха ха ха
      Да ти кажа ...ще се вдигат ...как така ще се вдигат ?
      Ще...ще.ще...кога е това ще ?
      Наемите да са се вдигнали отдавна и инфлацията беше ниска и сега при висока пак не се вдигат ,просто защото всичко се пуска под наем,ръста на заплатите го изяжда поскъпването и имаме предлагане в изобилие плюс изядени доходи ..
      Вече имаме случай на управител на фирма който избяга от бензиностанцията без да плати -обяснението било че му било скъпо,гониха го с полиция след сигнал от обекта .
      Такова чудо до сега не сме имали
      Значи да се краде бензин не може, а имоти може така ли?

      Коментар


      • https://www.dnes.bg/obshtestvo/2022/...-2029-g.529430

        Ето я прогнозата на Купата за еврото ,

        Еврозоната е в невиждана криза: Да отложим приемането на еврото до 2029 година

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Ха ха ха ха ха
          Да ти кажа ...ще се вдигат ...как така ще се вдигат ?
          Ще...ще.ще...кога е това ще ?
          Наемите да са се вдигнали отдавна и инфлацията беше ниска и сега при висока пак не се вдигат ,просто защото всичко се пуска под наем,ръста на заплатите го изяжда поскъпването и имаме предлагане в изобилие плюс изядени доходи ..
          Вече имаме случай на управител на фирма който избяга от бензиностанцията без да плати -обяснението било че му било скъпо,гониха го с полиция след сигнал от обекта .
          Такова чудо до сега не сме имали
          Напротив, вдигат се. Колко имато във Варна отдаваш лично ти по наем? Имаш ли идея как се стопанисва имот под наем, едно, друго? Съмнявам се...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
            само и само да се махна.
            Ако изчезнеш и от темата, ща черпя една бира

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
              За наемите, да ти кажа ще се дигат вчера бях малко по центъра, пъно с чужденци върнаха се, ковида вече не ги спира. Чувам и еър бнб то вече си работи пак, т.е. според мен ще си гогобват имотето заедно със заплатите... Във Варна се усеща по остро вероянто, защото са концентрирани украинците.
              Ха ха ха ха ха
              Да ти кажа ...ще се вдигат ...как така ще се вдигат ?
              Ще...ще.ще...кога е това ще ?
              Наемите да са се вдигнали отдавна и инфлацията беше ниска и сега при висока пак не се вдигат ,просто защото всичко се пуска под наем,ръста на заплатите го изяжда поскъпването и имаме предлагане в изобилие плюс изядени доходи ..
              Вече имаме случай на управител на фирма който избяга от бензиностанцията без да плати -обяснението било че му било скъпо,гониха го с полиция след сигнал от обекта .
              Такова чудо до сега не сме имали

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                Аз научих от сигурен източник, че в немско цените стремглаво се сриват , защото са разбрали, че евентуално ти ще наминеш натам, стискаш 50, 60к евро /между другото, малко се съмнявам да ги имаш.../ и искаш къща с басейн и два гаража.

                Пак да питам, защо никой не коментира вдигането на наемите във Варна и все по-трудното намиране на читав имот под наем?

                Да ви повторя в тая тема, научете го и го запомнете: хубав имот, в пприлична сграда, на добра локация винаги ще е отдаваем.
                60к Евро ми е някъде тримесечието, при това след данъци. Поне за последните 2 години. Сега в Германия ще спадне доста заради прогресивния данък. С удоволствие ще го плащам, само и само да се махна.

                Коментар


                • https://www.investor.bg/analizi/9/a/...na-ecb-351524/
                  Бедна ви е фантазията какво ви чака!
                  Забравете за имоти, вече е твърде късно, балонът се надува.
                  Първото достъпно спасение от инфлацията ще бъдат американските акции, след като спадне балона при тях. След като 0.5 процента увеличение на лихвите в САЩ, удари дори ЕС и у нас. Вече знаете какво следва, още от същото и повече, поне до средата на 2023. До тогава КЕШ в долари след това в Евро, защото ЕЦБ ще бъдат принудени да следват ФЕД.
                  п.п. повишителите да почиват поне по празниците, писането по форумите няма да повиши цените на имотите.
                  Last edited by Laconic; 09.05.2022, 15:00.

                  Коментар


                  • За наемите, да ти кажа ще се дигат според мен, вчера бях малко по центъра, пъно с чужденци върнаха се, ковида вече не ги спира. Чувам и еър бнб то вече си работи добре пак, т.е. според мен ще си догонват имотето заедно със заплатите... Във Варна се усеща по-остро вероянто, защото са концентрирани украинците.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Третият вариант е да чакам срива при цените на къщите в немско.
                      Аз научих от сигурен източник, че в немско цените стремглаво се сриват , защото са разбрали, че евентуално ти ще наминеш натам, стискаш 50, 60к евро /между другото, малко се съмнявам да ги имаш.../ и искаш къща с басейн и два гаража.

                      Пак да питам, защо никой не коментира вдигането на наемите във Варна и все по-трудното намиране на читав имот под наем?

                      Да ви повторя в тая тема, научете го и го запомнете: хубав имот, в пприлична сграда, на добра локация винаги ще е отдаваем.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        И какво сега да правим кеша? 2200 на дупка в Дървеница или TDAX на цена както преди 4 години. Давай ти акъл ако можеш.
                        Късно е либе за китка, акъла си ми е дошел навреме, аз както споменах още 2019 съм си набутал кеша. Сега си щракам с пръсти. Както се казва малко акъл трябва обаче навреме да ти дойде Инфлацията си беше очаквана. То като се обърне колата олеле, ми не е така... Огризките казах Софикс ако остане линията за чистене на корупцията и краденето... Ти не го гледай TDAX щото Германия е най-преебана тя е най-енергийно зависима не бих пипнал там следващите поне 2 години.
                        Last edited by pepe1234; 09.05.2022, 14:39.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                          мдам много по слмислено то сичките ти умозаклчения.Реално инфо от миналата седмица и ще повторя Дървеница до метрото на дупка 2200 евро квадрата.
                          И какво сега да правим кеша? 2200 на дупка в Дървеница или TDAX на цена както преди 4 години. Давай ти акъл ако можеш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                            Вероятно използваме различни Numbeo-та, но при моето кв. м. в Ница извън центъра е с 14-15% по-скъп спрямо покупателната способност, сравнено със София.
                            За песимиста 10% означава "в пъти повече". Важи и за промоциите в Лидъл - насипно сирене (от палмово масло) от 10 лева е в пъти по-евтино от немски кашкавал Гауда с цена 6-7 Евро в Германия.

                            Коментар


                            • мдам много по-слмислено от всичките ти умозаключения. Реално инфо от миналата седмица и ще повторя Дървеница до метрото на дупка 2200 евро квадрата. Не разбрах сега пак ли са ти криви сметките, що още си в бг, а не си в обетованата Германия и да се радваш на живота, там как е достъпността в Берлин, Дюселдорф, Мюнхен, а в Рим как е? Между другото как е достъпността в Ловеч или Плевен сравнено с Ница? Тотално безмислени сравнения правите илюстрирам само колко са безмислени и как не могат да покажат нищо.
                              Last edited by pepe1234; 09.05.2022, 14:45.

                              Коментар


                              • https://money.bg/business/raste-broy...vav-falit.html

                                Расте броят на българските фирми които фалират !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X