IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Така де ,реална инфлация 25% ,нещо да има черно на бяло към момента ?! Оная дъртата говори,че нещата не отивали към стагфлация ! Линкове няма да слагам ,вярвам,че сам можеш да се справиш !
    Пачангов,

    Видя ли какво става със златото ?
    Помниш ли какво ти казах ?
    Когато парите тръгнат да имат цена ,и колелото се завърти всичко се обръща

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

      https://www.investor.bg/novini/130/a...z-iuli-351710/
      ЕЦБ не могат да си позволят собствена политика и ще следват тази на ФЕД. Гълъбите стават ястреби!
      Така де ,реална инфлация 25% ,нещо да има черно на бяло към момента ?! Оная дъртата говори,че нещата не отивали към стагфлация ! Линкове няма да слагам ,вярвам,че сам можеш да се справиш !

      Коментар


      • Крал долар !!!
        Last edited by RUBLA; 11.05.2022, 10:22. Причина: Линк към конкурентна медия.

        Коментар


        • Още проблеми за туризма и БГ Черноморието !

          https://www.dnes.bg/stranata/2022/05...mestiat.529628

          Туристите не могат да резервират почивките си защото украинците не желаят да напуснат хотелите !!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            https://www-plovdiv24-bg.cdn.ampproj...moreto-1262758
            Фирмите поддържащи имотите на руснаци по морето остават БЕЗ пари !!!
            Просто няма вече кой да им плаща !
            Сега съм в Созопол, говорих с едни познати занимаващи се с управление на имоти и тяхното решение е да отдават имотите на руснаците под наем лятото и така си плащат за поддръжка, поне така са правили последните две години и казаха ,че нямат проблем за сега.

            Коментар


            • https://www-plovdiv24-bg.cdn.ampproj...moreto-1262758
              Фирмите поддържащи имотите на руснаци по морето остават БЕЗ пари !!!
              Просто няма вече кой да им плаща !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                ФЕД си е ФЕД , ЕЦБ-то е друга бира , като не пропускай следващата зима и руския петрол и газ !
                https://www.investor.bg/novini/130/a...z-iuli-351710/
                ЕЦБ не могат да си позволят собствена политика и ще следват тази на ФЕД. Гълъбите стават ястреби!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                  Анонимен форум , не е най-доброто място за хвалби , но е най-доброто място за демонстрация на комплекси. Поне във Фейса да беше...
                  Аз затова обикновено пропускам 98% от писаниците му.
                  Повечето лъхат на лидълска мента и мастика.
                  Неслучайно Радев не спира да го подкача на тая тема.

                  Прилича на типичното парвеню видяло се в малко пари.
                  Куриозното е, че тук има хора с пъти повече пари от него, но не са такива парвенюта.
                  А част от парвенющината е точно да говориш, че знаеш/чел много повече от някой напълно непознат.
                  Хал хабер си няма колко книги аз съм изчел и колко голяма е моята библиотека.
                  Но нека си фантазира, че знае/чел повече... типичния лапешки акъл.

                  p.s.
                  Гледам тая сутрин златото вече е слязло под 1840$. и за него бях писал.
                  Дългосрочно го виждам някъде около 1600$ (до 2 год.).

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                    Уливате се от простотия всички , нямате ли си друга работа бе ?!
                    ПП Нови два милиарда ще влизат в играта срещу инфлацията !!! При все ,че обема парици се е увеличил двойно за няколко годинки !! Който може да смята , да смята !
                    ПП Тия ще ни разкажат играта !
                    Еми кой допусна кака Корни в управлението на България ?
                    Кой?
                    Хората,ние всички ,масата...както искаш го наречи..
                    И сега?
                    Само седим и гледаме...многократно съм казвал,става се и ги измитаме ,

                    Коментар


                    • Уливате се от простотия всички , нямате ли си друга работа бе ?!
                      ПП Нови два милиарда ще влизат в играта срещу инфлацията !!! При все ,че обема парици се е увеличил двойно за няколко годинки !! Който може да смята , да смята !
                      ПП Тия ще ни разкажат играта !
                      Last edited by pa4anga; 11.05.2022, 00:30.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                        Аз съм създал банките и темата, .....
                        И второто ти име е Бонапарт, нали ?
                        Last edited by segato; 11.05.2022, 00:26.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev

                          Пак си прекалил с промоцията
                          Нямам си само едностайна панелка в Дружба.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                            Ти ше си първия бързоразвиващ се, който слага 1000% "обезшетение"

                            Не се ли казваше обезпечение ? Минавал си ти покрай банка ....

                            В Апекс ли работиш ?
                            ОбезШтение, къркаш ли? Аз съм създал банките и темата, ти си световно неизвестен абонат. Не ти се отразява добре поскъпването на цените.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982

                              Не само два вагона книги,ами кажи и че цяла тема в Инвестор също е измислена от теб .
                              Исках да бъда скромен все пак, нали има дебили дето си въобразяват, че се перча. В инвестиционния форум за имоти IREF , също съм известен и на много хора съм наливал акъл.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL
                                440м2 са само в жилищни зони в града и ги споменах като 1000% обезщетение на нищожния кредит, който съм усвоил. Бавноразвиващи люде по-добре биха разбрали мнението ми.
                                Ти ше си първия бързоразвиващ се, който слага 1000% "обезшетение"

                                Не се ли казваше обезпечение ? Минавал си ти покрай банка ....

                                В Апекс ли работиш ?

                                Коментар

                                Working...
                                X