IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    хотели за продан - област Бургас

    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=82cx0l&f1=1

    обърни внимание на средната цена на кв.м.
    говорим все пак за бизнес проекти
    Защо са на такива цени как мислиш ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      То, ако ще са от Виденов май по-добре си реставрирай тези от 1950та. След реставрация стават по-хубави от нови Виденов.
      За качеството няма да споменавам.
      ​​​​​​
      Ако искаш да правиш аристократичен апартамент - съм съгласен с теб.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo

        Неговата теория беше: "Всичко съм ви направил"

        А моя отговор: "Но не и каквото искаме и от каквото имаме нужда"

        Все едно да предлагаш апартамент на наематели с мебели от 1950г (не по техен вкус и предпочитания), а те предпочитат новички, дори да са от Виденов.
        То, ако ще са от Виденов май по-добре си реставрирай тези от 1950та. След реставрация стават по-хубави от нови Виденов.
        За качеството няма да споменавам.
        ​​​​​​

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          До тук добре, но трябва да помислиш и какви хора ще живеят там. Дипломати без гараж , забрави да го наемат. Също така внимавай и в коя част на Изток, ще купуваш. Най-хубавите не са новите- нови защото както си забелязал там ще купиш някой 180 кв.м. , а той отговаря на 120 кв.м. Блоковете до около 2002 г. са по старите изисквания за общите части и са много добре поддържани, а имат и гаражи. Много са нещата които се гледат , та когато решиш да купуваш ще си поговорим на дълго и широко за такава покупка / ако искаш разбира се /
          OK, ще го обсъдим, дано се продаде най-после къщата за гости,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            А баща ми беше с лоша финансова култура и действаше сам, без да се допитва до нас, щяхме да го консултираме умно.

            Иначе се имаше за тарикат,
            Стига си го плюл човека, щом е изкарал пари за толкова имоти, значи не е бил с толкова "лоша финансова култура". Лесно се консултира как да похарчим парите, трудно е как да ги изкараме.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Ще гледам да е от хубавите блокове, с асансьор, старо строителство, заради по-големите квадратури.
              До тук добре, но трябва да помислиш и какви хора ще живеят там. Дипломати без гараж , забрави да го наемат. Също така внимавай и в коя част на Изток, ще купуваш. Най-хубавите не са новите- нови защото както си забелязал там ще купиш някой 180 кв.м. , а той отговаря на 120 кв.м. Блоковете до около 2002 г. са по старите изисквания за общите части и са много добре поддържани, а имат и гаражи. Много са нещата които се гледат , та когато решиш да купуваш ще си поговорим на дълго и широко за такава покупка / ако искаш разбира се /

              Коментар


              • https://m.24chasa.bg/novini/article/11666517

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                  Ако правилно го разбирам, с парите за един надценен софийски апартамент в момента може да купиш някаква смислена и търсена машина - примерно багер - и да изкарваш с него за ден-два сума, равна на половината наем за апартамента. Което е валидно твърдение. Но влачи със себе си голям обем допълнителни изисквания и затруднения.
                  Можеш, също така, да инвестираш в една маламашка за шпакловане, където възвръщаемостта е в милиони проценти

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Евго, прекрасно решение. Искам само да ти кажа когато купуваш в Изток, винаги се питай какви хора ще живеят там. Не забравяй, че и там има имоти които не са със скъпи наеми, та внимавай да не купиш някой който е скъп ,а с нисък наем.
                    Ще гледам да е от хубавите блокове, с асансьор, старо строителство, заради по-големите квадратури.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Ами, минали неща.....

                      И аз къща за гости ще продавам - в провинцията.

                      С парите мисля да купя нещо в кв. Изток - да има, и да тече наем,
                      Евго, прекрасно решение. Искам само да ти кажа когато купуваш в Изток, винаги се питай какви хора ще живеят там. Не забравяй, че и там има имоти които не са със скъпи наеми, та внимавай да не купиш някой който е скъп ,а с нисък наем.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        ще стигнат ли за изток
                        Ако не стигнат, ще додам,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Ами, минали неща.....

                          И аз къща за гости ще продавам - в провинцията.

                          С парите мисля да купя нещо в кв. Изток - да има, и да тече наем,
                          ще стигнат ли за изток
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            мисля, че точно за това е избягвал консултациите.
                            Ами, минали неща.....

                            И аз къща за гости ще продавам - в провинцията.

                            С парите мисля да купя нещо в кв. Изток - да има, и да тече наем,

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                              Ако правилно го разбирам, с парите за един надценен софийски апартамент в момента може да купиш някаква смислена и търсена машина - примерно багер - и да изкарваш с него за ден-два сума, равна на половината наем за апартамента. Което е валидно твърдение. Но влачи със себе си голям обем допълнителни изисквания и затруднения.
                              форумните анализатори никога не се затрудняват да мислят върху излишни подробности.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Собственичката на хостела е много трудолюбива и инициативна. Още в средата на 90-те години сама ходеше до Турция, купуваше дрехи и зареждаше техния магазин със стока. Ще изплати хостела съвсем скоро, но не се печели яко, както хората си мислят.

                                А баща ми беше с лоша финансова култура и действаше сам, без да се допитва до нас, щяхме да го консултираме умно.

                                Иначе се имаше за тарикат,
                                мисля, че точно за това е избягвал консултациите.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X