IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

    Ама ако взема, че я докарам до там изобщо да не бачкам... не знам дали ще ми хареса??
    То не е една беля, хаха...
    ​​според мен ако си доволен,че работиш по 4 часа,вместо по 8,то мисля,че ше си още по доволен ,ако работиш по 0 часа,вместо по 4.
    дали ше ти хареса?
    Ами както казваше баба ми:
    Ако хванеш риба,която е по голяма от тигана,който си приготвил за нея....най малката грижа ще е това,че си сипал олиото ПРЕДВАРИТЕЛНО в тиган,чиято големина си преизчислил неправилно ,тъй като още не си бил бил уловил рибата.
    Last edited by acen1975; 24.06.2022, 03:04.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Конникът е особено активен напоследък. Явно си въобразява, че след 7-8 години непрестанен ръст, е ударил неговия звезден час да излезе от квартирката и е прекалено екзалтиран.
      Естествено, като класически понижител, трактатите му почиват върху засегнати от икономическата конюнктура хипотечно закъсали ипотекари и строители. Пълен смях..след всяка криза, любителите на инвестицията ИМОТ, си увеличават, дори умножават притежанията, а едни и същи хейтърчета продължават да реват на чужди гробове, изглеждат на повърхността смешни, но в действителност, много жалки и трагични лирически герои.
      Получаваш петолъчка бригадир алимунти.

      Коментар


      • Покупките на върха спряха, брокерчетата като останаха без работа, започнаха да бутат пазара, май:
        Панелка в "Младост" е по-скъпа от апартамент в центъра на Атина

        Поне една пета от обявените за продажба жилища са с надути цени, смятат брокери

        https://www.segabg.com/category-obse...ntura-na-atina

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          сигурен съм, че простонахалните е синоним на умнокрасивите
          мога даже да ти изброя няколко от най-активните им представители във форумо
          Конникът е особено активен напоследък. Явно си въобразява, че след 7-8 години непрестанен ръст, е ударил неговия звезден час да излезе от квартирката и е прекалено екзалтиран.
          Естествено, като класически понижител, трактатите му почиват върху засегнати от икономическата конюнктура хипотечно закъсали ипотекари и строители. Пълен смях..след всяка криза, любителите на инвестицията ИМОТ, си увеличават, дори умножават притежанията, а едни и същи хейтърчета продължават да реват на чужди гробове, изглеждат на повърхността смешни, но в действителност, много жалки и трагични лирически герои.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Поне един път се извини бе.Ето затова целият народ ви мрази умнокрасивите просто не сте хора.Когато човек се насере се извинява.
            сигурен съм, че простонахалните е синоним на умнокрасивите
            мога даже да ти изброя няколко от най-активните им представители във форумо
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
              Трицепс - да, бицепс - не чак толкова, отделно ти ебава мамата на кръста!

              (ако с това трябва да си изкарваш хляба)

              За това - не, мерси!
              https://www.youtube.com/watch?v=z3eqAvpxh1c

              Коментар


              • Първоначално изпратено от potentielle_energie Разгледай мнение
                Еми бицепс трицепс гръб.
                Трицепс - да, бицепс - не чак толкова, отделно ти ебава мамата на кръста!

                (ако с това трябва да си изкарваш хляба)

                За това - не, мерси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Като хоби - да!

                  За раздвижване, така между другото - да, става, съгласен съм.

                  За повече - не!
                  Еми бицепс трицепс гръб?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от potentielle_energie Разгледай мнение
                    Като хоби е най-доброто.
                    Като хоби - да!

                    За раздвижване, така между другото - да, става, съгласен съм.

                    За повече - не!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                      Поне един път се извини бе.Ето затова целият народ ви мрази умнокрасивите просто не сте хора.Когато човек се насере се извинява.
                      На кой да се извинявам, Андрешко, на теб ли?

                      И за какво? - За това, че нищо свързано със земеделието от над 20 год. не ме интересува и че мин. год. е имало рекорден добив? Е, и ? Това по какъв начин променя казаното от мен по-рано - че през царско време добивите са били точно толкова, колкото старците на село помнят... че като са дошли комунистите на власт и почнали да торят са се вдигнали двойно... и т.н. и т.н. Хич не ме вълнуват какви са актуалните зърнени добиви - селският труд е за хамали, които не знаят как /или отказват/ да си използват главите!

                      Успех с мотиката.
                      Last edited by Julius_BG; 23.06.2022, 22:14.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        По селата - може, но във Вн е некъв ад, а не е почнал сезона още. Цена под 7 лв няма как да охлади мераците на ганьо да оди на 100 метра с кола.
                        И между градските също. Около мен няколко човека се замислят да пропуснат дълги уикенди на морето.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Ни мое да бъде некой да е по умен и по образован от тебе
                          Епа, Джонката е елитен немски ИКОНОМИСТ, как па да не е по-умен. Ама е по-умен и от училите в МЕИ-то, така че не е лошо и ти да си признаеш :-)
                          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 24.06.2022, 08:16.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение

                            С тези цени съботно неделните пътувания ще пооредеят.
                            По селата - може, но във Вн е некъв ад, а не е почнал сезона още. Цена под 7 лв няма как да охлади мераците на ганьо да оди на 100 метра с кола.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Мотикан е най доброто решение срещу бурени в градината дома.Много добър метод
                              Като хоби е най-доброто.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                2021 - 900 кг, еми браво! Все така да е...
                                (само дето и ти знаеш, че няма как да е)

                                2020 - 650-700 кг - нещо по-различно от най-първия ми пост, където писах че рекордите в ген. Тошево бяха по 660 кг?
                                Поне един път се извини бе.Ето затова целият народ ви мрази умнокрасивите просто не сте хора.Когато човек се насере се извинява.

                                Коментар

                                Working...
                                X