IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.investor.bg/pazari/538/a...ticata-354797/

    Дурка може да фантазира колкото и душа иска, но вие внимавайте с кредитите! Песимиста може да е спечелил от тотото и да е зарязал обективният анализ за новото строителство, който проповядваше, но другите брокери нямат неговият късмет и ще им се наложи доста да ги мислят новите стратегии по продажбите! Като включим и бъдещата безработицата перспективите съвсем изтъняват!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

      Представи си, че ти предложи къщата си на Лазурния бряг срещу парцела, аз за това си помислих, че просто не е знаел какво ти трябва и да беше попитал. Шегувам се.
      Такива са доста нахални и отново ще се пробват

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Не, не беше брокер, а и аз не съм написала целия разговор все пак Най-чудно ми е от къде ми е намерил мобилния номер не друго. Специално този парцел го пазя за да купя къща на някое от децата извън БГ, та никакъв бартер или друга сделка не ме интересува сега / за сега хихих/
        Представи си, че ти предложи къщата си на Лазурния бряг срещу парцела, аз за това си помислих, че просто не е знаел какво ти трябва и да беше попитал. Шегувам се.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
          Дали младежа не е някой брокер, натоварен със задачата да работи по покупката на парцела? Може би, ако беше опитал да попита, какво те интересува даже за бартер, можеше да има успех, в смисъл поне една среща очи в очи да изкрънка.
          Не, не беше брокер, а и аз не съм написала целия разговор все пак Най-чудно ми е от къде ми е намерил мобилния номер не друго. Специално този парцел го пазя за да купя къща на някое от децата извън БГ, та никакъв бартер или друга сделка не ме интересува сега / за сега хихих/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

            Кавръков, ама защо се учудваш ? Не ти се вярва май, че в хората има много пари Не знам с какви авоари разполага Песи, но аз например въпреки ,че миналия месец купих къщата която дебна от две години поне имам възможност да купя още нещо и се оглеждам да си призная.
            Вчера например ми звъни моб. телефон и напълно непознат номер и глас ми задава въпрос дали наистина притежавам еди кой си парцел. Отговарям да, парцела е мой, но не разбирам вие какви сте и защо ми се обаждате. Отговора беше ,че искали да го купуват. Хубаво ама аз не съм го обявила за продажба ,а и никога не съм го обявявала, а как е намерил тел. ми номер дори и не разбрах. Отказвам и пожелавам приятен ден След това младежа решава да си "поговори" още с мен и започна да ме убеждава как съм щяла да загубя много пари ако откажа и подобни без да знае завалията с кой си приказва изобщо. Разсмя ме, но ако се бях съгласила сега трябваше да се оглеждам вече за покупка на поне 6-7 големи апартамента дори и на тези цени никак не се майтапя, та направи си сам сметката за какво иде реч. Сега отново ще ме намразиш, но не ти ги пиша тези неща с лоши чувства ще знаеш.
            Дали младежа не е някой брокер, натоварен със задачата да работи по покупката на парцела? Може би, ако беше опитал да попита, какво те интересува даже за бартер, можеше да има успех, в смисъл поне една среща очи в очи да успее да получи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Оня ден долара беше евтин ,и каза че е дотук с имотите,скъпи са му са,след като поскъпнаха още и долара се вдигна ,Песимиста се юрна не да купува имот,а имотИ,той е имотен доцент
              Кавръков, ама защо се учудваш ? Не ти се вярва май, че в хората има много пари Не знам с какви авоари разполага Песи, но аз например въпреки ,че миналия месец купих къщата която дебна от две години поне имам възможност да купя още нещо и се оглеждам да си призная.
              Вчера например ми звъни моб. телефон и напълно непознат номер и глас ми задава въпрос дали наистина притежавам еди кой си парцел. Отговарям да, парцела е мой, но не разбирам вие какви сте и защо ми се обаждате. Отговора беше ,че искали да го купуват. Хубаво ама аз не съм го обявила за продажба ,а и никога не съм го обявявала, а как е намерил тел. ми номер дори и не разбрах. Отказвам и пожелавам приятен ден След това младежа решава да си "поговори" още с мен и започна да ме убеждава как съм щяла да загубя много пари ако откажа и подобни без да знае завалията с кой си приказва изобщо. Разсмя ме, но ако се бях съгласила сега трябваше да се оглеждам вече за покупка на поне 6-7 големи апартамента дори и на тези цени никак не се майтапя, та направи си сам сметката за какво иде реч. Сега отново ще ме намразиш, но не ти ги пиша тези неща с лоши чувства ще знаеш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Песи брокерче що се правиш на улав.Явно глада почука на твоята врата и съвсем полудя
                Оня ден долара беше евтин ,и каза че е дотук с имотите,скъпи са му са,след като поскъпнаха още и долара се вдигна ,Песимиста се юрна не да купува имот,а имотИ,той е имотен доцент

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Момче ти абер си нямаш от земеделие ......Ако пратя един такъв с овцете ще се затрие.
                  ХАХАХАХХА
                  НАБОРЕЕЕЕ, аз съм проЗ селянин и не моеш ме уплашиш със земя или с добитък (нямам 200+дка)
                  другото са числа дето ТИ СИ ГИ ПИСАЛ.....
                  Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                    Центъра на Атина не е от желаните места в града. Има по-скъпи места. И към момента е съвсем нормално Младостка панелка да е по-скъпа от него.
                    Разполагаемият доход в Младост е МНОГО повече от този в центъра на Атина....


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение
                      според мен ако си доволен,че работиш по 4 часа,вместо по 8,то мисля,че ше си още по доволен ,ако работиш по 0 часа,вместо по 4.
                      дали ше ти хареса?
                      Ами както казваше баба ми: Ако хванеш риба,която е по голяма от тигана,който си приготвил за нея....най малката грижа ще е това,че си сипал олиото ПРЕДВАРИТЕЛНО в тиган,чиято големина си преизчислил неправилно ,тъй като още не си бил бил уловил рибата.
                      Не е за мен това. За някой безделник по-скоро...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                        Не доказвай непрекъснато колко си прос.Самочувствието ти е много голямо а главата куха.Хем си нсграмотен хем прос хем напъни колко много знаеш поредния гугъл некадърник.На всички ни писна от такива простаци и наглеци всезнайковци тип последна инстанция пише го в гугъл
                        Икономиката не е за цървуланковци, Андрешко!

                        Човек като ти чете обидите и квалификациите... пък кой ставал за министър... кой за шеф на Фед... не съм сигурен какво точно търсиш в инвеститорския форум?

                        Ти си за селскостопанския! Там повече ще си тежиш на мястото, а и със сигурност няма да те банват толкова често.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Епа, Джонката е елитен немски ИКОНОМИСТ, как па да не е по-умен. Ама е по-умен и от училите в МЕИ-то, така че не е лошо и ти да си признаеш :-)
                          Песи брокерче що се правиш на улав.Явно глада почука на твоята врата и съвсем полудя

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Песи запри глупостите бе човек нянаш ли умора?И после не си брокер ми дали някой ти вярва.Опитай да се погледнеш отстрани
                            За центъра на Атина е прав.
                            Първо са стари сгради - 60-80те години. Нямат ГАРАЖИ, някои парно (не че много трябва), че и хасансьори.
                            Обаче са здрави на куче - имат по 1метър трегер/греди на плочите.
                            Нашите в докторския са същите, че и по стари кочини ама им искат КАТО ЗА НОВО. В Атина старото е 3-5 ПЪТИ по евтино. Айде 25% е заради държавата (данъците - ДДС) ама другите?
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Остави го ,човека писа че е в преговори със строителни фирми и ще купува жилища на кило.
                              Ми нека си пише въпроса е дали си вярва

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                На кой да се извинявам, Андрешко, на теб ли?

                                И за какво? - За това, че нищо свързано със земеделието от над 20 год. не ме интересува и че мин. год. е имало рекорден добив? Е, и ? Това по какъв начин променя казаното от мен по-рано - че през царско време добивите са били точно толкова, колкото старците на село помнят... че като са дошли комунистите на власт и почнали да торят са се вдигнали двойно... и т.н. и т.н. Хич не ме вълнуват какви са актуалните зърнени добиви - селският труд е за хамали, които не знаят как /или отказват/ да си използват главите!

                                Успех с мотиката.
                                Не доказвай непрекъснато колко си прос.Самочувствието ти е много голямо а главата куха.Хем си нсграмотен хем прос хем напъни колко много знаеш поредния гугъл некадърник.На всички ни писна от такива простаци и наглеци всезнайковци тип последна инстанция пише го в гугъл
                                Last edited by national power; 24.06.2022, 08:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X