IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
    “вкарахме” казваш …..
    Ти не харчиш ли?


    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
      Имотът е единствения актив, който успява да съхрани стойността на парите във времето“, каза експертът.

      https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylg...roblem-1291065
      При предишната криза лихвите бяха над десет процента и цената на имотити 50% от сегашните нива .Сега с капана на ликвидност теглото ще е големо.Плюса е по-малко задръстване по Цариградско
      Last edited by potentielle_energie; 22.06.2022, 15:55.

      Коментар


      • Имотът е единствения актив, който успява да съхрани стойността на парите във времето“, каза експертът.

        https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylg...roblem-1291065

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Чух в един форум че наесен щяло да има съкращения във аутсорс сектора ,дали е вярно ,някой знае ли ?
          Започна вече. Криптокомпаниите директно изхвърлят на улицата стотици добре платени. Следват необанките.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
            ... с висока инфлация голямо ,а и въобще поевтиняване не очаквайте
            Хубаво е, че имаме сред нас брокери, специалисти по високата инфлация - да ни ориентират!

            Нищо лично, но твоите познания по икономика са сигурно колкото моите по урегулиране на парцел.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Ники, ако знаеш от колко години си обосновава и доказва тезите по този начин и все на дърво удря Не казвам, че някога няма да "познае", но това ще е по-скоро случайно отколкото системно. Истината е ,че тези които го слушаха от 2016-2017 г. до днес загубиха много пари досега както и той самия м/у другото, та много внимавайте С висока инфлация голямо ,а и въобще поевтиняване не очаквайте
              Аз го наблюдавам отскоро и виждам, че сега познава, за разлика на повечето от вас! Допълнително посочва и материали, които помагат на аудиторията да се ориентира в правотата му.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                Ники, не ги слушай! Малко са хората в този форум, които обосновават и доказват тезите си нагледно с доказателствени материали! Експертите ви показват посоката, която следва света, а вие си пеете едно и също! Ситуацията се промени и е смешно да си мислите, че ще обърнете пазара с тази темичка!
                Ники, ако знаеш от колко години си обосновава и доказва тезите по този начин и все на дърво удря Не казвам, че някога няма да "познае", но това ще е по-скоро случайно отколкото системно. Истината е ,че тези които го слушаха от 2016-2017 г. до днес загубиха много пари досега както и той самия м/у другото, та много внимавайте С висока инфлация голямо ,а и въобще поевтиняване не очаквайте

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  Тя (инфлацията) не само дойде,а скъса синджира. Сега почват да се борят с нея да я укротят....
                  Вкарахме слона в стъкларския магазин и се ще се чудим как да го изкараме
                  “вкарахме” казваш …..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    И на мен не ми върви един от бизнесите ми - като фрилансър.

                    Има малко поръчки, но не ги отказвам. А преди течеше доста яко.
                    Чух в един форум че наесен щяло да има съкращения във аутсорс сектора ,дали е вярно ,някой знае ли ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      бе,откъде намирате време за тия романи незнам !
                      Инфлацията е цел,толкоз ! Ники ,започнал си да приличаш на майк от “златарската” тема. Не си лошо момче,вземи си бележка !
                      Тя (инфлацията) не само дойде,а скъса синджира. Сега почват да се борят с нея да я укротят....
                      Вкарахме слона в стъкларския магазин и се ще се чудим как да го изкараме
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                        Не знам при вас как е ама при мене бизнеса не върви много. Китай, САЩ не си подновихме договорите и я караме месец за месец в очакване на пауза или заради рецесия или заради недостиг на суровини ако почнат пак печатат пари.
                        Ха, добър ден! Вече го няма страхът от инфлация!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                          Не знам при вас как е ама при мене бизнеса не върви много. Китай, САЩ не си подновихме договорите и я караме месец за месец в очакване на пауза или заради рецесия или заради недостиг на суровини ако почнат пак печатат пари.
                          И на мен не ми върви един от бизнесите ми - като фрилансър.

                          Има малко поръчки, но не ги отказвам. А преди течеше доста яко.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            бе,откъде намирате време за тия романи незнам !
                            Инфлацията е цел,толкоз ! Ники ,започнал си да приличаш на майк от “златарската” тема. Не си лошо момче,вземи си бележка !
                            Ники, не ги слушай! Малко са хората в този форум, които обосновават и доказват тезите си нагледно с доказателствени материали! Експертите ви показват посоката, която следва света, а вие си пеете едно и също! Ситуацията се промени и е смешно да си мислите, че ще обърнете пазара с тази темичка!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                              Не знам при вас как е ама при мене бизнеса не върви много. Китай, САЩ не си подновихме договорите и я караме месец за месец в очакване на пауза или заради рецесия или заради недостиг на суровини ако почнат пак печатат пари.
                              Какъв е твоя бизнес ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                бе,откъде намирате време за тия романи незнам !
                                Инфлацията е цел,толкоз ! Ники ,започнал си да приличаш на майк от “златарската” тема. Не си лошо момче,вземи си бележка !
                                Ти, ако мислиш, че си по различен! Повтаряш като латерна едно и също и не представяш никакви доказателствени материали!

                                Коментар

                                Working...
                                X