IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Някои не успяха да купят нито в Холандия ,нито в София и се забиха на майната си в провинцията където имотите са на безценица
    Някои си живеят живота, а на други живота им мина в малката спалня при мама.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      когато търсенето изпреварва предлагането е нормално офертите да намаляват... до един момент, когато палачинката се обръща и тогава броя оферти продава започват плавно да расте... пазар.
      Ако няма нито една обява, това означава ли, че търсенето е безкрайно, а предлагането е нулево? Не, нали? Това си е запушен пазар. Това имаме и сега, нямаме никакво търсене-предлагане, а имаме един запушен пазар.

      Коментар


      • Цените на петрола паднаха под 95 долара за първи път след нахлуването в Украйна

        https://www.ft.com/content/424fd3ff-...8-535a282526be

        Годишната инфлация в България за юни е вече 16,9%, съобщи преди малко НСИ. Това е най-високата стойност на този индекс от 24 години насам - за последен път 18% годишна инфлация у нас имаше през май 1998 г. Тогава обаче този показател бе един от най-ниските, тъй като предишната година у нас имаше хиперинфлация, при която годишната инфлация в някои месеци достигаше и над 2000 процента и 18% през май 1998 г. бе всъщност доста нисък показател

        https://www.24chasa.bg/biznes/article/12033868
        Last edited by unimog; 15.07.2022, 11:22.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Бройката преди години гравитираше около 40 000 имота общо за София ,тук влизат изобщо категорията имоти като брой ,не говорим за жилища или за парцели ,магазини т .н
          когато търсенето изпреварва предлагането е нормално офертите да намаляват... до един момент, когато палачинката се обръща и тогава броя оферти продава започват плавно да расте... пазар.

          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Това е чудесно. Пари нямаш ти, затова разчиташ на наследствени имоти. Арменчето е още по-зле, ако не е баща му, той е кръгла нула.
            Как да нямам ,от къде знаеш дали имам или нямам ?
            Точно на теб ще давам отчет

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
              Цикличност и имотен пазар: Цените ще растат до 2025 г., вече има балон - Bloomberg (bloombergtv.bg)
              Цикличност и имотен пазар: Цените ще растат до 2025 г., вече има балон

              Светослав Делчев, експерт по недвижими имоти и финанси, „Бизнес старт“
              Старо ,старо,старо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Берти ме свърза с хора с пари/ти нямаш/,които имат интерес и то реален за сделка
                Това е чудесно. Пари нямаш ти, затова разчиташ на наследствени имоти. Арменчето е още по-зле, ако не е баща му, той е кръгла нула.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Берти ме свърза с хора с пари/ти нямаш/,които имат интерес и то реален за сделка
                  Каврък, след малко ще ходя да гледам къща в с. Опанец - на 5 км от Плевен. Мой познат който се занимава със земи и имоти ми каза. Вероятно няма да я купя, защото много неща се промениха при мен, но ако е много добро къщето и двора и мястото ще я ковна.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Цикличност и имотен пазар: Цените ще растат до 2025 г., вече има балон - Bloomberg (bloombergtv.bg)
                    Цикличност и имотен пазар: Цените ще растат до 2025 г., вече има балон

                    Светослав Делчев, експерт по недвижими имоти и финанси, „Бизнес старт“

                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Днешната оферта за етажа е: 71500лв (като разходите по прехвърлянето са за сметка на продавача) Утрешната оферта ще падне под 65.
                      Берти ме свърза с хора с пари/ти нямаш/,които имат интерес и то реален за сделка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                        Мен лично накъде ще вървят цените на имотите не ме интересува. Важно е да има наемчета, че в тая криза утре може и да станем като турската лира - 10 за един лев.
                        Понижителите да чакат спада - от 250К на 200К - пак не мое да купят. Прост факт.
                        Някои не успяха да купят нито в Холандия ,нито в София и се забиха на майната си в провинцията където имотите са на безценица

                        Коментар


                        • Мен лично накъде ще вървят цените на имотите не ме интересува. Важно е да има наемчета, че в тая криза утре може и да станем като турската лира - 10 за един лев.
                          Понижителите да чакат спада - от 250К на 200К - пак не мое да купят. Прост факт.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • https://www.youtube.com/watch?v=fORUvZNm3oo

                            Коментар


                            • От април българите намалиха храните с 1/5. Няма спад само при хляба и свинското месо (графика)

                              https://www.24chasa.bg/biznes/article/12029848

                              Коментар


                              • Европейският автомобилен пазар продължава да буксува поради липсата на части за доставки. През юни в ЕС са регистрирани 886 510 превозни средства, което е най-ниският брой през юни от 1996 г., според индустриалната асоциация Acea. Минусът спрямо същия месец на миналата година е 15,4 на сто. През първото полугодие има общо намаление от 14 процента до 4,6 милиона коли.

                                https://www.n-tv.de/wirtschaft/der_b...e23464958.html

                                Коментар

                                Working...
                                X