IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение

    Няма ги вече тези сортове из нивите.
    Кауфланд не е Enron Corporation (зависи от санкциите).

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Добро утро. Ще купувал, хахаха. Какво, памперси ли? Ще ти трябват.

      Ти нито можеш да смяташ, нито можеш да пишеш грамотно - с мен ще се състезаваш по образование ли? Швфчето на многомилиардната компания, пазаруващият на промоции сирене в Лидъл? Смешнико брокерски, ръсенето на глупости и пускането на фалшиви обяви няма как да спасят измислените имоти от предстоящия пълен крах. Вземи наистина да станеш сервитьор - по-голяма полза ще има обществото от теб. От брокери-паразити нужда НЯМА.
      Не си фрустрирай Джонка :-). По-умен си, по-образован, по-убав от мене. :-)Всичко по. Само за едно нещо си по-зле от мене - правилните инвестиционни решения. А представяш ли си ако притежавах тези качества дето пишеш, че ми липсват ?! Де ли щЕх да бъда.... сигурно греда в инвестирането като теб :-))))

      Коментар


      • Пичове и другарки са ке Ви пишувам мажки моабет;
        Умнокрасивите от монсанто и басф са измислиле да Ви щават първите със семките вторите с бонбонките.
        За непросветените пояснявам:
        Дръжальето на мотикан е с два края тънък(ляв бутон) и дебел (десен бутон) как се скролва ненам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 77 Разгледай мнение
          Сори, тайта майна.
          Не искам да дразня форумните експерти с висок стандарт и ниско качество на живот, маащи крачоли всекидневно по жълтите павета
          Жокер.
          Търси недолюбвано и подигравано от форумните експерти малко градче, под 10К жители, с 4 светофара
          Каспичан?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            И аз поделям твоето мнение за Джонката донякъде. Чудя се само що му бяха всичките опашати истории. Освен ако си е въпбразявал като Кавръка , че ще свали пазара във форум и тема четена от няколкостотин човека макс..... Голяма заблуда...
            Иначе няма нищо лошо да има неимотна стратегия. Крайният резултат ако има здрави нерви дългосрочно ще е подобен на имотният.. За всеки човек различна стратегия е правилна. Аз имам семейство и деца и мисля за тяхното бъдеще, а и заради това не е редно да поемам необмислени рискове защото рискувам не само себе си. Той няма тази тежест и може да си експериментира колкото си иска. Само той може да спечели или загуни...поне засега.
            Не знам за Джонката но ти биеш всички класации с измислици премислици...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Ламби ти ли си бре хахахаха, сега зацепих като каза Китай Имоти викаш в мн.ч., имаш предвид кашон ламби явно - едната ще я кръстиш Кухнхенбург, втората Кенефенхайм и т.н. Където ги завинтиш , там и имената.
              Не Крети, Ледчо и на мен ми липсва. Има много какво да се научи от него в много посоки....
              За Китай обаче допускам , че съм по-запознат от нег знаейки каква му е връзката с там....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                +1

                Джонката доста лъже, но умът му щрака и не е тъп. Според мен има пари и просто така му е по-добре, да е мобилен и да не се заробва с апартаменти.

                Като се има предвид, че повечето пишещи тук след 40г ще сме старци и ще сме довиждане, трябва да бъдем малко по-смирени!

                Цените на НИ са такива, заради инфлацията и многото напечатани пари.
                Цените на храните са такива заради кризата с горивата и доставките.

                Според мен е тъпо да се купуват активи,, които не ти трябват и после трудно се продават. И трябва да ги продадеш с отбив от покупната цена.

                Поздрави
                И аз поделям твоето мнение за Джонката донякъде. Чудя се само що му бяха всичките опашати истории. Освен ако си е въпбразявал като Кавръка , че ще свали пазара във форум и тема четена от няколкостотин човека макс..... Голяма заблуда...
                Иначе няма нищо лошо да има неимотна стратегия. Крайният резултат ако има здрави нерви дългосрочно ще е подобен на имотният.. За всеки човек различна стратегия е правилна. Аз имам семейство и деца и мисля за тяхното бъдеще, а и заради това не е редно да поемам необмислени рискове защото рискувам не само себе си. Той няма тази тежест и може да си експериментира колкото си иска. Само той може да спечели или загуби...поне засега.
                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 23.06.2022, 21:31.

                Коментар


                • ...междувременно снежната топка набира инерция...

                  https://www.investor.bg/po-sveta/453...ez-mai-354740/

                  Хубавото е, че ние сме остров на стабилността!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Ти не си в час с пазара на имоти защото на няколко пъти те хванах че не си дори запознат с ключови проекти на известни фирми от строителния сектор в София и то в период в който декларираш че ще търсиш имот както и в момента ,до оня ден нямаше пари за един сега когато са поскъпнали още повече зверски щял моля ти се имотИ да купува ,не знам за Джони но ти лъжеш като за световно .
                    Съгласен съм че направих доста грешки с имотите....големи и наивни, но не мога да върна времето назад.
                    Локдауните поприключиха, кръчмите отвориха, долара поскъпна и живнах ....поне временно. 2% за 5 годишен депозит не ме интересуват и нямам избор....
                    Джони съм подчертал къде си признава, че няма имоти у нас . Та неговата лъжа е призната, а аз за какво съм излъгал го покажи.... Иначе за много неща не съм познал - например досега винаги съм очаквал по-нисък ръст на цените от този който се случва. Ледчо, Купата и Бони познават по-точно от мен....Аз съм винаги много песимистично настроен....:-(

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от potentielle_energie Разгледай мнение

                      Дедо ми връзваше на повесло 614(конски зъб) и садеше боб пешак и врежак да копа на едно перо между стръковете.
                      Няма ги вече тези сортове из нивите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение

                        Друго си е мамул сорт Кнежа 612.
                        Дедо ми връзваше на повесло 614(конски зъб) и садеше боб пешак и врежак да копа на едно перо между стръковете.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение
                          Кое е това градче?
                          Сори, тайта майна.
                          Не искам да дразня форумните експерти с висок стандарт и ниско качество на живот, маащи крачоли всекидневно по жълтите павета
                          Жокер.
                          Търси недолюбвано и подигравано от форумните експерти малко градче, под 10К жители, с 4 светофара
                          Ако още не сте изядени от световната финансова олигархия – просто още не ви е дошъл редът.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 77 Разгледай мнение
                            По-долу те репликирах, че не си в час с топ добивите, ама ти си пееш твоята песен.
                            Чукни тук https://lgseeds.bg/crops/ за Плевен, 2021г. пшеница и виж че бъркаш средно с 300 кила на декар.
                            2021 - 900 кг, еми браво! Все така да е...
                            (само дето и ти знаеш, че няма как да е)

                            2020 - 650-700 кг - нещо по-различно от най-първия ми пост, където писах че рекордите в ген. Тошево бяха по 660 кг?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от potentielle_energie Разгледай мнение

                              Семена на хибридна царевица Харди F1 (Hardi F1). Перфектни кочани със двойно сладък вкус и устойчивост на стрес.
                              Друго си е мамул сорт Кнежа 612.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                .....Мин. година е била рекордна - хубаво! ... И.... ? - Пшеница - среден добив 595 кг/декар!
                                К'о ми се репчите, к'о ми се перите... като ви слуша човек, все едно по 2-3 тона/декар вадите.
                                По-долу те репликирах, че не си в час с топ добивите, ама ти си пееш твоята песен.
                                Чукни тук https://lgseeds.bg/crops/ за Плевен, 2021г. пшеница и виж че бъркаш средно с 300 кила на декар.
                                Ако още не сте изядени от световната финансова олигархия – просто още не ви е дошъл редът.

                                Коментар

                                Working...
                                X