IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    От Юли банките започват да редуцират таксите за съхранение на пари по депозити за фирми+премахване на някои такси за това.
    Таксите ще бъдат намалени,като повечето банки изчакват крайното решение на регулатора.
    Вече се намираме във възходящ подчертавам лихвен цикъл .
    Лихвите ще се вдигат по всичко и депозити и по кредити!
    Чак сега след 10 год. помпане с лесни пари (създадени от въздуха) започва "нормализиране", да видим докога обаче? Може би, докато фалират бизнесите, които са разчитали на "лесните" пари....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от acen1975 Разгледай мнение

      за кво ме питаш?за падане на имоти или за рецесия?щот са две различни неща!
      . За рецесията-тя ще почне от сащ,даже вече е почнала,ама още е тайна......
      . Канада ше пострада бая от имотният маркет,но тя е къмодитис икономика.....имотният удар по икономиката е нищо,спрямо тоновете пари,които всекидневно влизат от износ на петрол и газ......

      Та мани ни мисли нас в Америката <сащ и канада> как ще оцелееме....

      Кажи ти кво ше ви правиме вас в европата?
      С тези милионни цени на апартаменти в места като Мюнхен и доходност под 1 % .....
      и газ ,която е 4 пъти по скъпа от сащ?че и внос на всичкото отгоре....с корекомски цени....
      . Путин знаеш ли че едва сдържа търпението си да дочака зимата да дойде?

      ама толкова няма търпение,че е станал нетърпелив....

      ЕЦБту..... малко странно се държи.....вече три месеца ше дигат,па нема да дигат....ше дигат ама утре.....нема да е утре,а ще е вдругиден.....
      . някога виждал ли си централна банка да се държи по този начин?
      . Щото аз не съм...
      Са ше те светна......
      . Ако ЕЦБту не вдигне лихвите,ще се насерат..
      Ако ЕЦБту вдигне лихвите,тогава пук ще се осерат......
      И вече 3 месеца европейския икономически "елит" е изпаднал в дилема......
      половината ЕС ЕЛИТ вика:
      НЕ ТРЯБВА ДА ВДИГАМЕ ЛИХВИТЕ,ЩОТО ШЕ СЕ ОСЕРЕМЕ...

      А другата половина ЕС ЕЛИТ викат:

      ТРЯБВА ДА ВДИГНЕМЕ ЛИХВИТЕ,ЧЕ ДА НЕ СЕ НАСЕРЕМЕ....

      и те така. . Не знаят кое е по добро - да се насерат,или да се осерат......

      ти юлка кво смяташ? Насрана икономика по добре ли е от осрана икономика.....или по добре е вариянта осрана икономика,вместо насрана икономика?
      Крадливата баба от ецб нема избор - шъ вдига лихвите и хоро ще играе. Ако не го направи ще срине еврака. Тва със скачащите цени на горивата, които са в гущери, ще искара изнежените европци на улицата със сопите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

        Какви инвеститори може да има с капитал 2 лева? Взимат парите правят изкоп или дори и до там не стигат и фалират! То и до акт 15 да го докарат пак е нищо. Фалират и 2лв уставен капитал да си го делят балъците купили на зелено:-)))
        Някои даже изко нямат, на картинка продават. Един познат изгоря в сф.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

          Да му мислят тези с кредитите. Както и тези с депозитите, сега ще трябва да се чудят какво да ги правят тези допълнителни пари.
          От Юли банките започват да редуцират таксите за съхранение на пари по депозити за фирми+премахване на някои такси за това.
          Таксите ще бъдат намалени,като повечето банки изчакват крайното решение на регулатора.
          Вече се намираме във възходящ подчертавам лихвен цикъл .
          Лихвите ще се вдигат по всичко и депозити и по кредити!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            https://www.standartnews.com/biznes/...te-496327.html

            БНБ предупреди: Лихвите се вдигат, внимавайте с кредитите От: Стандарт -
            24 юни, 2022

            737 Копирано от standartnews.com
            Да му мислят тези с кредитите. Както и тези с депозитите, сега ще трябва да се чудят какво да ги правят тези допълнителни пари.

            Коментар


            • https://www.standartnews.com/biznes/...te-496327.html

              БНБ предупреди: Лихвите се вдигат, внимавайте с кредитите От: Стандарт -
              24 юни, 2022

              737 Копирано от standartnews.com

              Коментар


              • https://www.pariteni.bg/novini/kredi...o-u-nas-242868

                Убиването на инфлацията ,няма да бъде избирателно-независим анализ с днешната дата относно пазара на имоти.

                Инвестицията в имоти като защита от инфлация е разумен аргумент, но при допускането, че никой не прави нещо срещу инфлацията.
                Това каза Лъчезар Богданов, главен икономист в Института за пазарна икономика на конференция на Националното сдружение "Недвижими имоти" (НСНИ), с която организацията чества 30 години от своето създаване. Икономистът напомни, че сега и Федералният резерв, както и ЕЦБ - с малко забавяне, променят политиката.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  В този сайт цифрите са произволни трудно ли ти е да го разбереш ?
                  За София не съм търсил цифри, а тези бяха за България. В пъти далеч от реалното, както са и за Атина.
                  Потърси друг сайт.

                  ПП Ами пускай им тези климатици на хората да не мръзнат.....Нема да изгорат ток за 13 евро за ден. Знаеш ли колко чарджат на ден за климатик в некои студиа в Гърция ?
                  Те па щото в оня туристическия не са произволни, даже и на теб ти дават да пишеш глупости там

                  Коментар


                  • Последно инфо за банките,залагат корекции на лихвите ,от Юли по всичко и по депозити и по кредити.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Скъпи ми Папурко, явно от Левислава си окьоравял и не виждаш собственото си сравнение на София и Атина - поради което получи отговор точно за тия два града

                      ПП: че си безнадеждно изостанал не е новина, топля се на климатици - тук зима общо взето няма.
                      В този сайт цифрите са произволни трудно ли ти е да го разбереш ?
                      За София не съм търсил цифри, а тези бяха за България. В пъти далеч от реалното, както са и за Атина.
                      Потърси друг сайт.

                      ПП Ами пускай им тези климатици на хората да не мръзнат.....Нема да изгорат ток за 13 евро за ден. Знаеш ли колко чарджат на ден за климатик в некои студиа в Гърция ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Е да де според тези линкове България / а не София/ е над средното за Европа .
                        A person working in Bulgaria typically earns around 3,300 BGN per month
                        Както написах и ще повторя мъка Крети и 1 линк като хората не можеш да пуснеш :-). Най-добре виж ко става с хана и помисли как без газ ще топлиш стаите .... Уупс ама то не пускаше парното и като имаше газ :-)
                        Скъпи ми Папурко, явно от Левислава си окьоравял и не виждаш собственото си сравнение на София и Атина - поради което получи отговор точно за тия два града

                        ПП: че си безнадеждно изостанал не е новина, топля се на климатици - тук зима общо взето няма.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Като кажеш коя е агенцията знаеш ли колко човека във форума ще направиш щастливи ? :-)
                          Иначе , ако наистина имаш някакви лични данни за някой , които си получил НЕ от човека е тъпо и не виждам смисъл от това. Аз поне никога не бих ровил кой къде какво..... Ако той самият иска да сподели сам нещо добре. Ето например Левчо ми е казвал какво прави и аз съм му казал също в коя агенция съм съответно :-)
                          Споко,в днешно време знаеш достъпа до информация е лесен,стига да искаш знаеш всичко,но важното е за какво я използваш тая информация,аз съм си такъв обичам да ровя,част от характера ми е ,но спазвам високо ниво на хигиена,за разлика от други форумни участници.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Знам, че си зле с четенето и смятането - та ти дадох готови линкове Е, въпреки това ти пак се осра, та и питаш защо ти намеквам за външния кенеф у вас...
                            Е да де според тези линкове България / а не София/ е над средното за Европа .
                            A person working in Bulgaria typically earns around 3,300 BGN per month
                            Както написах и ще повторя мъка Крети и 1 линк като хората не можеш да пуснеш :-). Най-добре виж ко става с хана и помисли как без газ ще топлиш стаите .... Уупс ама то не пускаше парното и като имаше газ :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Крети много си зле :-)

                              http://www.salaryexplorer.com/salary...c=33&loctype=1
                              Знам, че си зле с четенето и смятането - та ти дадох готови линкове Е, въпреки това ти пак се осра, та и питаш защо ти намеквам за външния кенеф у вас...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Дали ?
                                По-добре да е така.
                                Другото не е нормално....:-)

                                Коментар

                                Working...
                                X