IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

    Ей мине се не мине, и някой "разбирач" почне да слага такива обяви без да разбира изобщо какво пише в тях.
    Чакй сега ще пусне на 100 км от Милано нещо и ще каже, че това е в центъра му....:-)
    Тея хора живеят в някакъв свят на самозаблуди - бъркат желаното с реалното....
    А и да струват наистина по-малко от София / което за Милано никога не може да се случи/ никой не му пречи да не купува тук , а да отиде там да си вземе щом е преценил, че у нас не му е изгодно и да не реве в темата....
    Конкретната реалност е такава:
    Local Purchasing Power in Sofia is 4.70% lower than in Milan
    Average Monthly Net Salary (After Tax) 1,802.67 €
    (3,524.94 лв)
    897.62 €
    (1,755.21 лв)
    Price per Square Meter to Buy Apartment in City Centre 8,408.33 €
    (16,441.66 лв)
    2,305.57 €
    (4,508.31 лв)
    -72.58 %
    Price per Square Meter to Buy Apartment Outside of Centre 4,107.69 €
    (8,032.19 лв)
    1,469.24 €
    (2,872.96 лв)
    -64.23 %
    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 20.07.2022, 07:26.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение
      Купи си. Не се научихте ей
      2 room flat for auction in via Privata Filippo Abbiati, 1

      Morgantini, Milan View map
      From 35,581 €
      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 20.07.2022, 07:17.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        За сега все още съм повишител защото не виждам цените на имотите да падат. Инфлацията изяжда парите на хората в целия свят и адекватната реакция е да се опиташ да ги защитиш с покупка на нещо, а най-лесно е през НИ. Не разбирам и от какво да се страхувам, че ако се плаша от приказки и нормални процеси , нито щях да съм купила нещо досега, нито да печеля много пари от наеми. Няма нищо по-сладко от евтин имот ,а такива са все още в БГ и пазара е горещ. По морето е чудо в момента в Созопол, не може да се намери приличен двустаен апартамент за по-малко от 90-100000 евро и купувачи има много. Такова нещо не съм виждала досега от повече от 14-15 г.
        Точно така ви отхвърчаха на патките главите 2008а Беше Иху - а после тиху.
        Покупка на нещо вика , най-лесно НИ Това е най-трудната инвестиция, с най-голям разход и за транзакция, и текущ - и най не-ликвидната. Накратко казано - последния вариант за каквато и да е инвестиция, но понеже Гана знае само влог и НИ - като няма пари в депозитите - хвърля зар дано се падне нещо в НИ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение
          Ей мине се не мине, и някой "разбирач" почне да слага такива обяви без да разбира изобщо какво пише в тях.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение
            Ама какво ли значи АУЦЬОН
            ? <Auction>
            What are property auctions? Property or real estate auctions are an opportunity to buy a property at a very low price, around 30% below the market value. Auctions permit the forced sale of a property belonging to an individual or a company, normally due to a situation of non-payment of...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Не е вярно това! В корейската война се бият директно американски и руски самолети, даже руските свалят повече амврикански, да е свършил света тогава?
              Кът нищо ще преместят войната тук и окото им няма да мигне. Ядренна война няма да има! И двете страни се командват от едно и също място, но ако са решили да се сбият в ( и да я разрушат) източна европа, никой не може да ги спре!
              Пак говориш глупости, както обикновено:
              https://en.wikipedia.org/wiki/Air-to...tes#Korean_War

              Ако глупендерите решат да напъплят пак Източна Европа, поставяме националните ни предатели начело с ботя на първа линия пушечно месо - и нахлуваме в Рашастан, пък нека си мятат атома по собствените градове тогава

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение

                Моля да ми кажеш ЕДИН атрактивен проект в София с цена на зелено под 1200 евро. После другия умник, да ми прати обява под тази цена в Милано.

                тук говорите пълни тъпотии.
                https://www.idealista.it/en/immobile/22096899/
                https://www.idealista.it/en/immobile/25037368/
                https://www.idealista.it/en/immobile/25161343/
                https://www.idealista.it/en/immobile/25224552/


                Айде, да не съм ти брокер, да ти търся коптори
                Last edited by antani; 20.07.2022, 00:53.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  По Малинова долина почнаха да излизат цени около тези нива,сега не говоря дали са атрактивни или не,но говорим че след като почват да падат цените на зелено,това е тренд.
                  За мен в София е трудно да се говори за атрактивни места,локации,и имоти.
                  И преди съм писал,че съм живял и на Иван Асен до БФС,и в Иван Вазов в блока на ДСК,Виолина Маринова ми е била съседка и Ники Кънчев също в Яворов,така че който ми говори за локация в София само ще му се изсмея.
                  София се намира в България и носи теглото ,на целия Батак в държавата ,тотално целия град е омазан ,нито има улици,нито инфраструктура нито нищо където и да е,в който и да е квартал,една Надежда е по комфортна за живот от Иван Вазов вече,не че и Надежда не я застроиха,особено до парка е като в Манастирски Ливади вече...така че темата с локациите е смешна,и става за въдичка на провинциалистите да им вземат парите.
                  Ясно. Трендът почва от ж.к. Димитър Миленков значи. Интересно. И в Яворов е по-гадно от Манастирски. Да. Добре

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                    Миналата година, след като бях платил капаро отидох при нотариус на сделка. Дойде продавачката при нотариуса за да обяви че се отказва от сделката. Колко псувни отнесе, само аз си знам. Договорената цена беше 135К евро. Вчера в една от фейсбук групите попадам на продажба на същия имот. Исканата цена е 280К евро. Още я псувам тази патка , но каквото-такова.
                    Така така, а сега след лъготенето ти - фактите: на 135к не се е продало. Останалото лакърдии, няма нужда Нека си виси, на оферта - още 14 години хааааахахахаха!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                      Виждам, че всички тичат по огледи и нотариуси, вместо на плаж. Където и да отида само за покупки на имоти се говори и не са само българи. Колкото и да не ви се вярва, аз съм в Созопол, и виждам с очите си какво се случва ,а не чета в социалните медии или сайтовете Хубав, лош , Созопол, в момента е притегателно място за купувачи както от БГ, така и от странство
                      Ама ние ти вярваме, все пак сега е сезона и персонала сте там.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                        Малко извън темата за имотите, но тук има доста привърженици на грАдския транспорт. Аз не мога да си се представя без кола. Свободата ми на придвижване отива на кино. Дори и когато пътувам в чужбина си вземам кола под наем. Да не дава господ да опирам до обществен транспорт. От поне 25 години не съм го ползвал.
                        Ми в пустинята така. И у Пуевен даге, то разлика особена няма

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                          Е, аз помня Созопол и преди тези твой 25-30 г., помня и Сл. бряг и Св. Влас също, та определено ти казвам ,че не си прав Сега да не си помислиш, че те карам да се съгласиш с мен ,не нямам дори такива намерения. Колкото до това да се въртя до печката и двора, това не го правя където и да е ,та остава да го правя и в Созопол. Точно затова си плащам на една фирма по около 2000 лв. на година за да се грижи за градината и басейна ми ама това съм го писала вече няколко пъти
                          Мда, като си платиш - и накрая отъ инвестицията няма възвръщаемост, капо Та си дойдохме на думата с празните ти приказки.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Супер. Не е за вярване, че именно свлачищата ще ни пазят от навлеци.
                            Ша плувате направо от хола - с делфините, Като едни шарани

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Е то само това оставаше! Има още малко време за спасяване на кеш. Руснаците е логично да изкарват кеш и се спасяват от евентуални санкции, но това ще отмине и после... не ми се мисли къде ще отлетят цените на имотите. 12 без 5 е за последни сделки. Дъри, Лордиевич, Левчо и аз вече позакупихме още по нещичко. Да му мислят некупилите.
                              И после махмурлук или как се опукват за 5 години гастарски пари, изкарани с робски труд за 14 години Акъл море, глава шамандура.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение

                                Моля да ми кажеш ЕДИН атрактивен проект в София с цена на зелено под 1200 евро. После другия умник, да ми прати обява под тази цена в Милано.

                                тук говорите пълни тъпотии.
                                По Малинова долина почнаха да излизат цени около тези нива,сега не говоря дали са атрактивни или не,но говорим че след като почват да падат цените на зелено,това е тренд.
                                За мен в София е трудно да се говори за атрактивни места,локации,и имоти.
                                И преди съм писал,че съм живял и на Иван Асен до БФС,и в Иван Вазов в блока на ДСК,Виолина Маринова ми е била съседка и Ники Кънчев също в Яворов,така че който ми говори за локация в София само ще му се изсмея.
                                София се намира в България и носи теглото ,на целия Батак в държавата ,тотално целия град е омазан ,нито има улици,нито инфраструктура нито нищо където и да е,в който и да е квартал,една Надежда е по комфортна за живот от Иван Вазов вече,не че и Надежда не я застроиха,особено до парка е като в Манастирски Ливади вече...така че темата с локациите е смешна,и става за въдичка на провинциалистите да им вземат парите.

                                Коментар

                                Working...
                                X