IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Ем' айде де - залагайте!

    Утре е денят - с 0.75% ли ще изджаса лихвите дядя Федя или директно ще пуца с Гатлинга (1%)!
    (искам и обосновка)

    п.п.
    Аз залагам на 1%, защото те казаха, че паралелно с вдигането ще изтеглят и парична маса, само че се оказа, че изтеглянето върви с по-бавни темпове и дотук са изтеглили няма и половината от предвиденото! Затова компенсацията ще е с лихвите. А изплющят ли 1% на тезгяха - алтъните утре ще се гмурнат на 1680 $ ми се чини!
    1 ще е, спред мен..

    Коментар


    • 10:00 USD CB Consumer Confidence (Jul) 95.7 97.2 98.4
      10:00 USD New Home Sales (MoM) (Jun) -8.1% 6.3%
      10:00 USD New Home Sales (Jun) 590K 660K 642K

      Коментар



      • (Ройтерс) - Credit Suisse Group AG ще обяви напускането на главния изпълнителен директор Томас Готщайн, съобщи Wall Street Journal във вторник.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

          Може, може пък да решат че е дошъл момента за дигитален долар, евро и т.н с който да се елиминира кеша и да може да се следи всяка транзакция, както и да се направи почти невъзможно укриването на данъци.... знае ли човек...
          То това за CBDC си е едно на ръка, даже казаха, кога ще започне въвеждането му. В една държава даже има "промоция", който иска има бонус.
          Bitcoin fixes this!

          Коментар



          • - Фючърсите TTF за природен газ за кратко достигнаха над 190 евро за мегаватчас. Това ниво беше последно наблюдавано през март, малко след началото на авойна на Русия срещу Украйна.

            - Фючърсите на европейския природен газ се повишиха на моменти с почти единадесет процента до четиримесечен връх от 196 евро за мегаватчас.

            -︎ Фючърсите на природния газ в САЩ се повишиха с почти дванадесет процента и с $9,752 за милион BTU (британска топлинна единица; един BTU съответства на около три мегаватчаса) е толкова скъп, колкото беше преди 14 години.

            https://www.bild.de/geld/wirtschaft/...0250.bild.html

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
              https://www.zerohedge.com/political/...-time-midterms

              ​​​​​​ХАхаха тоя бастун налива масло в огъня на инфлацията
              Точно студентите ще бъдат най-ощетени от това което предстой. И той много добре го знае!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                Преди два месеца имаше прогнози и за 1300$ злато при агресивен ФЕД, имотите изобщо не можаха да ги сметнат!
                всичко над 0.25% е агресивно
                0.5,0.75,а на 1% ще е тотал фрийз на кредитния пазар в САЩ
                Европа разбира сме закъснение,а България сме 'остров на стабилност'.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  точно си мислех, че утре е подходящ ден за пут опции на алтъна да се вземат.
                  ако вдигнат с 1% може и 1600$ да видим в близките дни и разбира се курс под паритета с Еврото ( там алтъна много го бие тази зависимост)
                  Преди два месеца имаше прогнози и за 1300$ злато при агресивен ФЕД, имотите изобщо не можаха да ги сметнат!

                  Коментар


                  • https://www.zerohedge.com/political/...-time-midterms

                    ​​​​​​ХАхаха тоя бастун налива масло в огъня на инфлацията

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      Ем' айде де - залагайте!

                      Утре е денят - с 0.75% ли ще изджаса лихвите дядя Федя или директно ще пуца с Гатлинга (1%)!
                      (искам и обосновка)

                      п.п.
                      Аз залагам на 1%, защото те казаха, че паралелно с вдигането ще изтеглят и парична маса, само че се оказа, че изтеглянето върви с по-бавни темпове и дотук са изтеглили няма и половината от предвиденото! Затова компенсацията ще е с лихвите. А изплющят ли 1% на тезгяха - алтъните утре ще се гмурнат на 1680 $ ми се чини!
                      с 0,25 (преко сили) Даже най-вероятно без промяна. "изтелглянето на парична маса" ще се окаже "малка добавка". Щото иначе плащането на държавния дълг става мисия невъзможна и ще се наложи да не се вдига пак тавана. Ваканция на държавната хранилка не е изключена.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Ем' айде де - залагайте!

                        Утре е денят - с 0.75% ли ще изджаса лихвите дядя Федя или директно ще пуца с Гатлинга (1%)!
                        (искам и обосновка)

                        п.п.
                        Аз залагам на 1%, защото те казаха, че паралелно с вдигането ще изтеглят и парична маса, само че се оказа, че изтеглянето върви с по-бавни темпове и дотук са изтеглили няма и половината от предвиденото! Затова компенсацията ще е с лихвите. А изплющят ли 1% на тезгяха - алтъните утре ще се гмурнат на 1680 $ ми се чини!
                        точно си мислех, че утре е подходящ ден за пут опции на алтъна да се вземат.
                        ако вдигнат с 1% може и 1600$ да видим в близките дни и разбира се курс под паритета с Еврото ( там алтъна много го бие тази зависимост)

                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Oппа, колегата от аграрния форум пак е объркал Урл-адреса!

                          Да го посрещнем с добре дошъл!

                          Виелкомен, Андрешко!
                          Е все едно ти пък не си го объркал. Темата за наемите и за неинвестирането в имоти не е тази. :–))
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Ем' айде де - залагайте!

                            Утре е денят - с 0.75% ли ще изджаса лихвите дядя Федя или директно ще пуца с Гатлинга (1%)!
                            (искам и обосновка)

                            п.п.
                            Аз залагам на 1%, защото те казаха, че паралелно с вдигането ще изтеглят и парична маса, само че се оказа, че изтеглянето върви с по-бавни темпове и дотук са изтеглили няма и половината от предвиденото! Затова компенсацията ще е с лихвите. А изплющят ли 1% на тезгяха - алтъните утре ще се гмурнат на 1680 $ ми се чини!
                            Аз съм ЗА!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              целта на рецесията овен да се спасят валутите от девалвация е да се ударят руснаците, защото без дълбока рецесия потреблението на нефт ще е много високо...
                              помните ли при ковида какво стана, когато светът 'спря'
                              Потвърждавам, това е целта на голямата игра!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение
                                https://www.investor.bg/analizi/91/a...ciiata-356857/
                                Фед трябва да приложи тактиката на Волкър срещу инфлацията
                                Ем' айде де - залагайте!

                                Утре е денят - с 0.75% ли ще изджаса лихвите дядя Федя или директно ще пуца с Гатлинга (1%)!
                                (искам и обосновка)

                                п.п.
                                Аз залагам на 1%, защото те казаха, че паралелно с вдигането ще изтеглят и парична маса, само че се оказа, че изтеглянето върви с по-бавни темпове и дотук са изтеглили няма и половината от предвиденото! Затова компенсацията ще е с лихвите. А изплющят ли 1% на тезгяха - алтъните утре ще се гмурнат на 1680 $ ми се чини!

                                Коментар

                                Working...
                                X