IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
    Рекордно нисък дял на необслужваните ипотеки в края на полугодието. Под три процента!
    Какво се радваш като дете на захарен памук,наесен ще има резки промени За фирмените заеми и тма ли е така ?

    Коментар


    • Рекордно нисък дял на необслужваните ипотеки в края на полугодието. Под три процента!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
        Според статистиката ЮС икономиката била с втори пореден месец спад на бвп и въпреки, че според фед- а не било точно рецесия дали ще продължат с лихвените покачвания или тенденцията ще се обърне?
        Ще продължат, инфлацията е още висока, петролът също!
        А ЕЦБ какво готвят през Септември, бедна ти е фантазията!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
          Според статистиката ЮС икономиката била с втори пореден месец спад на бвп и въпреки, че според фед- а не било точно рецесия дали ще продължат с лихвените покачвания или тенденцията ще се обърне?
          Ще качват още

          Коментар


          • Първоначално изпратено от wolf66 Разгледай мнение

            Кои са тез дето се смееха бе пич, ти си в някаква паралелна реалност.
            Това беше преди 5 години.

            Коментар


            • Според статистиката ЮС икономиката била с втори пореден месец спад на бвп и въпреки, че според фед- а не било точно рецесия дали ще продължат с лихвените покачвания или тенденцията ще се обърне?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Когато тук говорех за силата на долара,всички се смееха,сега се оказа че долара цепи върхове и всичко се спасява натам...така че невежата не съм аз ,всички банки в Еврозоната още от години акостират в долари на финала ,така че толкоз за Еврозоната
                Има нещо наречено лихвен арбитраж, допускаш ли, че има някаква роля тука?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Това за вратовръзката си е от популизмите на Педро. Иначе по основната тема за доказването - вече е правено. Особени експертизи.

                  съдебната система го позволява при колективните искове. Правят се претеглени статистически експертизи и ако се докаже шикана банки и енергийни компании горят.

                  Подобна вълна от дела имаше, когато се доказа картел между почти всички продавачи на коли от 2006 до не помня коя години. Падаха се по 15% компенсации от цената на закупен нов автомобил и продавачите на коли, били те производители или посредници го издухаха…Да речем колата струва 50 000 €. 15 % не е малка сума + лихви + съдебни разноски по основно и изпълнително дело.

                  Животът е по интересен от която и да е фикция. Сега представи си държава с действаща съдебна система, която реагира адекватно при големи дисбаланси.

                  Ще видим какво ще стане.
                  Благодаря за разясненията.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Когато тук говорех за силата на долара,всички се смееха,сега се оказа че долара цепи върхове и всичко се спасява натам...така че невежата не съм аз ,всички банки в Еврозоната още от години акостират в долари на финала ,така че толкоз за Еврозоната
                    Кои са тез дето се смееха бе пич, ти си в някаква паралелна реалност.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                      Не съм разбрал, че си в долари, мислих, че си в лева/евро. Като се замисля, че в Европа има енергиен проблем, а САЩ си имат и газ и нефт, залагам пак на долар. В долари ще ми излезе по-изгодно след време да си купя имот. Може би е валидно и за тебе.

                      Иначе за твоите диви разбирания, кое е добро и кое е лошо... да не дава Господ да минем на корпоративен комунизъм и социализъм. Е тогава или си в матрицата или хвърчиш. Ама май нататък отиват нещата и ще ти се изпълни мечтата. Даже хората само ще искат държавна регулация, гарантирани дажби от енергия и храна. Чакам 16-30.9.2022г. да видим какво ще стане и дали Байдън ще е още Президент, имам интересно предчувствие.
                      И други знаят за долара но не говорят а действат. Иначе имам спомен , че Julius говореше на хората за долара а ти се прикачи когато се изясни и на слепите.. Щатите са по-напред в tightening cycle и натиснаха европейските си васали да налагат санкции на Русия, затова сега ще ядат дървото тъпите зелени джендъри. Свали санкциите и ще има евтин газ и петрол, ще има зърно и торове, желязо и строителни материали и цените ще паднат. Естествено ще поостане инфлацията от многото напечатани и раздадени фиатни пари и политиката на нулеви и отрицателни лихви, но поне геополитическия компонент ще изчезне. САЩ може да имат нефт и газ но пазара е глобален и нема да продават на вътрешен пазар за без пари само от гол патриотизъм.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                        Не съм разбрал, че си в долари, мислих, че си в лева/евро. Като се замисля, че в Европа има енергиен проблем, а САЩ си имат и газ и нефт, залагам пак на долар. В долари ще ми излезе по-изгодно след време да си купя имот. Може би е валидно и за тебе.

                        Иначе за твоите диви разбирания, кое е добро и кое е лошо... да не дава Господ да минем на корпоративен комунизъм и социализъм. Е тогава или си в матрицата или хвърчиш. Ама май нататък отиват нещата и ще ти се изпълни мечтата. Даже хората само ще искат държавна регулация, гарантирани дажби от енергия и храна. Чакам 16-30.9.2022г. да видим какво ще стане и дали Байдън ще е още Президент, имам интересно предчувствие.
                        Глобалния комунизъм и централно планиране виждаш се промъква бавно но сигурно.
                        Е,трябва да има причини,Ковид,войната ще измислят,ще ги нагласят нещата...в един момент държавата ще е навсякъде за да спасява ужким ,то вече бизнес без помощи не виждам,все са дотации,все помощи,навсякъде ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                          Не съм разбрал, че си в долари, мислих, че си в лева/евро. Като се замисля, че в Европа има енергиен проблем, а САЩ си имат и газ и нефт, залагам пак на долар. В долари ще ми излезе по-изгодно след време да си купя имот. Може би е валидно и за тебе.

                          Иначе за твоите диви разбирания, кое е добро и кое е лошо... да не дава Господ да минем на корпоративен комунизъм и социализъм. Е тогава или си в матрицата или хвърчиш. Ама май нататък отиват нещата и ще ти се изпълни мечтата. Даже хората само ще искат държавна регулация, гарантирани дажби от енергия и храна. Чакам 16-30.9.2022г. да видим какво ще стане и дали Байдън ще е още Президент, имам интересно предчувствие.
                          Като имат газ и нефт що са им такива цените, сравни с 2019 Тръмп.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            https://www.capital.bg/moiat_capital...niskite_lihvi/

                            Лихвите ще се вдигат. Кога, с колко и какво да се прави Зададеният от ЕЦБ курс към покачване ще се пренесе и в по-високи нива по кредитите и депозитите в България
                            Запиши си в тетрадката - лихвите няма да ги вдигат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Когато тук говорех за силата на долара,всички се смееха,сега се оказа че долара цепи върхове и всичко се спасява натам...така че невежата не съм аз ,всички банки в Еврозоната още от години акостират в долари на финала ,така че толкоз за Еврозоната
                              Не съм разбрал, че си в долари, мислих, че си в лева/евро. Като се замисля, че в Европа има енергиен проблем, а САЩ си имат и газ и нефт, залагам пак на долар. В долари ще ми излезе по-изгодно след време да си купя имот. Може би е валидно и за тебе.

                              Иначе за твоите диви разбирания, кое е добро и кое е лошо... да не дава Господ да минем на корпоративен комунизъм и социализъм. Е тогава или си в матрицата или хвърчиш. Ама май нататък отиват нещата и ще ти се изпълни мечтата. Даже хората само ще искат държавна регулация, гарантирани дажби от енергия и храна. Чакам 16-30.9.2022г. да видим какво ще стане и дали Байдън ще е още Президент, имам интересно предчувствие.

                              Коментар


                              • https://www.capital.bg/moiat_capital...niskite_lihvi/

                                Лихвите ще се вдигат. Кога, с колко и какво да се прави Зададеният от ЕЦБ курс към покачване ще се пренесе и в по-високи нива по кредитите и депозитите в България

                                Коментар

                                Working...
                                X