IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Така е, прав си. Но Ливадите/Витоша/Кръстова/Малинова са наистина най-гадните места за живеене в София - по-кофти райони от там едва ли има. Един Люлин е 100 пъти по-нормално място Ти си рядко в София, затова не ти прави впечатление. Обикновено в тези квартали живеят разни пришълци, никой кореняк-софиянец не би стъпил там, камо ли да живее.
    Защо са най-гадните места? В Люлин живял ли си? Аз съм живял там цели 3 години и мога да ти кажа, че е много, много зле там - кучета, цигани, каруци, сиромашия до шия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Just look at what Carol sends me.
      Pay attention to the word...guaranteed yield
      Защо гарантирана е в кавички?
      Това е все едно да кажа - ти си много "компетентен"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
        https://tradingeconomics.com/bulgaria/forecast
        Интересни прогнози дават за 10г бонд. Ако наистина в края на 2023 стигнат до 8,86%, не ми се вярва ипотечните кредити да се отличават.
        Само гледай какво ми пращат от Карол.
        Обърни на внимание на думичката...гарантирана доходност
        Attached Files

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          И аз имам улица, асфалт, тротоар, дръвчвта, спококствие....постнах снимки. На 30 м има детска градина, ресторант Виктория ми е на 150 метра пеша, мбал Св софия ми е на 300 м. Фитнес огромен на 400 м. трамвай на 300 м автобуси, мол българия на 1000 м. за мен мястото е перфектно.
          Щом ти харесва ,това е важното .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            Ако държавата трудно (скъпо) пласира дълг на международния пазар е нормално да се обърне към вътрешния. Когато банките почнат да купуват ДЦК с добра доходност е нормално да започнат да се опитват да привличат депозити от населението... и да има конкуренция за пациенти.
            С всяка следваща емисия пласиран дълг - доходността (за кредиторите) качва и в един момент ще стане по-сладко да кредитираш държавата отколкото разни позакъсали бизнеси..

            Предстоят интересни времена (в лошия смисъл на думата)
            А,така прекрасно виждаш как се изтегля ликвидност,и как парите стават скъпи.Процеси дирижирани от ЕЦБ енд къмпани,с няколко събрания решават и онова дето до оня ден си бягал от него че не струвало сега става скъпо .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
              Интересен материал за отражението на “данъка върху богатите”, т.е. данък върху имуществото на физическите лица резиденти и нерезиденти (с нетно богатство над 3 милиона евро) наречен “солидарен данък” върху имотния сектор в Испания. Засега е проектозакон. Предвижда се от 2023 да стане закон. Ще се приложи за две години като извънредна кризисна мярка. Десните се гърчат. Изобщо Педро системно ги побърква.

              Ники, сбъркал си държавата
              Ех, май да един рай е това ,рай,ти знаеш де
              Педро Санчес е много добър политик и лидер,трябва ни български Педро Санчес...Корнелия Нинова се опитва но слабо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                2023 ще е ужасна година за хората с тухли в главите.
                Кредит да имаш,вече ще бъде все едно имаш воденичен камък на врата
                Защо мислиш, че всички с тухли в главите непременно са с кредити? И, всъщност, кое е ужасното - тухлите в главите или кредитът?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  все гадни примери (като за умрял си в кожата ), а по-скоро някъде на чисто и зелено - поле, гора, планина - който както го разбира, а като иска град или магазин скачаш в колата и си там за минути ... не сме в Аляска

                  американците са по-широко скроени, но там пък залитат в много дълго каране, че са им се разстлали предградията леле майко..

                  супер смешно ми е как хората са навиди да дават милиони, че да живеят до метро, детски градини и тн...

                  между другото моя близка си взе кола само за да не се вози в Виенското метро, защото вече не е това, което беше...сега се премести живее във Франкфурт в самият град и пак има малка кола.

                  Европа не е това, което беше и централните части на градовете ще се пълнят все повече с отрепки и 'тарамбуки', но сме назад от Европа все още и слава богу.
                  За жалост реалността ни е такава, че хубави примери освен старите квартали няма.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
                    Е, хайде сега, тогава да ходим да живеем в Ботунец или Кремиковци
                    все гадни примери (като за умрял си в кожата ), а по-скоро някъде на чисто и зелено - поле, гора, планина - който както го разбира, а като иска град или магазин скачаш в колата и си там за минути ... не сме в Аляска

                    американците са по-широко скроени, но там пък залитат в много дълго каране, че са им се разстлали предградията леле майко..

                    супер смешно ми е как хората са навити да дават милиони, че да живеят до метро, детски градини и тн...

                    между другото моя близка си взе кола само за да не се вози във Виенското метро (!), защото вече не е това, което беше...сега се премести живее във Франкфурт в самият град и пак има малка кола.

                    Европа не е това, което беше и централните части на градовете ще се пълнят все повече с отрепки и 'тарамбуки', но сме назад от Европа все още и слава богу.
                    Last edited by bertram; 19.10.2022, 18:39.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      приказките как всичко трябва да ти е 'под носа' на мен ми звучат малко като на хора, които са си 'умрели в кожите'
                      имаме коли, имаме крака
                      Е, хайде сега, тогава да ходим да живеем в Ботунец или Кремиковци

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        2023 ще е ужасна година за хората с тухли в главите.
                        Кредит да имаш,вече ще бъде все едно имаш воденичен камък на врата
                        Нищо лошо няма да се случи на хората с пари и добра работа. Хората, пък без кредити и с пари ще се оглеждаме за още нещо "на сметка"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          И аз имам улица, асфалт, тротоар, дръвчвта, спококствие....постнах снимки. На 30 м има детска градина, ресторант Виктория ми е на 150 метра пеша, мбал Св софия ми е на 300 м. Фитнес огромен на 400 м. трамвай на 300 м автобуси, мол българия на 1000 м. за мен мястото е перфектно.
                          Oх, приятелю. ама за теб може да е перфектно, ти не живееш там постоянно. Идваш рядко ,не ходиш на работа, децата ти не растат там, не го даваш под наем, не продаваш. Супер ти е Иначе не ми го хвали ,аз съм старо софииско куче и знам къде е хубаво да се живее и къде не и определено там не искам ,нито да живея, нито да купувам за под наем. Познавахме ли се преди покупката щях да ти кажа къде трябва да купуваш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            И аз имам улица, асфалт, тротоар, дръвчвта, спококствие....постнах снимки. На 30 м има детска градина, ресторант Виктория ми е на 150 метра пеша, мбал Св софия ми е на 300 м. Фитнес огромен на 400 м. трамвай на 300 м автобуси, мол българия на 1000 м. за мен мястото е перфектно.
                            приказките как всичко трябва да ти е 'под носа' на мен ми звучат малко като на хора, които са си 'умрели в кожите'
                            имаме коли, имаме крака
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Разбира се ,че имат ! Може да не ти харесва, но определено имат. Имат и улици и булеварди, имат детски градини, училища, магазини ,ресторанти, кафенета, поликлиники, болници, читалища, библиотеки, стадиони, фитнеси, градски транспорт, метро и т.н. Имат всичко което Ливадите, Долините ,Вадите ги нямат
                              И аз имам улица, асфалт, тротоар, дръвчвта, спококствие....постнах снимки. На 30 м има детска градина, ресторант Виктория ми е на 150 метра пеша, мбал Св софия ми е на 300 м. Фитнес огромен на 400 м. трамвай на 300 м автобуси, мол българия на 1000 м. за мен мястото е перфектно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
                                https://tradingeconomics.com/bulgaria/forecast
                                Интересни прогнози дават за 10г бонд. Ако наистина в края на 2023 стигнат до 8,86%, не ми се вярва ипотечните кредити да се отличават.
                                2023 ще е ужасна година за хората с тухли в главите.
                                Кредит да имаш,вече ще бъде все едно имаш воденичен камък на врата

                                Коментар

                                Working...
                                X