IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

    Какъв е този сенилен чичо. Наистина ли вярвате на такива хора? Коментарите са доста интересни...
    Сенилния чичо предсказа предишния срив в жилищния пазар -сега ви слага сапунчето

    3,6,9 месеца ПРАААААААААААААСССССССС ЦЕНИТЕ В КАНАЛА

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

      Какъв е този сенилен чичо. Наистина ли вярвате на такива хора? Коментарите са доста интересни...
      Запомни си думите и ще си поговрим в началото на 2023-та как Краси е сенилен чичо..
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

        А бе Кавръков, ти умствено добре ли си?!
        Ако завалят ракетите, какви заешки сърца, какви имоти ще защитаваш, бе?!
        Единственото, което ти остава е по най-бързия начин да бягаш, и да се изнасяш надалеч от опасната зона, също да се молиш да не бъдеш изпарен от някоя ракета...
        Лично ще му купя едно синьо джони, ако ударят моя апартамент в Бургас

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Така и аз казвам ,да не дава Господ ,ама тези морски собственици много страхливи ,аз не знам айде купили имоти ,но с тия заешки сърца как ще ги защитават ,как ще защитават собствеността си ,решението за покупка ,ами Родината как ще защитават тези зайчета ?
          А бе Кавръков, ти умствено добре ли си?!
          Ако завалят ракетите, какви заешки сърца, какви имоти ще защитаваш, бе?!
          Единственото, което ти остава е по най-бързия начин да бягаш, и да се изнасяш надалеч от опасната зона, също да се молиш да не бъдеш изпарен от някоя ракета...
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            да се върнем към темата

            https://www.facebook.com/1330188264/...24263026200122

            нещо ново от Краси
            Какъв е този сенилен чичо. Наистина ли вярвате на такива хора? Коментарите са доста интересни...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Така и аз казвам ,да не дава Господ ,ама тези морски собственици много страхливи ,аз не знам айде купили имоти ,но с тия заешки сърца как ще ги защитават ,как ще защитават собствеността си ,решението за покупка ,ами Родината как ще защитават тези зайчета ?
              Ще чакаме на такива херои като тебе. Нали си мъж, млад в разцвета на силите.Няма страшно../пази, Боже.../.
              Не знам защо тъй се фрустрираш от морските собственици, само ще ти кажа че е много готино да си седнеш на тераската и да зяпаш морето.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                да се върнем към темата

                https://www.facebook.com/1330188264/...24263026200122

                нещо ново от Краси
                Този човек няма ли срам?

                Изобщо всички, които дават грешни прогнози от години, следва да постъпят доблестно и да замълчат завинаги по темата.
                Last edited by MrCurious; 10.10.2022, 14:49.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  прави си гаргара с вас и докато му се връзвате ще ви бъзика
                  няма значение дали путин ще метне атом по Украйна, Румъния или където и да било другаде - стигне ли се до такава ескалация сме под вода
                  Да не дава Господ!
                  Накавръков никаква гаргара не си прави, ами още не може да преглътне че имал за апарт, сега има за гараж. Май под твое вещо ръководство

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    прави си гаргара с вас и докато му се връзвате ще ви бъзика
                    няма значение дали путин ще метне атом по Украйна, Румъния или където и да било другаде - стигне ли се до такава ескалация сме под вода
                    Да не дава Господ!
                    Така и аз казвам ,да не дава Господ ,ама тези морски собственици много страхливи ,аз не знам айде купили имоти ,но с тия заешки сърца как ще ги защитават ,как ще защитават собствеността си ,решението за покупка ,ами Родината как ще защитават тези зайчета ?

                    Коментар


                    • да се върнем към темата

                      https://www.facebook.com/1330188264/...24263026200122

                      нещо ново от Краси
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                        Не се и съмнявям, че се молиш горещо да се случи нещо в Бургас. Ако може и във Варна, нали, само и само да стане катаклизъм и да се срутят цените. Това не е нормално, нали знаеш.
                        прави си гаргара с вас и докато му се връзвате ще ви бъзика
                        няма значение дали путин ще метне атом по Украйна, Румъния или където и да било другаде - стигне ли се до такава ескалация сме под вода
                        Да не дава Господ!
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                          Не се и съмнявям, че се молиш горещо да се случи нещо в Бургас. Ако може и във Варна, нали, само и само да стане катаклизъм и да се срутят цените. Това не е нормално, нали знаеш.
                          Чакай малко ,споделям новини ,тия новини аз ли ги пиша ?
                          Или може би съм чат от руските спец служби ?А ?
                          Я си представи че изведнъж излезат данни че камиона е натоварен с експлозиви в България ?
                          Как ще гледа Русия на територията ?
                          Според теб ,в настоящата обстановка ?
                          Моята вина каква е ?
                          Хората като са купували имоти в Бургас ,знаели ли са че от Бургас ще тръгне камион тъпкан с взрив да разрушава моста над Крим ?

                          Коментар


                          • Не се и съмнявям, че се молиш горещо да се случи нещо в Бургас. Ако може и във Варна, нали, само и само да стане катаклизъм и да се срутят цените. Това не е нормално, нали знаеш.

                            Коментар


                            • https://www.burgasinfo.com/news/view/5/120719

                              РУСКИТЕ СЛУЖБИ !-ШОК НОВИНА !!!- Руското следствие: Камионът, взривил Кримския мост, е тръгнал от Бургас, където се е качил на ферибот !!!!!!!!

                              Е..... О СИ Е М...ТА - БУРГАС Е СЛОЖЕН НА КАРТАТА КАТО ТЕРИТОРИЯ ОТ КОЯТО ТРЪГВАТ КАМИОНИ С БОМБИ ДА РАЗРУШАВАТ КРИМСКИЯ МОСТ !!!!!



                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                И на мен ми се струва скъпо... ама опашка от чакащи да влязат и резервации се правят седмица предварително.
                                Подобно нещо ми се е случвало само по ного елитни кръчми на Запад и Изток....
                                У наш мол и през акъла ми не е минавала идеята, че може да се случи...

                                ПП Кавръче, всеки си решава как да го направи - в мола има деЦка игрова зона .... децата я харесват много....
                                Децата харесват това което им прожектираш-остави ги на таблета и ще имаш зомбита в къщи,остави ги на телевизора нон стоп ,после чакай да учат и да четат ,хвълряй ги по моловете и после се чуди защо светогледа и културата им не се отличава от масовката -В моловете първо въздуха е застоял,задушно е ,остави само че е скъпо ,има достатъчно ресторанти ,наеми апаратамент ако искаш даже за един ден ,по евтино ще ти е ,има хиляди опции ,на мойто дете рожденния ден г правих в заведение на Докторската градина ,в Испания наемахме преди част от Макдоналдс с опции за игри навън -мола е най-отвратителното място за едно дете

                                Коментар

                                Working...
                                X