IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Като минат и битовите потребители на свободния пазар ще стане весело.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Охо чакай,чакай тока сега е евтин.
      Станат ли по масови забрави за евтин ток,плюс ще им сложат и допълнителен данък.
      Четете малко и Аутомотив новини .
      Като минат и битовите потребители на свободния пазар ще стане весело.

      Коментар


      • Аве кой хФалеше Бургас? Снощи минах оттам през към 23 часа, такава смрад на изгоряла гума, че не се трае! Пари ми дай не бих живял там. УжасТ!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Що пък да са безбожно скъпи, като тока ти е 10 пъти по-евтин от горивото. Като първоначална инвестиция са по-скъпи, но поглеждайки в перспектива, цените се изравняват. Проблема е в липсата на гараж, където да зареждаш на нощна тарифа.
          Охо чакай,чакай тока сега е евтин.
          Станат ли по масови забрави за евтин ток,плюс ще им сложат и допълнителен данък.
          Четете малко и Аутомотив новини .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

            Какво да купим, чакаме бомбите. Путин ще тресне Бургас и Варна заради камиона, не разбра ли. Сега ще продадем всичко е ще сложим кеша на 2 процента лихва за 6 години, за по сигурно
            Не знам за бомбите но след вчерашните удари Украйна спира износа на ток за Европа.
            Тъпите ви кратуни не виждат че войната вече е на прага ни.
            Когато следващия път пуснат пак алармите и сирените в София,пак ще си мислите че правят тестове,НО тестовете минаха .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Лизинг и частно лице....Лошо и неизгодно.

              Момето сигурно има някой, който да плаща вноските - иначе е доста необмислено. А това с препродажбата пък...Не знам дали си чувал, но при лизинга обикновено има една дупка между пазарна стойност и балансова стойност. Има рискове и то сериозни там - особено в Булгаристан, където и застрахователите не струват...Недай боже стане някой фал, ще трябва хем да плаща, хем кола няма да има... Но ти си знаеш.
              Е нещо и сложиха лимит - 20000 км на година. Или по- точно за 5 години да не надвишава 100000 км.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Пеша бре, движението е безценно, нещо против ли имаш него?
                Ей тва е "инвеститор". Тел да му вкараш отзад с резба ще излезе.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Лизинг и частно лице....Лошо и неизгодно.

                  Момето сигурно има някой, който да плаща вноските - иначе е доста необмислено. А това с препродажбата пък...Не знам дали си чувал, но при лизинга обикновено има една дупка между пазарна стойност и балансова стойност. Има рискове и то сериозни там - особено в Булгаристан, където и застрахователите не струват...Недай боже стане някой фал, ще трябва хем да плаща, хем кола няма да има... Но ти си знаеш.
                  Ще я спася ако види зор. Прехвърля го на мен и чао. Тъкмо и аз ще си повозя гъза. Но тя вече започна втора работа и с доход около 2700 чист след удръжки е по-добре. Абе мерак знаеш как се гаси.
                  Да, може винаги да продаде и ако е след година ще загуби малко но няма да е драма. Тя перна 20% първоначална вноска и и оферираха добра месечна вноска.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Телефон вземи One plus ,те са читави андроиди.
                    Не, ще си взема телефон с бутони и без нет за ежедневното ало което е стотици разговори - работата го налага, неминуемо е. Не ми трябва следене, пароли и да го пипам с ръкавици. За нет, банкиране, мейли и форума втори умерен като екстри смарт телефон без сим карта.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Не, не си ме разбрал. Само една кола си купих нова още 2018. Другата е 2017 и я купих 2020 от където трябва. Ей това моме за което ти писах награби лизинг но печели 30000 лв от цената надолу. Колата е 2021. Казвам и, утре може да продадеш, мисли за това. И съм прав. Телефона ми е 2017 Самсунг Галакси Ноут 8. Вече издиша с батерията, ще си купя евтин и нов, нема се забием на Айфон 13 (даже не ги знам моделите както трябва) за 3000 лв, споко. Та 2800 лв ли беше...пак са ужасно много за телефон.
                      Лизинг и частно лице....Лошо и неизгодно.

                      Момето сигурно има някой, който да плаща вноските - иначе е доста необмислено. А това с препродажбата пък...Не знам дали си чувал, но при лизинга обикновено има една дупка между пазарна стойност и балансова стойност. Има рискове и то сериозни там - особено в Булгаристан, където и застрахователите не струват...Недай боже стане някой фал, ще трябва хем да плаща, хем кола няма да има... Но ти си знаеш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Понеже спомена колите,затова.
                        Плана е прост.
                        Електричките ще станат безбожно скъпи ,а колите които караш сега,в момента ще ги унищожат със скъпи горива,липса на поддръжка и липса на производство до 10 години
                        Ще имаш достъп до кола,НО под наем
                        Това са планирали и то е в ход
                        Що пък да са безбожно скъпи, като тока ти е 10 пъти по-евтин от горивото. Като първоначална инвестиция са по-скъпи, но поглеждайки в перспектива, цените се изравняват. Проблема е в липсата на гараж, където да зареждаш на нощна тарифа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Колата е пасив ,апартамента не е.
                          Когато имаш собствен апартамент,спестяваш от наеми,защото така или иначе имаш разход,наем,който реално не дължиш при собствено жилище,и така имаш актив,с който увеличаваш доходите си.
                          Не спестяваш. Или изплащаш кредит вместо да плащаш наем или заключваш капитала да спинка за следващото поколение, но капитала не ти носи доход през тези десетилетия. С колата също е така. Трябва да се придвижваш. Може и с обществен транспорт. Колата е пасив - глезотия, без която дедите ни не са умрели!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            И с кво се придвижва, с градския транспорт? Баси "инвеститорите".
                            Пеша бре, движението е безценно, нещо против ли имаш него?
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Не, не си ме разбрал. Само една кола си купих нова още 2018. Другата е 2017 и я купих 2020 от където трябва. Ей това моме за което ти писах награби лизинг но печели 30000 лв от цената надолу. Колата е 2021. Казвам и, утре може да продадеш, мисли за това. И съм прав. Телефона ми е 2017 Самсунг Галакси Ноут 8. Вече издиша с батерията, ще си купя евтин и нов, нема се забием на Айфон 13 (даже не ги знам моделите както трябва) за 3000 лв, споко. Та 2800 лв ли беше...пак са ужасно много за телефон.
                              Телефон вземи One plus ,те са читави андроиди.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Понеже спомена колите,затова.
                                Плана е прост.
                                Електричките ще станат безбожно скъпи ,а колите които караш сега,в момента ще ги унищожат със скъпи горива,липса на поддръжка и липса на производство до 10 години
                                Ще имаш достъп до кола,НО под наем
                                Това са планирали и то е в ход
                                Аз дотогава ще хвана начален Паркинсон и не ще ми трябва кола. Има си метро и градски транспорт. А за прибиране след пойка и таксита.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X