IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Като му дойде времето ще видим ,постнах линка на Тобо за опции сега моите решения са лични ,тук има хора които не ми мислят доброто не само на мен а и като цяло .Лоши хора ,доказали се .
    Относно горивата кактов видя и днес публикувах цените на Шел България от миналата седмица които се отнасят за всички корпоративни клиенти .
    Горивата са много ,много скъпи ,това е факт
    Това са глупости и детинщини. Никой не ти мисли злото. Да, шегуваме се честто за твоя сметка, но ти вече ставаш на 41 и ако на майтап не може да носиш, то се замисли какво още търсиш в темата. Ето аз си признавам, че доста често те майтапя заедно с ратко. Но не можеш да не признаеш доброто чувство за хумор на ратко. В никакъв случай обаче не ти мислим лошото. Кажи поне какво мислиш за зеленото, дали си променил мнението си относно зеленото и новото строителство. Заложих 2бут 4рози за тебе.


    пп. Офертата за етажа все още е валидна и джонката потвърди цената която някой би дал. Вземи сега парите за да не вземеш много по-малко след време. Цените в провинцията първи започват падат и последни се покачват, знаеш го.
    Last edited by ВълчоМечков; 15.11.2022, 18:02.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
      Не е важно кой какво говори. Важно е той какво казва:
      [ATTACH=CONFIG]n3990266[/ATTACH]
      Този е пътник -

      SEC Chair Gary Gensler under fire amid FTX crypto chaos

      https://finance.yahoo.com/video/sec-...y0EKWkREnyb1L_

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

        Стига бе Кольо, тук си говорим за имоти, много хора са ти давали инфо, а сега ти отказваш да дадеш такова. Обърна го на детска градина "На си ти куклата, дай си ми парцалките." Какво прекалено лично има в това да ни кажеш дали е станала сделката при Тобо и на каква цена. Нито ще спорим, нито нищо. Сам си решаваш. Интересно е за аудиторията дали си избрал ново строителство, пред старо ЕПК. Аз бих се зарадвал ако кажеш, че си дал капаро и даже ще ти даваме инфо къде какво да купуваш когато дойде време за довършителните работи.

        Отделно те пипитах да коментираш факта, че до момента не се случи това което ти каза за горивата. Какво лично има в това? Казал си нещо, за пореден път не си познал. Много важно. Интересно ми беше какъв би бил коментара ти. Не е проблем да даваш грешни прогнози, а е мъжко да си признаваш когато сгрешиш. Правил си го и това ти прави чест.
        Като му дойде времето ще видим ,постнах линка на Тобо за опции сега моите решения са лични ,тук има хора които не ми мислят доброто не само на мен а и като цяло .Лоши хора ,доказали се .
        Относно горивата кактов видя и днес публикувах цените на Шел България от миналата седмица които се отнасят за всички корпоративни клиенти .
        Горивата са много ,много скъпи ,това е факт

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

          Има ли нещо в газета.ру за стабилните цени на недвижимите имоти в Новосибирск? Чувам, че спят на отворени прозорци, защото не се издържа от жега при нечувано ниските цени.
          Eто ти една панелка на 1000 евро / м2 aka Люлин, последен етаж за ремонт -

          https://www.avito.ru/novosibirsk/kva...et._2413496989

          Коментар


          • Не е важно кой какво говори. Важно е той какво казва:
            Click image for larger version

Name:	garry.jpg
Views:	1
Size:	45.3 КБ
ID:	3990266

            Last edited by better; 15.11.2022, 17:45.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Вълчо ,

              Избягвам вече прекалено лични теми .
              Дистанциран съм от дребни спорове и поради тази причина ще се въдържа да ти отговоря.
              Не го приемай лично .
              Стига бе Кольо, тук си говорим за имоти, много хора са ти давали инфо, а сега ти отказваш да дадеш такова. Обърна го на детска градина "На си ти куклата, дай си ми парцалките." Какво прекалено лично има в това да ни кажеш дали е станала сделката при Тобо и на каква цена. Нито ще спорим, нито нищо. Сам си решаваш. Интересно е за аудиторията дали си избрал ново строителство, пред старо ЕПК. Аз бих се зарадвал ако кажеш, че си дал капаро и даже ще ти даваме инфо къде какво да купуваш когато дойде време за довършителните работи.

              Отделно те пипитах да коментираш факта, че до момента не се случи това което ти каза за горивата. Какво лично има в това? Казал си нещо, за пореден път не си познал. Много важно. Интересно ми беше какъв би бил коментара ти. Не е проблем да даваш грешни прогнози, а е мъжко да си признаваш когато сгрешиш. Правил си го и това ти прави чест.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                В Бърнли кризата с разходите за живот във Великобритания удари домакинствата -

                Пропускането на обяда всеки ден и гледането на телевизия с одеяла, за да се стоплят, не е начинът, по който Ан и Кийт Хартли са си представяли пенсионирането си в Бърнли, градът в Северна Англия, засегнат най-силно от кризата с разходите за живот във Великобритания.
                Хората тук също са изправени пред най-високия ефективен процент на инфлация в континентална Великобритания, според Center for Cities, тъй като харчат повече от доходите си за стоки от първа необходимост, чиито цени са се повишили най-рязко.
                Потребителите в Бърнли отбелязаха ръст на цените с 11,7% през годината до септември, според мозъчния тръст, в сравнение с 10,1% в национален мащаб и 9,1% в Лондон.
                42-годишната Уенди Полард, самостоятелно заета продавачка на книги и майка на две деца, е шокирана, че сега плаща за хляб и мляко от спестявания, натрупани, за да заведе децата си на почивка.
                „Кой всъщност си е помислил преди пет години, че ще седите, треперейки на дивана с бутилка с гореща вода, опитвайки се да измислите най-добрия и най-ефективен начин за изсушаване на прането си?“ https://www.reuters.com/markets/euro...me-2022-11-15/
                Има ли нещо в газета.ру за стабилните цени на недвижимите имоти в Новосибирск? Чувам, че спят на отворени прозорци, защото не се издържа от жега при нечувано ниските цени.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Чист хазарт е тая работа ,рулетка както искаш го наречи
                  Махай кучИто, до 2 год 99% от шитните няма да ги има.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                    Помня опитите за психоза на четящите тук. Нафта над 5 лева. Ракети по НИ в морските курорти. За четящите с по-слаби нерви, това не са били дребни спорове.
                    Уважаеми клиенти,

                    Бихме искали да ви уведомим, че фиксирани седмични цени на следните горива ще бъдат променени от 14.11.2022 :
                    Shell FuelSave 95: от 2.49 лв. на 2.48 лв. без ДДС за литър
                    Shell FuelSave Diesel: от 2.86 лв. на 2.83 лв. без ДДС за литър-3,39 с ДДС-Не виджам ниски цени на дизела ?-Беше стигнал 3,60 ,кое не се е сбъднало ,цените са много високи ,само криза ще ги свали ,нафта над 5 лева не съм прогнозирал
                    Shell V-Power 95: от 2.69 лв. на 2.67 лв. без ДДС за литър
                    Shell V-Power Racing: от 2.87 лв. на 2.85 лв. без ДДС за литър

                    Фиксираните седмични цени на следните горива остават без промяна:
                    Shell V-Power Diesel: 3.17 лв. без ДДС за литър
                    Shell Autogas: 1.02 лв. без ДДС за литър
                    Shell AdBlue: 2.49 лв. без ДДС за литър





                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      https://www.investor.bg/a/541-kripto...mama-i-zabluda
                      Милиардерът Чарли Мънгър: Криптовалутите са зловредна комбинация от измама и заблуда

                      Заместник-председателят на Berkshire е дългогодишен скептик по отношение на криптосвета


                      Добрите идеи, доведени до злочесто прекаляване, се превръщат в лоши идеи“, каза Мънгър. „Никой няма да ви каже имам един боклук, който искам да ти продам. Те казват – имам блокчейн“.
                      Прав е. Кралят е само един.

                      Коментар



                      • В Бърнли кризата с разходите за живот във Великобритания удари домакинствата -

                        Пропускането на обяда всеки ден и гледането на телевизия с одеяла, за да се стоплят, не е начинът, по който Ан и Кийт Хартли са си представяли пенсионирането си в Бърнли, градът в Северна Англия, засегнат най-силно от кризата с разходите за живот във Великобритания.
                        Хората тук също са изправени пред най-високия ефективен процент на инфлация в континентална Великобритания, според Center for Cities, тъй като харчат повече от доходите си за стоки от първа необходимост, чиито цени са се повишили най-рязко.
                        Потребителите в Бърнли отбелязаха ръст на цените с 11,7% през годината до септември, според мозъчния тръст, в сравнение с 10,1% в национален мащаб и 9,1% в Лондон.
                        42-годишната Уенди Полард, самостоятелно заета продавачка на книги и майка на две деца, е шокирана, че сега плаща за хляб и мляко от спестявания, натрупани, за да заведе децата си на почивка.
                        „Кой всъщност си е помислил преди пет години, че ще седите, треперейки на дивана с бутилка с гореща вода, опитвайки се да измислите най-добрия и най-ефективен начин за изсушаване на прането си?“ https://www.reuters.com/markets/euro...me-2022-11-15/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Вълчо ,

                          Избягвам вече прекалено лични теми .
                          Дистанциран съм от дребни спорове и поради тази причина ще се въдържа да ти отговоря.
                          Не го приемай лично .
                          Помня опитите за психоза на четящите тук. Нафта над 5 лева. Ракети по НИ в морските курорти. За четящите с по-слаби нерви, това не са били дребни спорове.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                            Май си пропуснал тази лекция, и не само -

                            https://www.freepik.com/premium-vect...e_22761147.htm
                            Не ме занимавай с картинки, ето тука на някой ако му се чете. Колко съм пропуснал си е за моя сметка

                            https://en.wikipedia.org/wiki/Risk_aversion

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                              Кольо, когато цените на горивата скочиха, ти каза, че това е още нищо и, че тепърва щели да поскъпват още. Това не се случи, напротив както винаги, случи се точно обратното на това което ти предрече. Как ще коментираш този факт?

                              И стига си скромничил, а кажи колко отстъпка ти направиха в Тобо? Защо мълчиш като комунист на разпит? Кога се очаква да довършат сградата в Люлин?
                              Вълчо ,

                              Избягвам вече прекалено лични теми .
                              Дистанциран съм от дребни спорове и поради тази причина ще се въдържа да ти отговоря.
                              Не го приемай лично .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Вие сте богати ,говорим като цяло .Богатите като Вас няма да бъдат зсегнати
                                Кольо, когато цените на горивата скочиха, ти каза, че това е още нищо и, че тепърва щели да поскъпват още. Това не се случи, напротив както винаги, случи се точно обратното на това което ти предрече. Как ще коментираш този факт?

                                И стига си скромничил, а кажи колко отстъпка ти направиха в Тобо? Защо мълчиш като комунист на разпит? Кога се очаква да довършат сградата в Люлин?

                                Коментар

                                Working...
                                X