IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Ратко, остави Гоцето на Радомирци :-)
    А я кажи Бетерчо как го виждаш след поредната новина...не че е неочаквано...дори писах преди, че скоро ще има поредица от подобни новини до нулирането....
    https://business.dir.bg/kompanii/por...d-kraha-na-ftx
    Дали ще изкупи маломерките в Папура докато спасява койните :-))))
    Нулирани са идиотите, които държат децентрализиран актив в централизирана борса (всъщност прикрита банмка). Мен не ме мисли, аз знам как да си съхранявам "имането".

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Има и клип качен,там Георги Шопов прочувствено обяснява как Тобо груп вече 29 години няма нито едно заведено дело от клиенти за незавършена сграда или друго,за малко се просълзих като половин час по рано им разцъках всичките булстати, и видях ООД то за 100 лева,не ми се ровеше още да търся свързани лица.
      Който има въпроси и иска инфо може да ми пише ,разбира се безплатно ще му дам информацията и то бързо за някоя фирма ,понеже имам платен акаунт за служебни нужди .
      Шопов е най-нагъл лъжец. Други на партийно ниво стоят зад него, този шупляк е една мижитурка. Перат се пари здраво там. Не бих му дал и 10 лева предплата.

      Коментар


      • Изявление от ЕЦБ ,от днес
        https://bnr.bg/post/101743277/lagard...eto-na-lihvite


        Все още имаме да извървим дълъг път и не сме приключили с инфлацията, така че, да, ще продължим да повишаваме лихвените проценти", каза Лагард.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Ами има ги, факт! Тез Крит не съм ги чувал, предполгам са поредните, които са драснали някъде на топло с мангизите на хората.
          зорлем завършиха една сграда в младост, клиентите им довършваха
          и една им остана в банката
          Last edited by ratten; 28.11.2022, 21:47.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            аз така и не го разбрах, защо не продаде всичко на 60к и сега да е натоварил х4
            нищо нема да изкупи из папура, по проста причнина, че нема какво да се купи
            може нещо по ливадите и гоцето евентуално да закачи + кредитче
            Не е продал щото са му казали, че ще стане 200К или 2М ама представяш ли си доларес......бива ли така койните да се мерят във фиатки....Койните не могат да се мерят в розАв домат например щото докато стане плащането домата се е скапал, а таксата за 1 плащане на кило розав домат е равна на 10 кила ромат ... Купуваш 1 кило, а плащаш 11 кила яко :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Бе нз. Аз като си гледам тухлената стеничка 50см. дебела външна с дървена двуслойна дограма, при това разчупена, която не е мръднала за 25г., съм склонен да се съглася с Джони. Терасата-широка, плочките не са мръднали 30г. Дограмата ПВЦ също. Вътре , само първокласен испански гранитогрес, част от който трябваше да подменя, швейцарско осветление, а аз катила на всичко това, сложих китайски климатик GREE.
              GREE са добри климатици. А по-добро от дървото като материал няма, няма и да има. Ново строителство ако не е с дървена дограма директно отпада като алтернатива само по този важен критерий.
              Last edited by ejonny2376; 28.11.2022, 21:45.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Хахах, ползвани технологии в Булгаристан. На хартия и реклама е едно, изпълнението на бай Мангау е съвсем друго.
                Просто те съветвам да минеш покрай нов груб строеж преди да налепят пластмасите по фасадата (които го скриват) и да видиш кривините и фугите. По-некачествен материал от съвременния няма как да има - пластмаса и кухи тухли винербергер дето се чупят само като ги пипнеш, турски цимент и пр.

                Най ми е смешно как повтаряте едни и същи лъжи, за да си рекламирате боклуците, смятайки хората за идиоти. На всеки сайт ми качили разни картинки с градини, поточета и птички, най-висок клас строителство, а като идеш на място - 24 карата боклук и мизерия. На БГ строител и инвеститор да се довериш - няма по-голям глупак от купувачът на ново строителство.
                Има и клип качен,там Георги Шопов прочувствено обяснява как Тобо груп вече 29 години няма нито едно заведено дело от клиенти за незавършена сграда или друго,за малко се просълзих като половин час по рано им разцъках всичките булстати, и видях ООД то за 100 лева,не ми се ровеше още да търся свързани лица.
                Който има въпроси и иска инфо може да ми пише ,разбира се безплатно ще му дам информацията и то бързо за някоя фирма ,понеже имам платен акаунт за служебни нужди .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                  [/B]

                  Такава тръпка наистина ми харесва - ва банк - или ще гърми, или ще става

                  Пусто семка е моята, нямам топки да влезна така, ни сърце после да устискам, докато ги построят. Ама хвала на такива люде като тебе, дето действат със замах. Сериозно.
                  песимисчо да ти каже ка става
                  секи ден разходки до обекта и разговори с бригадира
                  а той, както сега разбирам само с 20% влизал в играта

                  ама не е работа иначе, маломерка тук, маломерка там,
                  като тръгна с пощенската чанта за наемите ми се разказва играта, докато обиколя по-отдалечените адреси.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Еми признавам, не знаех , че има такива :-) А колко е сериозна потърси в гугъл инфо кои са Крит и комплекс 20 бора в Ливадите например :-)
                    Ами има ги, факт! Тез Крит не съм ги чувал, предполгам са поредните, които са драснали някъде на топло с мангизите на хората.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      това с 20% на договор и 80 на акт 16 беше в един според мен кратък перион
                      и за странни места, като гоцето примерно

                      за инфо на лордчето,
                      аз примерно гледам предимно зеленото
                      - често е по-тънко
                      - случва се да може да избираш от няколко маломерки в сградата
                      - захлюпваш ги на куп и не са ти насяти из целия квартал
                      - и разбира се тръпката, тръпката е доста по-силна
                      Краля на зеленото си оставаш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Общите части са друга бира и безспорен факт, че се увеличават с всяка година по-ново.
                        Това е просто скрито вдигане на цената ...., но няма отношение към подобряването на техническите параметри. Всеки по-нов апарт е с нещо по-добър от предният ми като ползвани технологии
                        Хахах, ползвани технологии в Булгаристан. На хартия и реклама е едно, изпълнението на бай Мангау е съвсем друго.
                        Просто те съветвам да минеш покрай нов груб строеж преди да налепят пластмасите по фасадата (които го скриват) и да видиш кривините и фугите. По-некачествен материал от съвременния няма как да има - пластмаса и кухи тухли винербергер дето се чупят само като ги пипнеш, турски цимент и пр.

                        Най ми е смешно как повтаряте едни и същи лъжи, за да си рекламирате боклуците, смятайки хората за идиоти. На всеки сайт ми качили разни картинки с градини, поточета и птички, най-висок клас строителство, а като идеш на място - 24 карата боклук и мизерия. На БГ строител и инвеститор да се довериш - няма по-голям глупак от купувачът на ново строителство.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          това с 20% на договор и 80 на акт 16 беше в един според мен кратък перион
                          и за странни места, като гоцето примерно

                          за инфо на лордчето,
                          аз примерно гледам предимно зеленото
                          - често е по-тънко
                          - случва се да може да избираш от няколко маломерки в сградата
                          - захлюпваш ги на куп и не са ти насяти из целия квартал
                          - и разбира се тръпката, тръпката е доста по-силна


                          Такава тръпка наистина ми харесва - ва банк - или ще гърми, или ще става

                          Пусто семка е моята, нямам топки да влезна така, ни сърце после да устискам, докато ги построят. Ама хвала на такива люде като тебе, дето действат със замах. Сериозно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Преди време ги бях гледал точно в сайта им . Не ме устройват и нататък не съм се интересувал. Не са моите хора макар и Жонката да мисли друго :-)
                            Договорите при зеленото са почти без значение...или поемаш риска или не.... В момента е напрегната ситуацията и има риск при всеки зелен. Писах и преди - продажбите на съседа ми от няколко месеца насам са замръзнали при това на нещо, което е построено доста напред..., а и той има кеш....НО.....
                            айде пак сега
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Ратко, остави Гоцето на Радомирци :-)
                              А я кажи Бетерчо как го виждаш след поредната новина...не че е неочаквано...дори писах преди, че скоро ще има поредица от подобни новини до нулирането....
                              https://business.dir.bg/kompanii/por...d-kraha-na-ftx
                              Дали ще изкупи маломерките в Папура докато спасява койните :-))))
                              аз така и не го разбрах, защо не продаде всичко на 60к и сега да е натоварил х4
                              нищо нема да изкупи из папура, по проста причнина, че нема какво да се купи
                              може нещо по ливадите и гоцето евентуално да закачи + кредитче
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Бе нз. Аз като си гледам тухлената стеничка 50см. дебела външна с дървена двуслойна дограма, при това разчупена, която не е мръднала за 25г., съм склонен да се съглася с Джони. Терасата-широка, плочките не са мръднали 30г. Дограмата ПВЦ също. Вътре , само първокласен испански гранитогрес, част от който трябваше да подменя, швейцарско осветление, а аз катила на всичко това, сложих китайски климатик GREE.
                                Това е хубаво. Колкото повече различни мнения по-добре. А най-добре хората да купуват повече крипто, акции , злато и т.н. Само не имоти.... По-малко маймуни на клона :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X