IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Ами имах продажби и на 40к. Оттам надолу спрях.Имам стабилен 5 цифрен доход в евро всеки месец и мога да държа и 5-10 год. Мога да държа и до 0.
    П.С интересно след фалита блокфи цената не помръдна надолу, аз аз все още чакам 12к.
    много е интересно това с растяш и падащ пазар
    имаше тая пролет цени на златото 3800 курс купува в тавекс
    но и аз стисках. после развързах 2 унции на 2500 е така, да видя дали ще се обърне, както обикновено тренда когато аз реша да се намеся
    Last edited by ratten; 28.11.2022, 22:40.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Ами имах продажби и на 40к. Оттам надолу спрях.Имам стабилен 5 цифрен доход в евро всеки месец и мога да държа и 5-10 год. Мога да държа и до 0.
      П.С интересно след фалита блокфи цената не помръдна надолу, аз аз все още чакам 12к.
      Тва вече е друга бира. Бетерчо, ти си цъкаш с бития кон за спорта значи. Евала, че си успял да го направиш да е стабилен дохода. В моя случай винаги когато е бил висок е бил нестабилен и рисков.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        песимисчо да ти каже ка става
        секи ден разходки до обекта и разговори с бригадира
        а той, както сега разбирам само с 20% влизал в играта

        ама не е работа иначе, маломерка тук, маломерка там,
        като тръгна с пощенската чанта за наемите ми се разказва играта, докато обиколя по-отдалечените адреси.
        Чак всеки ден не :-), но следях процеса имам и снимки от различните етапи, кое как е било - например има криви сгради както Жонката пише и после скрито....Ако при мен беше така щях да продам после :-)
        Това с повечето неща на едно място и аз го осъзнах...Логистично иначе е сложно при повече бройки. Ако извадя късмет следващият път ще съм на 3+ на едно място/сграда....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          +
          а на слизане продаваше ли?
          Ами имах продажби и на 40к. Оттам надолу спрях.Имам стабилен 5 цифрен доход в евро всеки месец и мога да държа и 5-10 год. Мога да държа и до 0.
          П.С интересно след фалита блокфи цената не помръдна надолу, аз аз все още чакам 12к.
          Last edited by better; 28.11.2022, 22:03.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Без френския модел със застраховател зад всеки зелен строител...каквото и да си говорим това е чист хазарт...както и да го въртим...ок доверие,име ала бала но на документи зироу...огромна НУЛА за човека с парите ,нулева гаранция от правова и каквато и да била гледна точка..
            Съгласен съм, но никой не ме пита :-) Затва се случват емоции и разбирам и оправдавам хората които не искат на зелено....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Да, започнах на 50 та чак до 68 и нещо.
              +
              а на слизане продаваше ли?
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Бяха топ 3 компания в сектора до гътването / Артекс клас/ Сега пак строят мисля...под друго име.....
                Без френския модел със застраховател зад всеки зелен строител...каквото и да си говорим това е чист хазарт...както и да го въртим...ок доверие,име ала бала но на документи зироу...огромна НУЛА за човека с парите ,нулева гаранция от правова и каквато и да била гледна точка..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  сега вече си говорим нормално
                  но поне поразвърза нещо на 50-60, нали
                  Да, започнах на 50 та чак до 68 и нещо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Не е продал щото са му казали, че ще стане 200К или 2М ама представяш ли си доларес......бива ли така койните да се мерят във фиатки....Койните не могат да се мерят в розАв домат например щото докато стане плащането домата се е скапал, а таксата за 1 плащане на кило розав домат е равна на 10 кила ромат ... Купуваш 1 кило, а плащаш 11 кила яко :-)
                    Хич не си запознат, таксите през LN са 0,0002 цента и трансферите са мигновенни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Защото очаквах да стигне 100 к.
                      сега вече си говорим нормално
                      но поне поразвърза нещо на 50-60, нали
                      тоя път ще вляза и аз в играта, имай ме предвид да ми кажеш, кога почнеш да купуваш пак
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        аз така и не го разбрах, защо не продаде всичко на 60к и сега да е натоварил х4
                        нищо нема да изкупи из папура, по проста причнина, че нема какво да се купи
                        може нещо по ливадите и гоцето евентуално да закачи + кредитче
                        Защото очаквах да стигне 100 к.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          GREE са добри климатици. А по-добро от дървото като материал няма, няма и да има. Ново строителство ако не е с дървена дограма директно отпада като алтернатива само по този важен критерий.
                          то и локацията при новото е важна
                          ново в гоцето бие ново в ливади и бучимиши
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Ами има ги, факт! Тез Крит не съм ги чувал, предполгам са поредните, които са драснали някъде на топло с мангизите на хората.
                            Бяха топ 3 компания в сектора до гътването / Артекс клас/ Сега пак строят мисля...под друго име.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Шопов е най-нагъл лъжец. Други на партийно ниво стоят зад него, този шупляк е една мижитурка. Перат се пари здраво там. Не бих му дал и 10 лева предплата.
                              Доколкото знам е ДС ченге той

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Не е продал щото са му казали, че ще стане 200К или 2М ама представяш ли си доларес......бива ли така койните да се мерят във фитаки....Койните не могат да се мерят в розАв домат например щото докато стане плащането домата се е скапал, а таксата за 1 плащане на кило розав домат е равна на 10 кила ромат ... Купуваш 1 кило, а плащаш 11 кила яко :-)
                                абе пускаше тука снимки купувал, продавал
                                аз по принцип му вервам, та за тва
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X