IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

    Ако ние сме втора категория, значи цялата идея на ЕС е тотално грешна, да не кажем лицемерна.
    А за ябълките се замисли защо е така. Може да стигнеш до интересни отговори.
    А това с 6-те долара заплата е някаква голяма мисперцепция. Я си помисли защо драпат да вкарат Македония в ЕС и как ни извиват ръцете и тогава ще стигнеш до извода кой къде ще връща.
    Нз каква е идеята, но без Ес сме кръгла 0 и не трябва да се дуем много много, че така може да ни подрежат крилата, че има да се чудим кво ще ядем.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

      Пълни глупости са това, имайте малко самочувствие.
      Всяко поколение се дупи на различен господар, а можем много повече.
      Само че не става с писане по форумите..
      Ба кво можем, глупости са тва! Тия ако изхвърлят ще станем бетер Армения, Казахстан или Узбекистан. Затова трябва да се съобразяваме с тях. Те дават парите и папуто, тва е грозната истина. Самочувствие без мангизи - не става.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        шенген е измислен и за удобство и за обща сигурност
        тук вече не играе толкова много материалния интерес или ако играе е откъм сигурността
        именно затова не правят компромис както биха направили по някой друг параграф

        може да не ни харесва, но поне ни го казват в прав текст - с мафиоти във властта няма да ви вземем в шенген...

        едно е да направиш обща касичка (в която да пускаш умерено малко парици) с крадливия съсед ганьо и да си затваряш едното око, когато той бърка нерегламентирано в нея, но съвсем друго е дадеш ключ от дома си на ганьо и да му кажеш - вярвам ти брат ти си честен и не си мафиот ето ти ключа от дома ми...
        Понекога се чудим дали наистина си арменец.

        И що точно Холандия се е загрижила за крадливият ганьо , а не примерно педантичните Немци.

        Нещата са наистина елементарни.
        ПО същият начин както преди време Франция изведнъж се загрижи за правата на българските шофьори на тирове . Та на определени километри и време требва тировете да ходят да си нанкат у България поне ги гони носталгията.
        В Франция подобно на Холандия са разположени много спедиторски и транспорни фирми както е сухоземната така и в морският транспорт

        Ся за Холандия пристанището в Ротердам е най - голямото пристанище в Европа обработва на година 35 000 кораба.
        Гръцкият търговски флот е мисля най големия. Приемането на България и Румъния създава директна сухоземна връзка без граничен контрол с Гръцките терминали. Това едно , второ България става външна сухозенна търговска граница в югоизточната част на Европа.
        Холанскят статут на най - голям външен порт на Европа заплашен От пренасочване на трафика от Азия както и глобално през Турция и Гърция като свързващото звено е България.

        Така че елементарната пропаганда я остави.
        Last edited by Майстора233; 03.12.2022, 18:13.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

          Пълни глупости са това, имайте малко самочувствие.
          Всяко поколение се дупи на различен господар, а можем много повече.
          Само че не става с писане по форумите..
          В грешка си смятам. Щатите така са ги хванали за гушите, че всеки политик в Ейропа е готов да докара страната си на дереджето на Украйна. И ще каже както каза госпожа Зелнска "ще траят без ток и ще мръзнат ако се наложи 2-3 години" За ценности разбира се.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            шенген е измислен и за удобство и за обща сигурност
            тук вече не играе толкова много материалния интерес или ако играе е откъм сигурността
            именно затова не правят компромис както биха направили по някой друг параграф

            може да не ни харесва, но поне ни го казват в прав текст - с мафиоти във властта няма да ви вземем в шенген...

            едно е да направиш обща касичка (в която да пускаш умерено малко парици) с крадливия съсед ганьо и да си затваряш едното око, когато той бърка нерегламентирано в нея, но съвсем друго е дадеш ключ от дома си на ганьо и да му кажеш - вярвам ти брат ти си честен и не си мафиот ето ти ключа от дома ми...
            Това са някакви приказки тип теория на конспирацията. Казах го в предния пост, мафиотите тук са с жълто на устата. Кой точно ще вкараме в дома им, дето те сами не са си го вкарали, бай Ахмед от Афганистан ли? Мислете малко по-критично и по малко нихилистично.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Грешиш не втора, трета ръка сме. Затуй си мълчим, щото ако ядосаме батковците пак може да ни върнат там където бяхме - 6$ заплата, глад мизерия и въшки. Без тях сме кръгла 0. Даже ябълките ни идват от там.
              Ако ние сме втора категория, значи цялата идея на ЕС е тотално грешна, да не кажем лицемерна.
              А за ябълките се замисли защо е така. Може да стигнеш до интересни отговори.
              А това с 6-те долара заплата е някаква голяма мисперцепция. Я си помисли защо драпат да вкарат Македония в ЕС и как ни извиват ръцете и тогава ще стигнеш до извода кой къде ще връща.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Грешиш не втора, трета ръка сме. Затуй си мълчим, щото ако ядосаме батковците пак може да ни върнат там където бяхме - 6$ заплата, глад мизерия и въшки. Без тях сме кръгла 0. Даже ябълките ни идват от там.
                Пълни глупости са това, имайте малко самочувствие.
                Всяко поколение се дупи на различен господар, а можем много повече.
                Само че не става с писане по форумите..

                Коментар


                • https://www.homeheed.com/blog/%d0%bf...-%d1%86%d0%b5/

                  Демографията е фактор, цените рязко нагоре, населението надолу. Топ аналитиците нещо са се объркали.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                    Отдавна не бях писал в тази тема, но днес супер ме издразни форума на един умнокрасивитет, който явно мрази всичко де е българско и понеже не пиша там, ще си напиша мнението тук. Това е груба селска холандска проява. Хубаво беше писал някой, че заслужава отговор от българска страна, искате санкции за Русия - Вето, искате Македония в ЕС - Вето.Ние да не сме някаква втора ръка членове на ЕС. Точно им каза Радев, че това е пълен цинизъм с 50-те евро за нелеглно влизане на емигранти в страната при убити български полицаи. Онея напълниха Европа с боклук, сега ние сме им виновни. Щом сме изпълнили критериите за Шенген, значи имаме право да сме недоволни да ни спъват толкова време. И мен не ме кефи мутрата дето ни беше премиер и ходих на протести, но няма да търпя някакви холандски популисти да ни правят смешни когато ЕК и ЕП са казали, че отговаряме на всички критерии. И само в България има корупция и несправедливост. Всички немски компании от DAX са света вода ненапита, няма измами при тях. Несериозно е за инвеститорски форум този български нихилизъм. В ЕС сигурно няма държави с мръсни капитали, к.Андреево щял да стане Дубай по мръсни финансови потоци, а тук имало чадър над голямата организирана престъпност, що за тъпотии, че тя "голямата престъпност" е пеленаче с биберон спрямо това, което се прави на други места из Европа.
                    Грешиш не втора, трета ръка сме. Затуй си мълчим, щото ако ядосаме батковците пак може да ни върнат там където бяхме - 6$ заплата, глад мизерия и въшки. Без тях сме кръгла 0. Даже ябълките ни идват от там.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                      Отдавна не бях писал в тази тема, но днес супер ме издразни форума на един умнокрасивитет, който явно мрази всичко де е българско и понеже не пиша там, ще си напиша мнението тук. Това е груба селска холандска проява. Хубаво беше писал някой, че заслужава отговор от българска страна, искате санкции за Русия - Вето, искате Македония в ЕС - Вето.Ние да не сме някаква втора ръка членове на ЕС. Точно им каза Радев, че това е пълен цинизъм с 50-те евро за нелеглно влизане на емигранти в страната при убити български полицаи. Онея напълниха Европа с боклук, сега ние сме им виновни. Щом сме изпълнили критериите за Шенген, значи имаме право да сме недоволни да ни спъват толкова време. И мен не ме кефи мутрата дето ни беше премиер и ходих на протести, но няма да търпя някакви холандски популисти да ни правят смешни когато ЕК и ЕП са казали, че отговаряме на всички критерии. И само в България има корупция и несправедливост. Всички немски компании от DAX са света вода ненапита, няма измами при тях. Несериозно е за инвеститорски форум този български нихилизъм. В ЕС сигурно няма държави с мръсни капитали, к.Андреево щял да стане Дубай по мръсни финансови потоци, а тук имало чадър над голямата организирана престъпност, що за тъпотии, че тя "голямата престъпност" е пеленаче с биберон спрямо това, което се прави на други места из Европа.
                      шенген е измислен и за удобство и за обща сигурност
                      тук вече не играе толкова много материалния интерес или ако играе е откъм сигурността
                      именно затова не правят компромис както биха направили по някой друг параграф

                      може да не ни харесва, но поне ни го казват в прав текст - с мафиоти във властта няма да ви вземем в шенген...

                      едно е да направиш обща касичка (в която да пускаш умерено малко парици) с крадливия съсед ганьо и да си затваряш едното око, когато той бърка нерегламентирано в нея, но съвсем друго е дадеш ключ от дома си на ганьо и да му кажеш - вярвам ти брат ти си честен и не си мафиот ето ти ключа от дома ми...
                      Last edited by bertram; 03.12.2022, 16:57.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        ЕК трева не пасе. Холандия го играе лошото ченге, но съм сигурен, че и други споделят мнението, че сме държава с чадър над голямата организирана престъпност. Ако с този главен прокурор и тази полиция ни приемат в Шенген - Капитан Андреево ще бие Дубай по потоци тъмни финанси.
                        Отдавна не бях писал в тази тема, но днес супер ме издразни форума на един умнокрасивитет, който явно мрази всичко де е българско и понеже не пиша там, ще си напиша мнението тук. Това е груба селска холандска проява. Хубаво беше писал някой, че заслужава отговор от българска страна, искате санкции за Русия - Вето, искате Македония в ЕС - Вето.Ние да не сме някаква втора ръка членове на ЕС. Точно им каза Радев, че това е пълен цинизъм с 50-те евро за нелеглно влизане на емигранти в страната при убити български полицаи. Онея напълниха Европа с боклук, сега ние сме им виновни. Щом сме изпълнили критериите за Шенген, значи имаме право да сме недоволни да ни спъват толкова време. И мен не ме кефи мутрата дето ни беше премиер и ходих на протести, но няма да търпя някакви холандски популисти да ни правят смешни когато ЕК и ЕП са казали, че отговаряме на всички критерии. И само в България има корупция и несправедливост. Всички немски компании от DAX са света вода ненапита, няма измами при тях. Несериозно е за инвеститорски форум този български нихилизъм. В ЕС сигурно няма държави с мръсни капитали, к.Андреево щял да стане Дубай по мръсни финансови потоци, а тук имало чадър над голямата организирана престъпност, що за тъпотии, че тя "голямата престъпност" е пеленаче с биберон спрямо това, което се прави на други места из Европа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                          Привет ! Радвам се, че се появи отново
                          През м. май си купих втора къща в Созопол. За гаража и малкият апартамент сигурно знаеш.
                          Доволна ли си от покупката на апартамента си , Скай ?
                          Здравей Дюри !
                          Много се развам за новите Ви попълнения (на теб и на BULgarian lev) !
                          Много съм доволна Дури, добре, че взех и не чаках повече .
                          Никога няма да забравя онези 30 секунди, в които трябваше да премисля цената така, че продавачът да се съгласи , за мое щастие и той веднага каза да на моето предложение.
                          Вярно, че с ремонтът беше тегаво, но ооределено си струваше!
                          Мисля, че сега на този фон като цяло не бих скочила за 1-ви имот. Спряла съм да гледам цените, но приятели ми казват, че 80 кв се харчат за 300 хил лева
                          Хора, благодарна съм на Вас, че ме напътствахте със съвети! Толкова много полезна информация!
                          Дюри ти си ми еталон за топ бизнес лейди!
                          Last edited by sky05; 03.12.2022, 15:25.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            ще видим, нещо напоследък взеха много да се активизират нашите милиционери и да залавят бусове с мигранти
                            ЕК трева не пасе. Холандия го играе лошото ченге, но съм сигурен, че и други споделят мнението, че сме държава с чадър над голямата организирана престъпност. Ако с този главен прокурор и тази полиция ни приемат в Шенген - Капитан Андреево ще бие Дубай по потоци тъмни финанси.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                              П.С.
                              И сега чета:
                              Никола Стоянов: България ще избегне рецесия, ще отчете рязко забавяне на инфлацията

                              https://www.investor.bg/a/516-politi...a-inflatsiyata
                              Каквато ни държавата, такива ни и министрите. Или каквито ни министрите, такава ни и държавата. Всеки да си прецени кое е по-вярно.
                              Юрист, който вероятно много разбира и от макроикономика, очаква отлична година, когато цяла Европа има все по-песимистични прогнози.
                              А последният абзац за еврозоната само показва колко тежко е положението... и какви хора от политиката се занимават с този процес. Според госпидин министърът инфлацията ще се мери през април-май. И е напълно прав. Само че през април-май се мери средноаритметична месечна инфлация за период от една година, т.е. вече сме преполовили този период. Друг е въпросът, че конвергентният доклад е незначителна част от целия процес и нещата се решават доста по-рано, без да зависят напълно от официалните критерии.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                https://www.capital.bg/politika_i_ik...ite_za_koleda/

                                Шенген през крив макарон Холандия официално раздели България и Румъния за влизането им в европейската зона без граничен контрол
                                ще видим, нещо напоследък взеха много да се активизират нашите милиционери и да залавят бусове с мигранти
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X