IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
    Само да ви кажа, че тези, които са построили 200 000 жилища, не са по-прости от вас, по-умни са. След 5г. като обърне демографията, ще се хапете по гъзовете, но ще е късно..
    построилите ги и продали на дебели цени са наистина умни.
    докато има кой да им купува ще строят,а после който ползва ползва, а който ще печели яко...ще се чуди

    за да има демографски бум трябва децата ни да имат по три деца...как си представяш дъщеря ти с три деца в двустайната панела, а ако иска да се разшири да плаща по 2000-3000 ойро за квадрат както си мечтаете...

    бумът минава през срив в цените на НИ и възможност за работа, която да стига за жилище с повече стаи, за да има деца.

    ако чакаш на ромите се приготви да им даряваш имоти..

    не е добре демографията и с мислене като твоето ще става все по-зле
    ​​​
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

      особено малките градове като Бургас, Банско и Редута.
      Много от рано с прекурсорите....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

        За твое огромно съжаление имах безгрижно детство, също така и настоящият ми живот е повече от прекрасен! Имах възможността да посетя Световното по футбол в Катар за почти цял месец. А имоти в Бургас нямам точно заради Нефтохим!
        Да бе, повярвах ти на прекрасния живот. Само дето се побъркваш от злоба, че растат цените на имотите от 8 години вече.хаха

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

          Как да ви обясня, когато не сте били там за по-дълъг период? Засяга различните части на града различно. Църквата и Богориди може би най-малко, но Славейков, Зорница, Изгрев при вечерен бриз понякога е чудо - от вътрешността вятърът носи миризмата към морето, което изглежда обяснимо. Центърът като че ли е по-защитен - сградите са по-нагъсто, прозорците са ориентирани в различни посоки, докато покрай блокове е по-ветровито. Отваряте западне прозорец и мирише на нафтова печка. Като че ли, центърът се заобикаля от север през споменатите квартали и от юг през езерото, но често се усеща усеща в долната част на Възраждане. Аборигените са свикнали, но не знам как се харесва на туристите?
          Потвърждавам, имам роднини там!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

            По-добре да продължават да бачкат там и да купуват имоти тук. Ето това ще даде тласък на имотите или поне запази сегашното търсене. Като се върнат, докато се ориентират до степен да искат нов имот, защото нека не се лъжем - те си имат, ще мине време. По-добра стратегия е да се подхранват техните наивни очаквания за бум в цените на имотите и да продължават да купуват всичко и навсякъде из страната, особено малките градове като Бургас, Банско и Редута.
            Поздравления, отново показваш логични и точни разсъждения, а антилогиката на Адрола тече с пълна сила!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Новината, която се цитира е от 2012г.!!?!?!?

              Това е от2018г.:

              "В същото време обаче нито мобилната, нито стационарните станции на общината, които следи качеството на въздуха не отчитала никакви промени в параметрите. Завишен бил единствено количеството на фини прахови частици във въздуха и то само в квартал Долно Езерово, което по това време на годината били причнено от печките с твърдо гориво."
              Как да ви обясня, когато не сте били там за по-дълъг период? Засяга различните части на града различно. Църквата и Богориди може би най-малко, но Славейков, Зорница, Изгрев при вечерен бриз понякога е чудо - от вътрешността вятърът носи миризмата към морето, което изглежда обяснимо. Центърът като че ли е по-защитен - сградите са по-нагъсто, прозорците са ориентирани в различни посоки, докато покрай блокове е по-ветровито. Отваряте западне прозорец и мирише на нафтова печка. Като че ли, центърът се заобикаля от север през споменатите квартали и от юг през езерото, но често се усеща усеща в долната част на Възраждане. Аборигените са свикнали, но не знам как се харесва на туристите?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Знам, че си имал трудно детство, но за твое огромно съжаление, аз имам имот в Бургас.
                За твое огромно съжаление имах безгрижно детство, също така и настоящият ми живот е повече от прекрасен! Имах възможността да посетя Световното по футбол в Катар за почти цял месец. А имоти в Бургас нямам точно заради Нефтохим!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                  Ето още една причина да поскъпват имотите:

                  Експерт: Ще видим вълна от българи, които се връщат от чужбина, за да работят тук

                  https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylg...at-tuk-1518621
                  По-добре да продължават да бачкат там и да купуват имоти тук. Ето това ще даде тласък на имотите или поне запази сегашното търсене. Като се върнат, докато се ориентират до степен да искат нов имот, защото нека не се лъжем - те си имат, ще мине време. По-добра стратегия е да се подхранват техните наивни очаквания за бум в цените на имотите и да продължават да купуват всичко и навсякъде из страната, особено малките градове като Бургас, Банско и Редута.

                  Коментар


                  • Ето още една причина да поскъпват имотите:

                    Експерт: Ще видим вълна от българи, които се връщат от чужбина, за да работят тук

                    https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylg...at-tuk-1518621

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                      Не е постоянно, но има нощи, когато не може да се отвори прозореца. Непоносима воня. Ще опознаете и тази екстра от живота в Бургас
                      Новината, която се цитира е от 2012г.!!?!?!?

                      Това е от2018г.:

                      "В същото време обаче нито мобилната, нито стационарните станции на общината, които следи качеството на въздуха не отчитала никакви промени в параметрите. Завишен бил единствено количеството на фини прахови частици във въздуха и то само в квартал Долно Езерово, което по това време на годината били причнено от печките с твърдо гориво."
                      Last edited by Bailor; 08.01.2023, 08:40.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Знам, че си имал трудно детство, но за твое огромно съжаление, аз имам имот в Бургас.
                        Не е постоянно, но има нощи, когато не може да се отвори прозореца. Непоносима воня. Ще опознаете и тази екстра от живота в Бургас

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                          Паляк, явно рядко посещаваш Бургас!
                          Знам, че си имал трудно детство, но за твое огромно съжаление, аз имам имот в Бургас.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Имагинерен? Аз съм в центъра на града, палячо, на ул. Кирил и Методий и няма никаква миризма.
                            Паляк, явно рядко посещаваш Бургас!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Имагинерен? Аз съм в центъра на града, палячо, на ул. Кирил и Методий и няма никаква миризма.
                              Изпускането на Лукойл е често явление, но не ежедневно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                                Толкова седите в имагинерния си имот тогава:
                                https://www.flagman.bg/article/38104
                                Имагинерен? Аз съм в центъра на града, палячо, на ул. Кирил и Методий и няма никаква миризма.

                                Коментар

                                Working...
                                X