IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Те в Прага тепърва ще стават високи, хахаха, предимствата на страната и Прага са ненадминати в сравнение с половината западни клоаки.
    Така на слука да позная за предимствата....Чехкините дали имат нещо общо ? :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
      Някои банки дори намаляват лихвите по съществуващи кредити, други предлагат фиксирани лихви за 5 години. Купи един гараж, че напролет и за толкоз няма да остане.
      По ковида ти и останалите папагали врякахте за 70 процента спад. А то стана покачване. Баси нещастието.
      ми май нема и за гараж.
      има само за камион,
      да го паркира някъде около софия и да го пригоди за живеене.
      от двустайно епк на нисък етаж на камион
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Баси, Жонка щом за 1 седмица свали и цените в Прага с 50% МОЛЯ те не стъпвай повече в София.
        Дойдеш ли тук поне с 300% ще свалиш цените.....
        Те в Прага тепърва ще стават високи, хахаха, предимствата на страната и Прага са ненадминати в сравнение с половината западни клоаки.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Бях в Прага за 1 седмица, от вчера съм в София за малко. Какво да ти кажа - чехите викат, че сделките спрели напълно, лихвите нагоре и само нагоре, балонът издут отвсякъде и едни 50% срив са си предначертани, като вече дискаунтите са от порядъка на 10%-20%. А Прага красив град, чисто, подредено....Кацайки на летище София направо ме обзе смях в каква мизерия живея Българите. Милионната столица на страна от ЕС с летище, по-малко от половин терминал на западно такова. Бакшишите-копърки те погват още на изхода да те карат за 5 лева на километър. Извън летището - адска мизерия и боклуци пред самия вход. После грозните панелки и ЕПК-та в Дружба. Накрая на Нансен и България някакъв спрял насред кръстовището и си пуши....

          Разликите между развитите икономики и БГ е шокираща, А тук някои говорят за цени 7300, 8700 и вечни ръстове. Не знам.
          Баси, Жонка щом за 1 седмица свали и цените в Прага с 50% МОЛЯ те не стъпвай повече в София.
          Дойдеш ли тук поне с 300% ще свалиш цените.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

            КАЗА ЧОВЕКЪТ, ПРЕДСТАВЯЩ СЕБЕ СИ ЗА ПРЕПОДАВАТЕЛ /БОГЪ ДА ПАЗИ ДЕЦАТА!!!/, С НИТО 1 /ЕДНА/,
            ПОВТАРЯМ, НИТО ЕДНА ВЯРНА ПРОГНОЗА. СЛАДУР, ЗАМЪЛЧИ И ИМАЙ МАЛКО СВЯН.
            Аааа, не съм съгласен. Юлката е чудесен преподавател.....Офсете в този строй трябва да се учат да бачкат до 70 години за пенсия живеейки до 71 средно :-) и всеки един дръзнал да се отдели от стадото следвайки обучението на Юлката да приключва трагично като пример за останалите :-)
            Не може да има по-добър преподавател от него :-)))) Всъщност може професорчето дето приказва само за балони :-)
            Юлка , ако имаш проблеми в СУ само кажи...Мога да пусна малко връзки да те назначат за постоянно :-)))) То и без връзки ще те вземат...ама :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyyy1 Разгледай мнение
              bulgarian lev

              Не си поплювате у Плевен…. Цените в Лайф-а подобни на тези вКапитан Кук
              На 3 декември бяхме 9 човека - напълни се и се пръсна по шевовете от народ. Сигнал пяха, но час някъде. Сметката ни беше 763 лв. Без да се напъваме кой знае с какво.
              Да не си наминавал и ти тъдява.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Уважаеми клиенти,

                Бихме искали да ви уведомим, че фиксирани седмични цени на следните горива ще бъдат променени от 08.12.2022 :
                Shell FuelSave 95: от 2.34 лв. на 2.33 лв. без ДДС за литър
                Shell FuelSave Diesel: от 2.70 лв. на 2.68 лв. без ДДС за литър
                Shell V-Power 95: от 2.56 лв. на 2.55 лв. без ДДС за литър
                Shell V-Power Racing: от 2.72 лв. на 2.71 лв. без ДДС за литър

                Една хубава новина ! /цените са без ДДС/

                Инфлация или дефлация ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                  Каква отрова бре кавръче, към какво е вързан лева в момента? Реално сме с евро без да можем да ползваме част от плюсовете му.....
                  Митко,

                  Правилото е просто ,изработи си стандарта първо за да може да въведеш съответната валута и тогава я приемай .
                  В момента сме в борд защото ако отвържат лева Жан Виденов ще дойде на бял кон again.
                  Kурса лев -евро е изкуствен ,реално лева не струва колкото еврото ,като стойност защото просто нашата икономика е слаба в сравнение с тези които вече са в Еврозоната .
                  Затова първо ние трябва ПОНЕ да се доближим до тези които са там ,казва се конвергенция на доходи,на стандарт и така нататък ,пък после да отиваме ,това е ,еврото е шанс за нашите продажници да продъжават да грабят БЕЗ ниакакъв свян и грижа за националния ни суверинитет

                  Коментар


                  • https://www.youtube.com/watch?v=EbQxW4KRZgM

                    Рекламите за ипотеки ВЕЧЕ са ЗАМЕНЕНИ С ТЕЗИ!!!!!!!!!!!!!


                    ХА ХА

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Това ,добре но не забравяй че човека е основал БФБ ,и виж му CV,то .
                      Не съм фен нито на Възраждане нито съм русофил ,но за еврото съм определено ПРОТИВ ,еврото е отрова за българската държава ,поне на този етап
                      Каква отрова бре кавръче, към какво е вързан лева в момента? Реално сме с евро без да можем да ползваме част от плюсовете му.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                        Тоя ме загуби като зрител на думите, че отношението към руснаците сега било като към евреите през Втората световна.....явно взима някоя и друга копейка за изявите си
                        Това ,добре но не забравяй че човека е основал БФБ ,и виж му CV,то .
                        Не съм фен нито на Възраждане нито съм русофил ,но за еврото съм определено ПРОТИВ ,еврото е отрова за българската държава ,поне на този етап

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          https://www.youtube.com/watch?v=LK9-x11WFV4

                          ПУК ПУК ....

                          КАКВО СЕ СЛУЧВА С ВСИЧКИ ХОРА ДЕТО ВЗЕХА ИПОТЕКИ ?

                          ИНТЕРЕСНА ТЕМА

                          КАКВО СТАВА С ИМТНИЯ БАЛОН ?

                          ПУК ПУК
                          Тоя ме загуби като зрител на думите, че отношението към руснаците сега било като към евреите през Втората световна.....явно взима някоя и друга копейка за изявите си

                          Пс. Все пак догледах интервюто- оказах се прав- руска подлога от Възраждане, призоваваше да се борим срещу въвеждането на еврото.....
                          Last edited by mitko2848; 07.12.2022, 18:25.

                          Коментар


                          • https://www.bloombergtv.bg/a/35-bloo...vi-kam-svivane
                            МВФ: ЕЦБ трябва да продължи да върви към свиване

                            Алфред Камър, директор на европейския отдел на МВФ

                            Благоразумно ли е ЕЦБ да повиши лихвите в тази среда?

                            Относно паричната и фискалната политика, те трябва да продължат да вървят към свиване. По отношение на паричната политика съветваме централните банки да продължат да повишават лихвените проценти.

                            Вероятно Европейската централна банка ще трябва да пристъпи към територията на свиване на икономиката през 2023. Инфлацията е по-трайна и по-висока от очакваната. Нужни са някои допълнителни действия от страна на централната банка.

                            Трябва да кажа, че от началото на войната на Русия в Украйна се промени инфлационния. Производствените разходи играят много по-голяма роля при смущенията във веригата на доставките. Затова, важна е, както споменахте, несигурността.

                            Централните банки ще трябва да вземат решения месец за месец въз основа на постъпващите данни. Но точно сега лихвеният процент трябва да се повиши и вероятно да навлезе на територията на свиването.

                            Коментар


                            • CAD BoC Interest Rate Decision 4.25% 4.25% 3.75%

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                                Някои банки дори намаляват лихвите по съществуващи кредити, други предлагат фиксирани лихви за 5 години. Купи един гараж, че напролет и за толкоз няма да остане.
                                По ковида ти и останалите папагали врякахте за 70 процента спад. А то стана покачване. Баси нещастието.
                                Kъде са тия бели лястовици с намаленията ?
                                Или си сънувал нещо ?

                                Коментар

                                Working...
                                X