IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Къде прочете тая глупост?
    Ето една глупост:

    Първоначално изпратено от better 23.04.2021, 21:53 Разгледай мнение
    Аз натоварих на 49600 Според мен тази цена е перфектна
    нека позная кога, средата на февруари 21

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

      Тежка рецесия обаче не изглежда да има.
      Не става въпрос за моментна тежка рецесия , а за нескончаема рецесия , поради изчерпване на икономическия модел .
      Успоредно с тенденцията за постоянно намаляване на лихвите , има тенденция за забавяне на икономическия ръст и превръщането му в отрицателен .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
        Ъъъ?! 1,7 трлн.?? Май се готвят пак да пуснат принтера.

        Сенатът одобри новия бюджет с $45 млрд. помощи за Украйна, Г-7 обеща още $32 млрд.

        По-малко от 24 часа след речта на украинския президент Володимир Зеленски, в която той призова Конгреса да одобри нов пакет с помощи за 45 млрд. долара, горната камара - Сенатът - одобри бюджета в размер 1.7 трлн., който предвижда тази сума.

        https://www.dnevnik.bg/sviat/voinata...aina_v_noviia/
        Това е бюджета на САЩ.Насочен е към бизнес.Украйна като я възстановят ще си върнат всичко тройно чрез бизнес сделки

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Това последното нали ти дадох 10 примера ,колко народ е теглил ей така без сметка?
          Да заявяваш категорично дали ще има проблем или не с кредитите е несериозно.
          Освен това лихвите и тяхното вдигане не са най страшното нещо за хората взели кредит и изобщо за цената на кредита,а това което се задава след тях.
          На едно мнение сме за вдигането на лихвите тогава. Лихвите не са проблем, само тежката рецесия. Тежка рецесия обаче не изглежда да има. Това е по отношение на ипотеките.

          Но, ако депозитната отиде на 3-4%, ще има сериозен спад почти навсякъде. Засега този сценарий е крайно невероятен.
          Last edited by Chio; 24.12.2022, 09:27.

          Коментар


          • Отскоро съм във форума и направо се изумявам. Няма как да сте толко наивни една група хора... или има? Аз говоря за левове, те ми говорят за еврови депозити на 3-4% (с които банките купуват европейски ДЦК, взимат комисиона и връщат лихвата)... и за някаква банка с 1% пазарен дял как нямала пари и давала лихви.

            Вижте големите банки за продукти в ЛЕВОВЕ. Няма такъв филм.

            Коментар


            • Ъъъ?! 1,7 трлн.?? Май се готвят пак да пуснат принтера.

              Сенатът одобри новия бюджет с $45 млрд. помощи за Украйна, Г-7 обеща още $32 млрд.

              По-малко от 24 часа след речта на украинския президент Володимир Зеленски, в която той призова Конгреса да одобри нов пакет с помощи за 45 млрд. долара, горната камара - Сенатът - одобри бюджета в размер 1.7 трлн., който предвижда тази сума.

              https://www.dnevnik.bg/sviat/voinata...aina_v_noviia/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Такива които могат да се сдобият с който пожелаят имот , разбирай че цената няма значение , принципно не пишат по форуми еле пък да са толкоз празнодумни като тебе !
                всичко има значение, не само цената, а и .. не изпитвам нужда да доказвам каквото и да било на когото и да било .. камо ли пък колко са ми пълни думичките ... малко ми е късно .. просто споделих малко инфо от ... може да се каже първа ръка .. който както му е кеф така да интерпретира .. ако иска и да не интерпретира хич .. свобода .
                а че хора които могат да си позволят някакви неща не пишат по форумите .. мисля, че си в дълбока заблуда .. у форумите има от а до я ..
                действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

                  мога да се сдобия с имот на който си поискам инвеститор и строител, ... стига да искам! , но трябва на мен да ми харесва отношението цена качество, а не на тях маржа, който са реализирали .. много хора в бг не разбират, че имотите не са недостъпни, а са с лошо отношение на цена спрямо качество което може да се предложи тук .. и главно ниското качество идва от локацията .. тоест инфаструктурения дефицт в българия .. пълно е със замъци в полята без път до тях едно и второ атмосферата .. не като въздух, а като бизнес климат в бг е далеч от всичко нормално за да може да има действителна конкуренция с други столици и т.н. и т.н, че да се гонят някакви такива цифри .. но докато има балъци ще има и тарикати ..

                  и между другото направи ми впечатление че тби са редуцирали лихвата по депозитите, което е странно на фона на това че други вдигат ..
                  Такива които могат да се сдобият с който пожелаят имот , разбирай че цената няма значение , принципно не пишат по форуми еле пък да са толкоз празнодумни като тебе !

                  Коментар


                  • ето една обява за 400 евро на ден в бг в софия .не е хотел 5 звезди, а апарт под наем дългосрочно .
                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...t7f&f1=2&fe7=1
                    п.с не пише че върви пакет с брокерката, но и с нея да е пак е ту мач за нашия вилает ми се струва
                    действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Кой ти е казал, че имоти се продават с целта, която си представяш? Има апарти от инвеститори, които имат средства да изчакат, не само ти да се гътнеш, но и внуците ти. И пак няма да се сдобиеш с имот, построен от тях...
                      мога да се сдобия с имот на който си поискам инвеститор и строител, ... стига да искам! , но трябва на мен да ми харесва отношението цена качество, а не на тях маржа, който са реализирали .. много хора в бг не разбират, че имотите не са недостъпни, а са с лошо отношение на цена спрямо качество което може да се предложи тук .. и главно ниското качество идва от локацията .. тоест инфаструктурения дефицт в българия .. пълно е със замъци в полята без път до тях едно и второ атмосферата .. не като въздух, а като бизнес климат в бг е далеч от всичко нормално за да може да има действителна конкуренция с други столици и т.н. и т.н, че да се гонят някакви такива цифри .. но докато има балъци ще има и тарикати ..

                      и между другото направи ми впечатление че тби са редуцирали лихвата по депозитите, което е странно на фона на това че други вдигат ..
                      действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Кой ти е казал, че имоти се продават с целта, която си представяш? Има апарти от инвеститори, които имат средства да изчакат, не само ти да се гътнеш, но и внуците ти. И пак няма да се сдобиеш с имот, построен от тях...
                        това звучи като някакво най-лошо проклятие
                        да строят и да задържат с години
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Ами за н.г не искахме да пътуваме надалече (компания сме с деца), иначе разглеждахме оферта за н.г в Дубай на същите пари (8к лв за 7 дена) със самолетния билет. В БГ вече ми е е за последно, летните ми почивки отдавна са навън, вече и зимните ще са така. Купих на високото, сега ще празнувам с хора, които са купили на почти 50% дискаунт.....
                          Велинград ми е Дубай направо...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                            Бе ти битхуйн купи пролетта на 21-ва, седнал си да се кахъриш за пет бона за нова година във Велинград
                            Къде прочете тая глупост?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

                              поживьом увидим

                              300 000 евро за апарт в софия .. тука липсва емоткон човече дето бие с глава в тухлена стена и му излизат зведички
                              и пак така и пак така ... при сегашна лихва от 4 % са 24 000 годишно, демек наем 1000 евро без амортизации и без други разправии ..
                              според мен трудно за софия дори за топ локация .. за германия може би .. но за софия силно се смнявам
                              Кой ти е казал, че имоти се продават с целта, която си представяш? Има апарти от инвеститори, които имат средства да изчакат, не само ти да се гътнеш, но и внуците ти. И пак няма да се сдобиеш с имот, построен от тях...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Най-новият виц на пазара на имоти!!!
                                То, и с контейнерите беше подобна мъка..
                                поживьом увидим

                                300 000 евро за апарт в софия .. тука липсва емоткон човече дето бие с глава в тухлена стена и му излизат зведички
                                и пак така и пак така ... при сегашна лихва от 4 % са 24 000 годишно, демек наем 1000 евро без амортизации и без други разправии ..
                                според мен трудно за софия дори за топ локация .. за германия може би .. но за софия силно се смнявам

                                действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                                Коментар

                                Working...
                                X