IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Този призив го чета от 2006г. насам от Аsen1975...оттогава цената на панеляка ми се е учетворила на капиталова+ спестените пари от излизане на свободен наем-упеторила, а представяте ли си, ако бях повярвал на този "експерт" тогава?
    Ашколсун, най-после да признаеш, че живееш във панелка със свободен наем.
    Еферим, няма лошо, само мързелът е срамна работа.
    За архива си правя скрийшот, де.
    Отделно, не е голям келепир капиталовата на една панелка, през 2009 бяха до 15к евро, максимум.
    Ся, 2006 имотите бяха у балоня (пак), нещо се бъркаш или смяташ сегашни Офертни цени от +150к за панеляк ?
    За петорката питам, иначе не излиза сметката.

    И през 2009-2012 не си купил нищо, ама нищо ????? Когато са били на безценица ???
    Ама си държал това скъпото купено през 2006 ????

    Така ви искам, иначе ние как ще правим кинти, много добре правите.
    Last edited by Бедният брoкер; 29.12.2022, 22:32.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      С това не съм съгласен.

      Виновник е комбинацията от:
      1. Евтин кредит + 2. Ниска финансова култура + 3. Страх да не се мине.

      Дето се вика за глупака: Дай му ефира и му гледай сеира!
      (ефира = пари)
      Хвани единия, удари другия.
      Кредит и ниската фин култура били основната причина за покачването на имоти до сега.
      Големи специалисти сте и двамата, още като ви видях как смятате процента на ипотеките и се успокоих, че икономическото образование на младежите е в добри ръце..

      От тук идват погрешните ви изводи, грешни сметки водят до грешни резултати и грешни прогнози.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

        Да, така и ще направя, купувам с още една ипотека, 5-та подред. Благодаря за подкрепата!
        Имаше един култов филм за Майкъл Бъри - в една от сцените имаше една мацка която обясняваше че има ипотеки на 5 къщи и кондо Сори не се стърпях, нищо лично.

        Иначе много емоция в тази тема, ще каже човек че този пазар е по-бърз от ефекса. Имотните пазари са едни от най-бавните /ако не бройм америка/, а с нашата психология пък съвсем.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

          виж го като маратон, а не като спринт.
          Продавай панелките, след година-осем...
          Този призив го чета от 2006г. насам от Аsen1975...оттогава цената на панеляка ми се е учетворила на капиталова+ спестените пари от излизане на свободен наем-упеторила, а представяте ли си, ако бях повярвал на този "експерт" тогава?
          Last edited by Bailor; 29.12.2022, 22:17.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
            Никого не карам да купува, смао оборвам мнения как лихвите щели да доведат до спад на цените.
            Ейй, гледай, гледай, на какви бисери попадам без да искам!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              лордче, ти да не си от тия, които скатаваха в стаца
              Не, в ломската болница, на инжекции.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                Тебе не, не е икономически обосновано на тия цени, сори
                Бих подкрепил Кавръков, хем ще изчака цени наполовина, хем ще е събрал пачка за по-голямо самоучастие, да не кажа фулл кеш.
                Хахахаха, ама защо всички искате да го прецакате пък сега, и то все понижителите.

                Нали знаете поговорката, много баби хилаво дете.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Джеймса го бях прочел доста преди казармата с Шогун. Разказвач на фантастика от японските лагери и португеското католическо присъствие,нежелано, като теб в темата и какъвто си и ти като проф. по Нищология.
                  Аз в казармената болница, прочетох "Гроздовете на гнева".
                  лордче, ти да не си от тия, които скатаваха в стаца
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Познай "прУфесоре", това кога си написал. На 27.02.2022г.
                    *****...
                    хубава работа сега
                    така ли се говори между колеги преподаватели
                    Last edited by X_Y; 29.12.2022, 22:03.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение


                      Така че, драги ми лирически герою на Джеймс Клавел /една от най-великите книги дето съм чел/, по-вероятно е да видим още от: Юдри, бай Павле" ама в посока увеличение на лихвите...... а не в полза на безконечната 'артия!
                      Джеймса го бях прочел доста преди казармата с Шогун. Разказвач на фантастика от японските лагери и португеското католическо присъствие,нежелано, като теб в темата и какъвто си и ти като проф. по Нищология.
                      Аз в казармената болница, прочетох "Гроздовете на гнева".

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Ша поживеем, ша видим... може и да бягат, но понякога обратите се случват мигновено.

                        Една от 3-те дето ги прочетох у казармата! 'Ного актуална.

                        тази я четок като ученик, осми или девети клас, много добра.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение



                          А тези, които "дебнат" от 6 години плащайки наем, са най-големите тарикати. Трябва им само 75 % спад и ще излязат на плюс.

                          ​​​
                          Хахахаха, демек в друг живот в образа на сейшелска костенурка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            ще се съглася с теб, че става дума за доверие в зелената хартия
                            но евакуацията започна след като започнаха да запорират доларовите сметки на мада раша
                            китай, раша, сауди ако се не лъжа вече бягат от $$$
                            ако ще и 2 поколения да онодат, доверието нема да се върне, защото не е това целта на тия де бягат
                            ще останат едните подлоги ук, канада, зеландия и австралия
                            разбира се няма да стане бързо, но веднъж започнало не виждам как ще го обърнат
                            Ша поживеем, ша видим... може и да бягат, но понякога обратите се случват мигновено.

                            Една от 3-те дето ги прочетох у казармата! 'Ного актуална.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              С всеобщата инфлация мисля, че приключихме! При това без да са барнали още лихвите.
                              Познай "прУфесоре", това кога си написал. На 27.02.2022г.
                              Last edited by Bailor; 29.12.2022, 21:59.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                                а можеш ли да кажеш кога ще купи?
                                Когато прецени, че пазара е стигнал дъно, не го бърка нищо, тренда се е обърнал вече.
                                Акциите и криптото са като заек, а имотите са като костенурка,
                                дай им време да падат плавно.
                                Четете история, имотите имат архиви от XVIII век.
                                Това е едно от трудните решения на всеки човек,
                                виж го като маратон, а не като спринт.
                                Продавай панелките, след година-две ще си ги купиш наполовина.

                                Коментар

                                Working...
                                X