IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
    Я експертите моля, къв им е съвета. Да купувам ли идеални части от земята на парцела където вече купих имот на акт 14? Има възможност, някъде 7,4% се падат по моята площ от парцела. На данъчна е офертата, някъде по 1000 лв.
    Чудя се, поначало имот с паркомясто 19 кв.м и идеални части от парцел почти не можещ да намериш. Друг е въпроса кога биха ти потрябвали тези идеални части. Яко е че общите ми части са много малко, няма и 7%.
    Купувай не се цигани

    Идеални части може да ти потрябват ако погине сградата

    Също така може да ти потрябват за да имаш глас какво може и какво не може да се прави около сградата

    Коментар


    • Я експертите моля, къв им е съвета. Да купувам ли идеални части от земята на парцела където вече купих имот на акт 14? Има възможност, някъде 7,4% се падат по моята площ от парцела. На данъчна е офертата, някъде по 1000 лв.
      Чудя се, поначало имот с паркомясто 19 кв.м и идеални части от парцел почти не можещ да намериш. Друг е въпроса кога биха ти потрябвали тези идеални части. Яко е че общите ми части са много малко, няма и 7%.
      Last edited by bulgarian lev; 11.01.2023, 00:23.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
        Малко по темата. Вчера прегледах некой цифри и не ми се вадя много оптимистична имотната картина и почти се отказах от имотите за известно време / имам си достатъюно/. Обаче това време беше към 1 ден . Днес минах през една банка дето имах некви изостанали сметки / като Замаушката намирам ги под възглавницата/ И да прехвърля, закрия де що има ме измандръсаха 30-40 лева....за някои хора това си е дневен надник.... за нищо работа.... Това ме наведе на позабравената ми мисъл, че по-добре с банки и кеш да не се разправям и ме побутна пак към тулите.....съдба....
        Двама нали ми писаха, единия е Ловчанлийчето от Вествалия с хана. 4% Пощенска, оферта било. И понеже се занимавам с банкиране непрекъснато, иди пък специално от Пощенска да изтеглиш кеш или превод не на падеж. Свят ти се вие. Мерси. Затваряне на кинти за година 4% - загуби 100%.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Ми 10х да станат, тва са пари ли са? Една сграда (примерно в Кошер) с 200 апартамента са това. Както и да е, не дойде ли някой с 1 млрд. евра не ми го хФали.
          Това е еквивалента на Фолксваген.Топ инвеститор !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Ти виж коя е компанията ,това първоначална инвестиция ,после не се знае в перспектива колко ще станат големи.
            Ми 10х да станат, тва са пари ли са? Една сграда (примерно в Кошер) с 200 апартамента са това. Както и да е, не дойде ли някой с 1 млрд. евра не ми го хФали.
            Last edited by better; 10.01.2023, 22:55.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              3 млн $ инвестиция???!! Някаква грешка има май! То имотите на песи струват повече бре.
              Е да наемат 100 човека колко искаш. Тия са дребни риби, основната им инвестиция е завод в Сърбия да си правят ел. двигателите, софтуер нямат много.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                3 млн $ инвестиция???!! Някаква грешка има май! То имотите на песи струват повече бре.
                Ти виж коя е компанията ,това първоначална инвестиция ,после не се знае в перспектива колко ще станат големи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  как ли ше е след още 30 години
                  Предполагам, че един живот няма да им стигне да върнат кредита и ще го завещават на децата си.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    Каврък гледай ко става, според теб кой е виновен затова?
                    как ли ше е след още 30 години
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Моята заплата се вдига щото им продавам на тях разни неща и съм добър в продажбите .
                      Те имат нужда от моя продукт в случая .

                      https://m.economy.bg/business/view/5...ntyr-v-Sofiya-

                      Тези знаеш ли кои са ?
                      Инвеститор клас А.
                      Японската Нидек с ИТ развойния си център,а сега познай кой в България първи влезе там още когато нямаха даже и контакти никъде нищо ?
                      Сега познай и кой ще сключи договора за партньорство с тях
                      3 млн $ инвестиция???!! Някаква грешка има май! То имотите на песи струват повече бре.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                        Каврък гледай ко става, според теб кой е виновен затова?

                        [ATTACH=CONFIG]n4009708[/ATTACH]
                        Всички знаем ,нали помниш как завърши архитекта на Абеномиката в Япония ?
                        Скоро беше..

                        Коментар


                        • https://news.bg/world/svetovnata-ban...zabavyane.html

                          Гледайте какво става тука..
                          Световната банка предупреждава за глобална рецесия, очаква рязко, дълготрайно забавяне

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Моята заплата се вдига щото им продавам на тях разни неща и съм добър в продажбите .
                            Те имат нужда от моя продукт в случая .

                            https://m.economy.bg/business/view/5...ntyr-v-Sofiya-

                            Тези знаеш ли кои са ?
                            Инвеститор клас А.
                            Японската Нидек с ИТ развойния си център,а сега познай кой в България първи влезе там още когато нямаха даже и контакти никъде нищо ?
                            Сега познай и кой ще сключи договора за партньорство с тях
                            Айде сега и ИНДЖЕНЕРИИТЕ ще почнат да надуват имотен балон....
                            Не ги знаех кои са преди това, но не са слаби и едва ли ще плащат малко....
                            Усещаш ли накъде отиват нещата от ишлеме на гащи и чорапи към ишлеме на мозък....

                            Коментар


                            • Каврък гледай ко става, според теб кой е виновен затова?

                              Click image for larger version

Name:	house.jpg
Views:	3
Size:	26.8 КБ
ID:	4009708


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Не съм, вервай ми. Имам малка връзка с ИТ - като келнер ползвам касов апарат. .... чат пат....На младини имах колебания и бях по-добър / сериозно/ от тези, които станаха програмисти, но тогава заплатите бяха ниски за програмистите / взимаха по около 1000 , че и под това.... преди 20+ години, а аз изкарвах повече и реших да стана Келнер като теб ама не в Родина ли беше , а в селската кръчма.... Сега някои от тези съученици от ТОХ-а изкарват повече от мен и са по-добре материално / особено тези в Щатите/ . Не мога да ги стигна, но им се радвам..../ Все по-рядко се чуваме / не съм от тяхното доходно ниво и са малко общите теми/ , но като се случи обменяме инфо и ми е интересно....
                                Разбра ли от това дето написах, че и твоята заплата се вдига благодарение на тях като косвен ефект ?
                                Моята заплата се вдига щото им продавам на тях разни неща и съм добър в продажбите .
                                Те имат нужда от моя продукт в случая .

                                https://m.economy.bg/business/view/5...ntyr-v-Sofiya-

                                Тези знаеш ли кои са ?
                                Инвеститор клас А.
                                Японската Нидек с ИТ развойния си център,а сега познай кой в България първи влезе там още когато нямаха даже и контакти никъде нищо ?
                                Сега познай и кой ще сключи договора за партньорство с тях

                                Коментар

                                Working...
                                X